Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Palomina @ 2011 05 03, 19:49)
alkoholi galima panaudoti tam tikslui

o ka? degtine? blush2.gif unsure.gif niekad 'neziadziau' su alko dar sitam tikslui 4u.gif ax.gif biggrin.gif ir kiek procentaliai?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 03, 20:54)
čia ne į temą, bet aš niekad nesuprasdavau kvepalų natų, o vakar uostant Guerlain Samsara iš karto pajutau ylang ylang, dar saviškiui daviau pauostyt, sako, kaip tavo tos visokios žolelės kvepia. Internete pašniukštinėjau ir akurat, viršutinė gaida ylangai smile.gif taip džiaugiuosi pradėjus bent truputi pažinti kvapų pasaulį..

ylang-ylang vidurinei natai priklauso wink.gif

QUOTE(bonda @ 2011 05 03, 20:54)
o ka? degtine?  blush2.gif unsure.gif niekad 'neziadziau' su alko dar sitam tikslui 4u.gif  ax.gif  biggrin.gif ir kiek procentaliai?

deciau geros kokybes degtine, nes kitokio alkoholio/spirito sunku gauti biggrin.gif
del alkoholio kiekio tai ka as zinau.. nesu ir as darius kremu su alkoholiu.. beje, pasitarnautu ir kaip konservantas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 03 gegužės 2011 - 19:59
QUOTE(Palomina @ 2011 05 03, 20:57)
ylang-ylang vidurinei natai priklauso wink.gif
deciau geros kokybes degtine, nes kitokio alkoholio/spirito sunku gauti  biggrin.gif
del alkoholio kiekio tai ka as zinau.. nesu ir as darius kremu su alkoholiu.. beje, pasitarnautu ir kaip konservantas..

Lenkiu galvą prieš tave notworthy.gif , aš Fragranticapasitikėjau. Nesu nei domėjusis, nei juo labiau kursus lankiusi ar bandžiusi užsiimti. Na svarbu užuodžiau ir atpažinau smile.gif
O dėl alkoholio, esu dėjus į kremą savo gaminto bičių pikio. Bet dėjau tik kelis lašiukus, nieko blogo ir neturėjo nutikti,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 03 gegužės 2011 - 20:06
QUOTE(Palomina @ 2011 05 03, 19:57)
deciau geros kokybes degtine, nes kitokio alkoholio/spirito sunku gauti  biggrin.gif
del alkoholio kiekio tai ka as zinau.. nesu ir as darius kremu su alkoholiu.. beje, pasitarnautu ir kaip konservantas..

dekui, reiks pasidomet situ klausimu issamiau 4u.gif negaliu gi apsisaukt doh.gif lotuliukas.gif cia kad kai kam buteliuku kiekis akiu nebadytu 4u.gif biggrin.gif

Flos, jei kazka vyrui sukurpsi -pasidalink blush2.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 03 gegužės 2011 - 20:07
QUOTE(Flos @ 2011 05 03, 21:04)
Lenkiu galvą prieš tave notworthy.gif , aš Fragranticapasitikėjau. Nesu nei domėjusis, nei juo labiau kursus lankiusi ar bandžiusi užsiimti. Na svarbu užuodžiau ir atpažinau smile.gif

paziurejau, taip, siuose kvepaluose ideta ylang'as tarp virsutiniu natu smile.gif bet siaip pagal kvapo lakuma ylang'as yra priskiriamas prie vidurines natos.. jis pvz nenusikvepia taip greitai kaip kokie citrusai, kurie yra pagal lakuma priskiriami virsutinei natai.. kvepalus kuriant zinoma, kad galima palauzyti taisykles biggrin.gif idomumu galima isgauti.. arba sugadinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 03 gegužės 2011 - 20:10
QUOTE(Palomina @ 2011 05 03, 21:09)
paziurejau, taip, siuose kvepaluose ideta ylang'as tarp virsutiniu natu smile.gif bet siaip pagal kvapo lakuma ylang'as yra priskiriamas prie vidurines natos.. jis pvz nenusikvepia taip greitai kaip kokie citrusai, kurie yra pagal lakuma priskiriami virsutinei natai.. kvepalus kuriant zinoma, kad galima palauzyti taisykles  biggrin.gif  idomumu galima isgauti.. arba sugadinti  lotuliukas.gif

O su tavo kūriniais galima kažkokiu būdu būtu susipažinti? gaila, kad Rožių sode nebuvau..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 03, 21:11)
O su tavo kūriniais galima kažkokiu būdu būtu susipažinti? gaila, kad Rožių sode nebuvau..

na, placiajai visuomenei kol kas pauostyt/nusipirkt galima mano kurta Pabegima (cia kur Roziu sodui kuriau) Kvapu namuose.. o siaip kol kas daugiau niekam nieko nedemonstruoju smile.gif tiesiog mokausi mokausi mokausi.. kadangi esu labai reikli savo kuriniams, tai dar ne laikas demonstruotis blush2.gif
beje, kvepalu kurimas netrumpas procesas.. ir labai daug investiciju reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 03 gegužės 2011 - 20:17
QUOTE(Palomina @ 2011 05 03, 21:15)

Va čia tai alchemija, didelė pagarba thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 03 gegužės 2011 - 20:20
QUOTE(Flos @ 2011 05 03, 21:54)
ai čia iš AZ žaisliukas  ax.gif Drėkinimo kompleksas. Esu įsilašinus į hidrolatą, tikrai padrėkina. Į kremą dėjau. Čia sugalvojau nupirkti jį vietoj hialiurono. Nežinau ar pakeis, bet kaina tikrai geresnė atsižvelgiant į kiekį.

O, nebuvau užmačius kažkaip jo, dėkui smile.gif

Flos, nesiruoši AZ šturmuoti? Aš prie tavęs prisiblatinčiau, tu tokioj man patogioj vietoj gyveni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 03, 20:45)
o zinosiu 4u.gif  thumbup.gif
o gal kas nors esat gamine vyram losjona po skutimosi? g.gif  ax.gif as neleidau saviskiui pirkt lotuliukas.gif tai dabar turiu uzduoti biggrin.gif AZ radau kur alavijo gelis apie 90 proc ar daugiau (nebepamenu, o po ranka neturiu), o daugiau beveik vien ea g.gif
siaip saviskiui daviau alavijo geli kol kas -sake neblogai, bet nori, kad grauztu doh.gif  lotuliukas.gif ka dadet? g.gif  ax.gif

Losjonas po skutimosi iš knygos AROMATERAPIJA NUO A IKI Z
250 ml citrinmedžių žiedų vandens
25 ml gryno alkoholio
6 lašeliai santalų ar kito EA

Šis aliejus tinka turintiems jautrią odą. Santalai turi baktericidinių savybių ir saugo nuo išbėrimo.Paeksperimentuokite ir su kedrų, kiparisų, greipfrutų bei vetiverijų EA. Nurašiau nuo knygos, pati dar negaminau, bet vis ruošiuosi. O alkoholio bent anksčiau juk būdavo pirkti ABSOLIUT.
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 05 04, 08:42)
Losjonas po skutimosi iš knygos AROMATERAPIJA NUO A IKI Z
250 ml citrinmedžių žiedų vandens
25 ml gryno alkoholio
6 lašeliai santalų ar kito EA

Šis aliejus tinka turintiems jautrią odą. Santalai turi baktericidinių savybių ir saugo nuo išbėrimo.Paeksperimentuokite ir su kedrų, kiparisų, greipfrutų bei vetiverijų EA. Nurašiau nuo knygos, pati dar negaminau, bet vis ruošiuosi. O alkoholio bent anksčiau juk būdavo pirkti ABSOLIUT.

aciu mirksiukas.gif uzsisaugojau 4u.gif tik va maniskis nori tokio -kaip cia pasakyt -kaip pienelis 4u.gif na kaip gilete turejo , dar ten kazkokius 4u.gif biggrin.gif tai va ieskau, gal is keliu sudesiu kazka 4u.gif mirksiukas.gif ar su tuo alavijo geliu kazkaip primakaliuot reiks -nes is emes jam jis ir vienas patinka 4u.gif tik reik 'astrumo' biggrin.gif
va cia radau - antras nuo galo -kur su aloe geliu pagrindas..ale nevisus ingridientus suprantu kas per daiktas ax.gif g.gif pvz sitas kas toks - Išsklaidymo Solubol ? g.gif
aisku, ir ea vasara kai kuriuos reiktu pakeist mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 04 gegužės 2011 - 10:06
Cosette, šaunuolė aciuks.gif

Su ksantano milteliais man patiko daryt gelius, bet maišiau su BTMS ir ksantano dėjau kažkur 0.1g , tada puikiai gaunasi konsistencija, o ir plėvelės nėra

QUOTE(Flos @ 2011 05 03, 19:54)
ai čia iš AZ žaisliukas  ax.gif Drėkinimo kompleksas. Esu įsilašinus į hidrolatą, tikrai padrėkina. Į kremą dėjau. Čia sugalvojau nupirkti jį vietoj hialiurono. Nežinau ar pakeis, bet kaina tikrai geresnė atsižvelgiant į kiekį.

thumbup.gif reikės ir man paimt, noriu plaukiukus padrėkint
Atsakyti