Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

Del dievo, neisizeiskite, prasom, sitaip smile.gif Pakomentavau dabartine alieju parduotuviu ir kremu gamintoju banga Lietuvoje ir su malonia sypsena (o ne kazkokiais kaltinimais ar kuo) uzklausiau, ar si parduotuve jusu. Nereikia taip astriai reaguoti, kad visos staiga taptume "pigiomis", "nesveikomis" ir "paistaliojanciomis" - butu uzteke ir paprasto "ne" mirksiukas.gif

Neterskime temos ir gyvenkime draugiskai 4u.gif

Ar kuri bandet Fuco'Slim is AZ? Taip jau viliojanciai aprasyta...
Atsakyti
skaitau AZ puslapi ir baigia akys isvarveti...Dabar supratau - tikrai bankroto neisvengsiu g.gif ir tiek daug naudingos info thumbup.gif
Norejau paklausti, jei gaminsiu krema su emulsikliais is AZ, o desiu vietoj konservanto rozmarinu CO2 ekstraktus is KN, ar nesusoks man kremas ir siaip kas netsitiks?
Gal zinot kur galima butu rasti migdolu riesutu branduoliu be luobeles? Kazkada narsydama internete mazciau, bet dabar nepamenu nors uzmusk doh.gif
bandysiu gamintis kazka panasaus i dr. Hauschka Clensing cream sveitikli. kiek esu bandziusi, sitas pats paciausias, tik brangokas.
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 05 04, 23:33)
skaitau AZ puslapi ir baigia akys isvarveti...Dabar supratau - tikrai bankroto neisvengsiu g.gif  ir tiek daug naudingos info  thumbup.gif
Norejau paklausti, jei gaminsiu krema su emulsikliais is AZ, o desiu vietoj konservanto rozmarinu CO2 ekstraktus is KN, ar nesusoks man kremas ir siaip kas netsitiks?
Gal zinot kur galima butu rasti migdolu riesutu branduoliu be luobeles? Kazkada narsydama internete mazciau, bet dabar nepamenu nors uzmusk  doh.gif
bandysiu gamintis kazka panasaus i  dr. Hauschka Clensing cream sveitikli. kiek esu bandziusi, sitas pats paciausias, tik brangokas.

del rozmarinu CO2 tikrai nesusoks kremas.. bet rozmarinu CO2 nepakankamas konservantas vis del to kremams su emulsikliais ir visokiais pagerinimais.. man vienas sugedo per 5 dienas, kita laikau saldytuve ir dejau daugiau rozmarinu CO2 ekstrakto, tai dar kol kas stovi normaliai (jau antra savaite eina), bet kas ten zino kas tame kreme vyksta, plika akimi gi visko nepastebesi.. man tai kazkaip nelabai norisi teptis paskutiniu metu blush2.gif

migdolu be luobeles yra Sveikuose produktuose..
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 05 04, 22:33)
skaitau AZ puslapi ir baigia akys isvarveti...Dabar supratau - tikrai bankroto neisvengsiu g.gif  ir tiek daug naudingos info  thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif man ir buvo tas pats, kai pagaliau isdrisau isigilint i ta psl lotuliukas.gif tai vis planai visokie sekantiem pirkimam doh.gif lotuliukas.gif
bet smegenys ryskiai prasviesejo -daug aiskiau, kiek ko det ir pan mirksiukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Palomina @ 2011 05 05, 07:44)
del rozmarinu CO2 tikrai nesusoks kremas.. bet rozmarinu CO2 nepakankamas konservantas

palomina, o ka tu paprastai naudoji vietoj koncervanto? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 05 gegužės 2011 - 07:58
QUOTE(ssaule @ 2011 05 05, 00:33)
skaitau AZ puslapi ir baigia akys isvarveti...Dabar supratau - tikrai bankroto neisvengsiu g.gif  ir tiek daug naudingos info  thumbup.gif


lotuliukas.gif Pamenu, kai radau ta puslapiuka - tris dienas kaip apgirtusi vaiksciojau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 04, 23:56)
Del dievo, neisizeiskite, prasom, sitaip smile.gif Pakomentavau dabartine alieju parduotuviu ir kremu gamintoju banga Lietuvoje ir su malonia sypsena (o ne kazkokiais kaltinimais ar kuo) uzklausiau, ar si parduotuve jusu. Nereikia taip astriai reaguoti, kad visos staiga taptume "pigiomis", "nesveikomis" ir "paistaliojanciomis" - butu uzteke ir paprasto "ne"  mirksiukas.gif

Neterskime temos ir gyvenkime draugiskai  4u.gif

Ar kuri bandet Fuco'Slim is AZ? Taip jau viliojanciai aprasyta...

As taip pat beveik nerasau i foruma, bet skaitau kiekviena diena. man pakanka jusu diskusiju, pasiknisus randu atsakymus i visus klausimus.
Ta proga noriu padekoti visoms merginoms, kad dalinasi tokia vertinga info thumbup.gif , juk tai lobis. As tik sio psl pagalba isnokau gamintis kosmetika ir vis tobuleju. Super. va dabar kaip tik stebiu diskusija apie vyru losjona ir tada gaminsiu smile.gif
Ir tik nesipykit, nes dar ir likusios "auksines mergaite" (kaip pvz, paloma) - spjaus isia tema schmoll.gif
Gyvenkim taip, kaip iki siol drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2011 05 05, 11:28)
As taip pat beveik nerasau i foruma, bet skaitau kiekviena diena. man pakanka jusu diskusiju, pasiknisus randu atsakymus i visus klausimus.
Ta proga noriu padekoti visoms merginoms, kad dalinasi tokia vertinga info  thumbup.gif , juk tai lobis. As tik sio psl pagalba isnokau gamintis kosmetika ir vis tobuleju. Super. va dabar kaip tik stebiu diskusija apie vyru losjona ir tada gaminsiu  smile.gif
Ir tik nesipykit, nes dar ir likusios "auksines mergaite" (kaip pvz, paloma) - spjaus isia tema schmoll.gif
Gyvenkim taip, kaip iki siol  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Na tai sveika atvykusi, tavo patirties mes taip pat laukiam 4u.gif

Kaip "apkarpyti" savo norus is AZ, kad tilpciau i leistina sau suma? lotuliukas.gif Jau pusvalandi dusauju, dusauju, skaudancia sirdim vis kazko atsisakau, o ta suma taaaaip letai mazeja... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 05, 11:24)
Kaip "apkarpyti" savo norus is AZ, kad tilpciau i leistina sau suma?  lotuliukas.gif  Jau pusvalandi dusauju, dusauju, skaudancia sirdim vis kazko atsisakau, o ta suma taaaaip letai mazeja...  lotuliukas.gif

Arba apkarpyti norusis AZ, arba apkarpyti kitus norus biggrin.gif Pvz, uzsisakyti tai ko nori ir kiek nori uztai nepirkti nauju batu, dzinsu, nevalgyti picos, neremontuoti masinos ir t.t. ir panasiai biggrin.gif man irgi taip budavo, tekdavo atsisakyti to kas yra labiau del malonumo, nei del butinybes.. todel lupu blizgiams medziagas papirkau tik po kokio pusmecio.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 05, 12:31)
Arba apkarpyti norusis AZ,  arba apkarpyti kitus norus biggrin.gif Pvz, uzsisakyti tai ko nori ir kiek nori uztai nepirkti nauju batu, dzinsu, nevalgyti picos, neremontuoti masinos ir t.t. ir panasiai biggrin.gif man irgi taip budavo, tekdavo  atsisakyti to kas yra labiau del malonumo, nei del butinybes.. todel lupu blizgiams medziagas papirkau tik  po kokio pusmecio..  doh.gif


Kitus norus jau seniai apkarpiau biggrin.gif Vaje, kiek anksciau vyra grauzdavau uz jo tukstantines meskeres, o pati dabar... lotuliukas.gif

Na, atrodo, susidariau sarasiuka, dar leisiu jam iki rytojaus "subresti" ir ryt uzsakysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 04, 21:56)
Del dievo, neisizeiskite, prasom, sitaip smile.gif Pakomentavau dabartine alieju parduotuviu ir kremu gamintoju banga Lietuvoje ir su malonia sypsena (o ne kazkokiais kaltinimais ar kuo) uzklausiau, ar si parduotuve jusu. Nereikia taip astriai reaguoti, kad visos staiga taptume "pigiomis", "nesveikomis" ir "paistaliojanciomis" - butu uzteke ir paprasto "ne"  mirksiukas.gif

Neterskime temos ir gyvenkime draugiskai  4u.gif

Ar kuri bandet Fuco'Slim is AZ? Taip jau viliojanciai aprasyta...



Aš pirkau, bet naudojau jį losjonui nuo psoriazės, bet įtariu, jūs norėtumėt komentaro apie liekninamąjį jo poveikį ax.gif tuo tikslu dar neišbandžiau.
O tuo tikslu kuriuo naudojau, ypatingo poveikio nepastebėjau schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, mane tiesiog papiktino, kad i sita foruma lengvabudiskai visa info yra nukopijuota is musu.. kas kad viska galima rasti internete, bet man tai pasirode akiplesiska ir savanaudiska!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *polly*: 05 gegužės 2011 - 11:05
QUOTE(*polly* @ 2011 05 05, 09:04)
Sveikos merginos, mane tiesiog papiktino, kad i sita foruma lengvabudiskai visa info yra nukopijuota is musu.. kas kad viska galima rasti internete, bet man tai pasirode akiplesiska ir savanaudiska!

kodėl sakote "is musu", jei pati esate šviežia šiandienos naujokė?
Atsakyti