Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(bonda @ 2011 05 03, 19:45)
o zinosiu 4u.gif  thumbup.gif
o gal kas nors esat gamine vyram losjona po skutimosi? g.gif  ax.gif as neleidau saviskiui pirkt lotuliukas.gif tai dabar turiu uzduoti biggrin.gif AZ radau kur alavijo gelis apie 90 proc ar daugiau (nebepamenu, o po ranka neturiu), o daugiau beveik vien ea g.gif
siaip saviskiui daviau alavijo geli kol kas -sake neblogai, bet nori, kad grauztu doh.gif  lotuliukas.gif ka dadet? g.gif  ax.gif



Dariau, tiesa, ne visai losjonas. Ten toks a la žele:

Alavijo gelis 20 ml
Pipirmėčių hidrolatas 8.8 ml
Distiliuotas vanduo 16 ml
Glicerinas 1.25 g
Alantoinas 0.3 g
Ksantanas 0.24 g
Rozmarino CO2 3 lašai
Pipirmėčių EA 4 lašai
Mairūnų EA 3 lašai
Elemi EA 2 lašai
"figos lapas" kvepalai (čia iš AZ) 10 lašų
Ekokoncervantas 6 lašai

Maniškis labai patenkintas tiek poveikiu tiek kvapu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 04, 12:39)
Dariau, tiesa, ne visai losjonas. Ten toks a la žele:
....
"figos lapas" kvepalai (čia iš AZ) 10 lašų
....


Sita vieta paskaiciau, susimasciau, puoliau ziuret AZ puslapio ir supratau kai ka praleidusi lotuliukas.gif As vargstu, nesugebedama isgauti maloniu mano nosiai kvapu, nervinuosi, kam nesugebu suderinti ju, o juk viskas po nosim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 04, 12:07)
Sita vieta paskaiciau, susimasciau, puoliau ziuret AZ puslapio ir supratau kai ka praleidusi  lotuliukas.gif As vargstu, nesugebedama isgauti maloniu mano nosiai kvapu, nervinuosi, kam nesugebu suderinti ju, o juk viskas po nosim  doh.gif


Na, tie kvepalai malonūs nosiai, deja teigiamo poveikio kaip iš EA tikėtis neverta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 04, 15:23)
Na, tie kvepalai malonūs nosiai, deja teigiamo poveikio kaip iš EA tikėtis neverta  ax.gif


Lygiai taip pat, kas is tu mano "naudingu" kremu, kurie smirdi lotuliukas.gif Tai bent suderinsiu dabar visko po biski - truputi naudos is EA, truputi malonaus kvapo is kvepalu... Ir bus liuks bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos
Ka patarsit nuo pigmentiniu demiu?
Atsakyti
http://www.armasecreto.eu

Matet? Kainos normalios ir pristatymas pigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2011 05 04, 16:13)
http://www.armasecreto.eu

Matet? Kainos normalios ir pristatymas pigus smile.gif

Nu užmečiau akį tai nezinau nezinau.. kiekių niekur nerašo-neaišku už ką ten tos kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2011 05 04, 16:13)
http://www.armasecreto.eu

Matet? Kainos normalios ir pristatymas pigus smile.gif


o su kuo lyginat?blink.gif nes paziurejus vien i alieju kainas nelabai ka normalaus maciau g.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu tokiu parduotuveliu pridygo kaip grybu po lietaus... Vien aki uzmetus galima pasakyt, kuri produkta is kur parsiveze, kiek mokejo, kiek antkainio uzsidejo...

Ir dar daug atsirado gaminanciu kosmetika pagal uzsakymus... Klausimas tik, ar visi, viesai parduodantys savo gamybos kosmetika (ir ne saviskiams, juk vienas dalykas tiesiog draugei ar giminaiciui kazka padaryt ir visai kas kita - pardavineti internetineje parduotuveje), pasirupino higienos pasu?
Papildyta:
QUOTE(Aidar @ 2011 05 04, 17:13)
http://www.armasecreto.eu

Matet? Kainos normalios ir pristatymas pigus smile.gif


Ir turbut galima itarti, kad parduotuve jusu? ax.gif Nes ne vieno jusu pasisakymo siaip panasiose temose nematau...
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 04, 16:16)
Paskutiniu metu tokiu parduotuveliu pridygo kaip grybu po lietaus... Vien aki uzmetus galima pasakyt, kuri produkta is kur parsiveze, kiek mokejo, kiek antkainio uzsidejo...

Ir dar daug atsirado gaminanciu kosmetika pagal uzsakymus... Klausimas tik, ar visi, viesai parduodantys savo gamybos kosmetika (ir ne saviskiams, juk vienas dalykas tiesiog draugei ar giminaiciui kazka padaryt ir visai kas kita - pardavineti internetineje parduotuveje), pasirupino higienos pasu?
Papildyta:
Ir turbut galima itarti, kad parduotuve jusu?  ax.gif  Nes ne vieno jusu pasisakymo siaip panasiose temose nematau...


grynai mano mintys biggrin.gif man irgi idomu ar higienos pasas yra.... itariu nea, nes kad ji gaut, neuztenka gero produkto, panasu i reklama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 04, 18:19)
grynai mano mintys biggrin.gif man irgi idomu ar higienos pasas yra.... itariu nea, nes kad ji gaut, neuztenka gero produkto, panasu i reklama  smile.gif


Manau, visos buvom apie tai pagalvojusios... Bent kiek as issiaiskinau, tokiam reikalui butina:

1. Susimoketi mokesciu inspekcijai uz internetine parduotuve
2. Issiimti verslo liudijima prekybai ne maisto produktais visoje Lietuvoje
3. Gauti higienos pasa, t.y., tam turi buti skirtos patalpos, atlikti visi patalpu ir gaminiu mikrobiologines tarsos tyrimai, sutvarkyti sanitariniai, utilizacijos ir kt dalykai... As, net turedama pazistamu sioje srityje, nosies nekisu, nes tai laaabai nelengva biggrin.gif

O juk neduokdie ka nors isbers nuo tavo kremo - uztampys juodai... doh.gif

O sita pasisakyma vertinu kaip reklama, jei moderatore pastebes, istrins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 04, 17:19)
grynai mano mintys biggrin.gif man irgi idomu ar higienos pasas yra.... itariu nea, nes kad ji gaut, neuztenka gero produkto, panasu i reklama  smile.gif


oj nzn kiek laiko taip galvoju.. hm,o gal cia viena is musu? bigsmile.gif hihihi.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 04 gegužės 2011 - 16:32