Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 04, 16:24)
Manau, visos buvom apie tai pagalvojusios... Bent kiek as issiaiskinau, tokiam reikalui butina:

1. Susimoketi mokesciu inspekcijai uz internetine parduotuve
2. Issiimti verslo liudijima prekybai ne maisto produktais visoje Lietuvoje
3. Gauti higienos pasa, t.y., tam turi buti skirtos patalpos, atlikti visi patalpu ir gaminiu mikrobiologines tarsos tyrimai, sutvarkyti sanitariniai, utilizacijos ir kt dalykai... As, net turedama pazistamu sioje srityje, nosies nekisu, nes tai laaabai nelengva  biggrin.gif

O juk neduokdie ka nors isbers nuo tavo kremo - uztampys juodai...  doh.gif

O sita pasisakyma vertinu kaip reklama, jei moderatore pastebes, istrins  mirksiukas.gif


Kiek žinau verslo liudijimo e-parduotuvei nepakanka, turi būti bent jau individuali veikla schmoll.gif
Man kas labiausiai čia nepatinka, tai nėra nei adreso ir net telefono doh.gif žodžiu, susimokėk pinigus, o jei prekės neateis, tai ieškok paskui kaip nori kaip juos atgaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 04, 18:33)
Kiek žinau verslo liudijimo e-parduotuvei nepakanka, turi būti bent jau individuali veikla  schmoll.gif
Man kas labiausiai čia nepatinka, tai nėra nei adreso ir net telefono  doh.gif  žodžiu, susimokėk pinigus, o jei prekės neateis, tai ieškok paskui kaip nori kaip juos atgaut  g.gif


Gal, bet cia maziausia beda, kaip pajamas iformint - o vat ta higienos pasa gauti tai jau tikrai yra reikalu...
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 04, 10:39)
Dariau, tiesa, ne visai losjonas. Ten toks a la žele:

Alavijo gelis 20 ml
Pipirmėčių hidrolatas 8.8 ml
Distiliuotas vanduo 16 ml
Glicerinas 1.25 g
Alantoinas 0.3 g
Ksantanas 0.24 g
Rozmarino CO2 3 lašai
Pipirmėčių EA 4 lašai
Mairūnų EA 3 lašai
Elemi EA 2 lašai
"figos lapas" kvepalai (čia iš AZ) 10 lašų
Ekokoncervantas 6 lašai

Maniškis labai patenkintas tiek poveikiu tiek kvapu  ax.gif

aciu, ir taviski uzsisaugojau 4u.gif tik kai nevisus ingridientus turiu po ranka, tai 4u.gif bet ateiciai biggrin.gif
meginuka vyrui sumeistravau blush2.gif lotuliukas.gif laukiu, kol gris lotuliukas.gif liepsiu teptis biggrin.gif 4u.gif jei patiks -parasyiu ka ten bandziau sumakaluot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 03, 19:41)
bent to is AZ ksantano rekomenduojama doze yra 0.2-2 proc. as dejau ir viena, ir kita syki kazkur 0.2-0.3 proc -zodziu, zemutine riba mirksiukas.gif  4u.gif

Net nežinau kiek dėjau, birenau iki norimo tirštumo, bet matyt padauginau.
Papildyta:
QUOTE(nikofija @ 2011 05 04, 09:42)
Losjonas po skutimosi iš knygos AROMATERAPIJA NUO A IKI Z
250 ml citrinmedžių žiedų vandens
25 ml gryno alkoholio
6 lašeliai santalų ar kito EA

Šis aliejus tinka turintiems jautrią odą. Santalai turi baktericidinių savybių ir saugo nuo išbėrimo.Paeksperimentuokite ir su kedrų, kiparisų, greipfrutų bei vetiverijų EA. Nurašiau nuo knygos, pati dar negaminau, bet vis ruošiuosi. O alkoholio bent anksčiau juk būdavo pirkti ABSOLIUT.

Man iš šios knygos visi receptai nepatinka. Visur dedamas alkoholis, o veido odai jis nėra gerai, nebent pavienius spuogelius nudeginti. Buvau pasidariusi kremą su laimų ea, pasitepus jautėsi vos dilgčiojimas. O antibakterinį poveikį turi visi ea, rinkitės pagal kitas savybes.
Papildyta:
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 04, 11:39)
Dariau, tiesa, ne visai losjonas. Ten toks a la žele:

Alavijo gelis 20 ml
Pipirmėčių hidrolatas 8.8 ml
Distiliuotas vanduo 16 ml
Glicerinas 1.25 g
Alantoinas 0.3 g
Ksantanas 0.24 g
Rozmarino CO2 3 lašai
Pipirmėčių EA 4 lašai
Mairūnų EA 3 lašai
Elemi EA 2 lašai
"figos lapas" kvepalai (čia iš AZ) 10 lašų
Ekokoncervantas 6 lašai

Maniškis labai patenkintas tiek poveikiu tiek kvapu  ax.gif

Man patinka sudėtis, bandysiu kažką panašaus kurti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 04, 14:16)
Paskutiniu metu tokiu parduotuveliu pridygo kaip grybu po lietaus... Vien aki uzmetus galima pasakyt, kuri produkta is kur parsiveze, kiek mokejo, kiek antkainio uzsidejo...

Ir dar daug atsirado gaminanciu kosmetika pagal uzsakymus... Klausimas tik, ar visi, viesai parduodantys savo gamybos kosmetika (ir ne saviskiams, juk vienas dalykas tiesiog draugei ar giminaiciui kazka padaryt ir visai kas kita - pardavineti internetineje parduotuveje), pasirupino higienos pasu?
Papildyta:
Ir turbut galima itarti, kad parduotuve jusu?  ax.gif  Nes ne vieno jusu pasisakymo siaip panasiose temose nematau...


Sekit, sekit, gal ka ir suseksit biggrin.gif

Tiesiog netycia uzklydau (berods SM pirmam puslapyje virsuje buvo ismesta) ir pasiziurejau. Kainas lyginau su AN.
Pati jau daug metu draugauju su aliejais, anksciau pirkdavau Kvapu namuose, dabar pas Monika AN. Ka tik grizau uzsakymuka parsivezus.

Ar itikinau itariasias supermamas? lotuliukas.gif
O mano pasisakymai buna itin retai, del tos pacios priezasties smile.gif Info visa susirenku is Jusu mielosios, receptukus irgi.

Bet ka as cia teisinuosi.... Galvokit ka norit...

Papildyta:
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 04, 14:24)

O sita pasisakyma vertinu kaip reklama, jei moderatore pastebes, istrins  mirksiukas.gif


eilini karta isitikinu, kad cia toks pigus turgus....
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2011 05 04, 19:30)
eilini karta isitikinu, kad cia toks pigus turgus....

Su visa pigia info ir pigiais receptais, taip? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 04, 16:39)
Su visa pigia info ir pigiais receptais, taip?  cool.gif



Kokia pirma mintis kilo - tokia ir parasysiu: nu is sito priszmes tasko - jus tikrai nesveikos....


Bebekvarsinkit nei sau, nei man galvos....., nes Jusu kazkokios paistaliones apie reklama ir t.t. yra i ora...

Beje, info ne pigi, o labai naudinga... tik pats poziuris kokiu 90 % forumieciu - tikrai pigus....
Atsakyti
Informacija mano galva, nėra pigi, aš tik įsivaizduoti galiu, kiek pavyzdžiui Paloma savęs yra atidavusi natūralizmui, ir nepatingi dar mums parašyti. O kad kažkas vos pradėjęs domėtis, jau kremus pardavinėja- tai gadina natūralios kosmetikos vardą. Jei žmogui kažkas netinka- paskui nurašo visą namie gamintą kosmetiką. Gaminkime sau mirksiukas.gif
Atsakyti
nesipykim mergaites 4u.gif draugaukim draugiskai, kaip sake leopoldas mirksiukas.gif bet kainos toje naujoje parduotuveje gerokai didokos lyginant su AN, tad manau jei naujieji prekiautojai noretu issilaikyt, turetu gerokai dar pamazinti kainas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arabas1 @ 2011 05 04, 17:08)
nesipykim mergaites  4u.gif  draugaukim draugiskai, kaip sake leopoldas  mirksiukas.gif bet kainos toje naujoje parduotuveje gerokai didokos lyginant su AN, tad manau jei naujieji prekiautojai noretu issilaikyt, turetu gerokai dar pamazinti kainas  smile.gif


Tai vat tame ir yra reikalas, kad tiesiog imeciau nuoroda, su tikimybe, kad jus, kurios daugiau ismanot pakomentuotumet, nes esu skaiciusi ir cia pas jus apie abejotinas parduotuves ir ju parduodamu prekiu abejotina kokybe.
Iki siol esu pirkusi tik KN ir AN. Vienas sausas sakinys issauke kazkoki turgu....
Apie info as nieko blogo nepasakiau ir nepasakysiu, nes ji tikrai labai gera ir naudinga.
NEPREKIAUJU, NEPREKIAVAU IR NEKETINU TO DARYTI.
Atsakyti
[quote=neringa.jn,2011 05 04, 19:27]
Net nežinau kiek dėjau, birenau iki norimo tirštumo, bet matyt padauginau.
Papildyta:

Man iš šios knygos visi receptai nepatinka. Visur dedamas alkoholis, o veido odai jis nėra gerai, nebent pavienius spuogelius nudeginti. Buvau pasidariusi kremą su laimų ea, pasitepus jautėsi vos dilgčiojimas. O antibakterinį poveikį turi visi ea, rinkitės pagal kitas savybes.
Papildyta:

Sau žinoma nededam alkoholio, bet MB niekaip negaliu įsiūlyti jokio balzamo, pienelio po skutimosi. Jam reikia pilti, paplekšnoti ir turi griaužti. Įsivaizduoja, kad tik taip dezinfekuojama. doh.gif
Atsakyti
[quote=nikofija,2011 05 04, 20:17]
[quote=neringa.jn,2011 05 04, 19:27]
Jam reikia pilti, paplekšnoti ir turi griaužti. Įsivaizduoja, kad tik taip dezinfekuojama. doh.gif
[/quote]
lotuliukas.gif primena viena namuose lotuliukas.gif atsiprasau kad ne i tema blush2.gif
Atsakyti