Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(liepa27 @ 2011 04 12, 10:55)
smile.gif rankom as irgi turiu-sviestmedi issukus su alavijo geliu,man irgi labai patinka,idomiausia,kad kai nuo vieno duso gelio buvo sualergizave ir iki zaizdu nusidraskydavau nakti kojas,vienintelis alavijo gelis man nuimdavo niezuli,o cia prasau-veidui netinka,aisku,veido oda jautresne g.gif manau,kad alergizuoja ne alavijas konkreciai,o i geli ieinanti sudetine dalis,gal tirstiklis ar konservantas,reiks kita karta tik milteliu alavijo uzsisakyt.


Arba alavijas su kažkuria sudėtine medžiaga nedera g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 12, 11:22)
4u.gif sveikutes.atejau pasiguosti,atsimenat,kaip vis gyriau alavijo geli,uzsisakiau jo daugiau,maniau i veido kremus pradesiu deti...vakar pasidariau veido kauke-raudonas+baltas moliai+alavijo gelis+truputi pelargoniju hidrolato +truputis jojoba aliejaus.tik uztepus pradejo nesmarkiai deginti,maniau cia del to,kad alavijas stingsta,po 10 min nuplovus kauke,veida raudonom demem pradejo nest,nieko nelaukus tavegilio tablete suvartojau,ryte viskas gerai.vis dar vildamasi,kad tai ne del alavijo,pasitepiau juo smakra,nes jis pirmiausiai raudonuot buvo pradejes po kaukes ir  vel nesmarkiai degint pradejo,tai greit nusiprausiau,beje ta pacia kauke vakar ir ant ranku isbandziau,rankoms nieko,nei degino,nei raudonavo.tai va,pasirodo sio geliuko i veido kremus negalesiu deti verysad.gif

O negalėjo pelarginijų EA suerzinti?

Nors kai pirmą kartą tepiau alaviją ant veido irgi degino ir dilgčiojo, tačiau neparaudo, dilgčiojimas greitai praėjo
Atsakyti
Sveikos merginos. Seku temas, tyliai mokausi 4u.gif . Pasidariau savo antraji krema (pirmasis nelabai vykes buvo, bet klaidas lyg ir supratau). Sikart dariau su mazu kiekiu DHA pagal Palomas bloga. 40 ml vandenines dalies, 20 ml aliejines. Jungiau su emulsiniu vasku (is AN; dejau 5 ml sauksteli, nes svarstykliu neturiu). Vandenine dali kaitinau iki pirmu burbuliuku, aliejine - kol istirpo vaskas. Maisiau ranka apie 4 min. Konsistencija gavosi puiki, viskas susijunge.
TACIAU - kodel sekancioj ir dar sekancioj dienoj pavirsiuj randasi vandenelis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 12, 11:00)
o krema kuo maisei? mentele ar elektriniu maisikliu? koki emulsini vaksa dejai (koks jo INCI)?
si krema esu dariusi jau ne viena karta ir visada kuo puikiausiai pavyksta..



maisiau elektriniu maisikliu. Vaskas jojobos, bet va INCI nezinau. tai gal bus vaske problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 12, 02:26)
Pirkau Ebay, viso apie 4-5 dolerius gavosi, greitai atsiuntė, štai iš šio pardavėjo. Tik ta mano knyga turbūt seniausio leidimo, bet kol kas užtenka smile.gif Jis turi ir daugiau aromaterapijos knygų, kada nors reikės įdėmiau paieškoti, jeigu jūs neišpirksit  ax.gif

Dekui
Papildyta:
QUOTE(Bishojo @ 2011 04 12, 05:47)
Jei jau apie knygas  biggrin.gif Tai esu sudėjus Čia 5 knygas apie aromaterapiją ir pagrinde apie eterinius aliejus  4u.gif

Aciu labai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, antras mano bandymas. Nusipirkau biciu vasko, tai nekantravau isbandyti, Deja pirmas bandymas nevykes sujungti vandens ir vasko bei aliejine faze. Bet atsiskyrus vandeniui gavosi neblogas svietas, manau sviestas, pratusrtintas ivairiais aliejais, vit E ir rozmarinu ekstraktu.
Antas bandymas buvo vien sportinis, tai naudojau tiesiog vandeni ir biciu vaska su paprastu aliejum, nesusijunge. Dadejau emulsinio vasko, bet ir tada atvesus tsiskyre vanduo, bet gerai paplakaiu ir puikiai susijunge. Riebokas gavosi kremas.
Kas belieka, eksperimentuoti toliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2011 04 12, 11:47)
Sveikos merginos. Seku temas, tyliai mokausi 4u.gif . Pasidariau savo antraji krema (pirmasis nelabai vykes buvo, bet klaidas lyg ir supratau). Sikart dariau su mazu kiekiu DHA pagal Palomas bloga.  40 ml vandenines dalies, 20 ml aliejines. Jungiau su emulsiniu vasku (is AN; dejau 5 ml sauksteli, nes svarstykliu neturiu). Vandenine dali kaitinau iki pirmu burbuliuku, aliejine - kol istirpo vaskas. Maisiau ranka apie 4 min. Konsistencija gavosi puiki, viskas susijunge.
TACIAU - kodel sekancioj ir dar sekancioj dienoj pavirsiuj randasi vandenelis? g.gif

sauksteliais labai netikslu matuoti.. as kai eksperimentavau su vasko/vandens/aliejaus proporcijomis, tai nemazai ka reiskia ir 0,1 g.. tai va, gal pvz pritruko vasko tiesiog smile.gif

QUOTE(SaDa @ 2011 04 12, 11:57)
maisiau elektriniu maisikliu. Vaskas jojobos, bet va INCI nezinau. tai gal bus vaske problema  g.gif

viskas aisku.. kaltas vaskas.. sio nesu bandziusi, tai negaliu pasakyti, kiek jo reikia, kad susijungtu fazes.. bet akivaizdu, kad kazko per mazai buvo, o kazko gal but ir per daug..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 12 balandžio 2011 - 12:05
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 12, 11:17)
O negalėjo pelarginijų EA suerzinti?

Nors kai pirmą kartą tepiau alaviją ant veido irgi degino ir dilgčiojo, tačiau neparaudo, dilgčiojimas greitai praėjo

smile.gif nedejau jo,dejau pelargoniju hidrolato truputi.
Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 12, 10:58)
Arba alavijas su kažkuria sudėtine medžiaga nedera  g.gif

smile.gif sekacia diena tik alavijo gelio uzsitepiau,bet pajutau deginima nestipru,tai iskart nusiploviau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 12, 14:05)
sauksteliais labai netikslu matuoti.. as kai eksperimentavau su vasko/vandens/aliejaus proporcijomis, tai nemazai ka reiskia ir 0,1 g.. tai va, gal pvz pritruko vasko tiesiog smile.gif
viskas aisku.. kaltas vaskas.. sio nesu bandziusi, tai negaliu pasakyti, kiek jo reikia, kad susijungtu fazes.. bet akivaizdu, kad kazko per mazai buvo, o kazko gal but ir per daug..



na nenuleisiu ranku dar bandysiu, bet va ar galima vaska i BTMS pakeisti?
Papildyta:
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 12, 14:10)
smile.gif sekacia diena tik alavijo gelio uzsitepiau,bet pajutau deginima nestipru,tai iskart nusiploviau g.gif


siaip man alavijo gelis irgi degina, bet as darau kaukes, uztepu alavija ir greitai krema ant virsaus ir deginimas liaunasi. I krema va idejau alavijo, viskas gerai jokio deginimo.
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 04 12, 13:28)
na nenuleisiu ranku dar bandysiu, bet va ar galima vaska i BTMS pakeisti?
Papildyta:
siaip man alavijo gelis irgi degina, bet as darau kaukes, uztepu alavija ir greitai krema ant virsaus ir deginimas liaunasi. I krema va idejau alavijo, viskas gerai jokio deginimo.

4u.gif aciu,kad pasidalinot savo patirtim,reiks pabandyt i kremuka idet veido,bet keista vis tiek,kad degina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 12, 13:05)
sauksteliais labai netikslu matuoti.. as kai eksperimentavau su vasko/vandens/aliejaus proporcijomis, tai nemazai ka reiskia ir 0,1 g.. tai va, gal pvz pritruko vasko tiesiog smile.gif

aciu 4u.gif tikriausiai nuo svarstykliu neissisuksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 12, 13:10)
smile.gif sekacia diena tik alavijo gelio uzsitepiau,bet pajutau deginima nestipru,tai iskart nusiploviau g.gif


na aš alijošių tepliodama irgi jaučiu šiokį tokį dilgčiojimą. bet jis labai trumpalaikis:)
Papildyta:
QUOTE(Gladiola @ 2011 04 12, 13:49)
aciu 4u.gif  tikriausiai nuo svarstykliu neissisuksiu ax.gif


aš vis bandžiau iš akies dėti viską, bet matau, kad norint normalaus galutinio rezultato su "akim" neišsisuksiu:)

tai užsisakiau svarstykles 4u.gif tikiuosi, kad iki penktad gausiu smile.gif
Atsakyti