Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

Cosette, saunuole 4u.gif ziuriu liniuotej parasyta, kad lelyte neseniai atsirado, sveikinimai didziausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 03, 14:33)
Nebuvau rašiusi, radau lapuką to antro tuoj nurašysiu smile.gif
Gal ir gerai, kad skysto nebandžiau daryti, būčiau vis tiek toliau keliavus iki kieto smile.gif

Nu va sumeistravau ir receptą ir šiokią tokią foto biggrin.gif
user posted image
O dariau indelyje su piestele, sudėjau coco sulfatą, įpyliau vandenį ir šildžiau vandens vonelėje. Tada tryniau, kol gavosi košėlėna. Išėmus iš vonelės supyliau aliejus, maišiau, tada hidr. kviečių baltymus įmaišiau, kitus pagerinimus, ea ir kimšau į silikonines keksiukų formeles. Džiovinau 3 dienas.
Tas šviesesnis gabaliukas žalio molio šaukštu pagerintas, o tamsesnis bandytas padažyti mėlynu oksidu.

O, ačiū. Tik gaila, kad beveik nieko neturiu. O kaip juos naudoti, kaip muilą?
Atsakyti

jei yra pleveles jausmas, vadinasi per daug ksantano.. as dedu labai nedaug, man jokios pleveles jausmo nera..
[/quote]
Ačiū, Paloma, bandysiu kitą kremą daryti su mažiau ksantano. Nesinori ir vaško padauginti, bet nemėgstu skystų kremų. Va, ir rask išeitį kad gudrus doh.gif

Parašiau az žinutę angliškai prieš keletą dienų dėl išsipilusio ea, šiandien gavau atsakymą, kad kitą kartą gausiu nuolaidą. Man parašė kelių skaičių kodą, tik nesuprantu, kaip juo naudotis. Kai pirksiu, nuo kortelės nuskaičiuos normalią kainą, kaip ta nuolaida pasinaudoti?
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 05 03, 18:48)
Parašiau az žinutę angliškai prieš keletą dienų dėl išsipilusio ea, šiandien gavau atsakymą, kad kitą kartą gausiu nuolaidą. Man parašė kelių skaičių kodą, tik nesuprantu, kaip juo naudotis. Kai pirksiu, nuo kortelės nuskaičiuos normalią kainą, kaip ta nuolaida pasinaudoti?

Taip ir zinojau, kadturi reaguoti, db gailesiuosi kam asnieko nerasiau doh.gif uzsakymo formoj yra nuolaidai laukelis, suvesi koduka ir perskaiciuos wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Cosette @ 2011 05 03, 16:01)
Na štai, jeigu toks tiks, tai būtų: http://gaminam-kosmetika.blogspot.com/ tik kol kas tuščias... Yra galimybė pildyti daugeliui asmenų, tik jie turi turėti google paskyrą. Jeigu kas turėtumėt laiko dėt receptus arba juos atsiųst, kad įdėtų kas nors kitas - parašykit man, padalinsiu prisijungimo duomenis. O gal kitos temos pradžioj reikės įdėt, kad būtų visoms aiškiau.

Kai tik turėsiu daugiau laiko - padarysiu meniu punktus  blush2.gif


Saunuole!!! kaip greitai mintis igavo pagreiti! smile.gif
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 03, 18:24)
Cosette, saunuole  4u.gif  ziuriu liniuotej parasyta, kad lelyte neseniai atsirado, sveikinimai didziausi  4u.gif


Ir as su prisidedu su nuosirdziais sveikinimasi! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 03 gegužės 2011 - 18:13
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 03, 18:07)
einu patrankysiu galvą į sieną  ph34r.gif  neužmigsiu dabar naktį, jaučiu:)

Soriukas, jei neigiamų emocijų sukėliau biggrin.gif
QUOTE(nikofija @ 2011 05 03, 18:32)
O, ačiū. Tik gaila, kad beveik nieko neturiu. O kaip juos naudoti, kaip muilą?

Jo, jau tam šampūnui reikia specifinių dalykų nusipirkt. Taip, dregnus plauius pamuiluot, suputoja ir kaip su sampunu toliau smile.gif

Čia truputi buvo užvesta kalba apie vyriškus kvapus, aš kažkaip nesu uosčiusi.. tai kurį kaip universaliausią rekomenduotumėt? Paloma, gal parekomenduotum derinį kažkokį iš mano turimų morkų, bazilikų, levandų, ramunėlių co2? koks iš AZ išgelbėtų padėtį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 03 gegužės 2011 - 18:55
QUOTE(neringa.jn @ 2011 05 03, 17:48)
bandysiu kitą kremą daryti su mažiau ksantano. Nesinori ir vaško padauginti, bet nemėgstu skystų kremų. Va, ir rask išeitį kad gudrus doh.gif


bent to is AZ ksantano rekomenduojama doze yra 0.2-2 proc. as dejau ir viena, ir kita syki kazkur 0.2-0.3 proc -zodziu, zemutine riba mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 05 03, 17:01)
Na štai, jeigu toks tiks, tai būtų: http://gaminam-kosmetika.blogspot.com/


Saunuole!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 03, 19:29)
Čia truputi buvo užvesta kalba apie vyriškus kvapus, aš kažkaip nesu uosčiusi.. tai kurį kaip universaliausią rekomenduotumėt? Paloma, gal parekomenduotum derinį kažkokį iš mano turimų morkų, bazilikų, levandų, ramunėlių co2? koks iš AZ išgelbėtų padėtį?

o ka gaminsi? veidui krema? rinkciausi levandas ir galbut ramuneliu CO2.. tai ramins dar ir oda.. daug kas dar ir nuo proporciju priklausys.. svarbiausia neprilasint daug eteriniu, kad nebutu stiprus ir erzinantis kvapas..

QUOTE(bonda @ 2011 05 03, 19:41)
bent to is AZ ksantano rekomenduojama doze yra 0.2-2 proc. as dejau ir viena, ir kita syki kazkur 0.2-0.3 proc -zodziu, zemutine riba mirksiukas.gif  4u.gif

galima dar maziau deti, ypac jei derinama su kitais emulsikliais..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 03, 19:22)

galima dar maziau deti, ypac jei derinama su kitais emulsikliais..

o zinosiu 4u.gif thumbup.gif


o gal kas nors esat gamine vyram losjona po skutimosi? g.gif ax.gif as neleidau saviskiui pirkt lotuliukas.gif tai dabar turiu uzduoti biggrin.gif AZ radau kur alavijo gelis apie 90 proc ar daugiau (nebepamenu, o po ranka neturiu), o daugiau beveik vien ea g.gif
siaip saviskiui daviau alavijo geli kol kas -sake neblogai, bet nori, kad grauztu doh.gif lotuliukas.gif ka dadet? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 03, 20:45)
siaip saviskiui daviau alavijo geli kol kas -sake neblogai, bet nori, kad grauztu doh.gif  lotuliukas.gif ka dadet? g.gif  ax.gif

alkoholi galima panaudoti tam tikslui
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 03, 15:33)
Nu va sumeistravau ir receptą ir šiokią tokią foto biggrin.gif
user posted image

Flos, kas per daiktas hidro kompleksas?
Ir kaip džiovinai? Kambario temperatūroje paprastai padėjus, ar kur ant palangės, ant saulytės, šiltai?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 03, 20:22)
o ka gaminsi? veidui krema? rinkciausi levandas ir galbut ramuneliu CO2.. tai ramins dar ir oda.. daug kas dar ir nuo proporciju priklausys.. svarbiausia neprilasint daug eteriniu, kad nebutu stiprus ir erzinantis kvapas..
galima dar maziau deti, ypac jei derinama su kitais emulsikliais..

Dėkui wink.gif Veidui noriu tokį lengvą kremą padaryti. Tinginys jis, bet po skutimosi pasitepa, tai viliuos, kad naudos. Prisiminiau ir apie mintį dėl hidrolato, paskaitysiu atgal, kuriuos minėjot. Užteks to vyriško dvelksmo ir eterinio kol kas nereikės pirkti smile.gif

čia ne į temą, bet aš niekad nesuprasdavau kvepalų natų, o vakar uostant Guerlain Samsara iš karto pajutau ylang ylang, dar saviškiui daviau pauostyt, sako, kaip tavo tos visokios žolelės kvepia. Internete pašniukštinėjau ir akurat, viršutinė gaida ylangai smile.gif taip džiaugiuosi pradėjus bent truputi pažinti kvapų pasaulį..
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 03, 20:49)
Flos, kas per daiktas hidro kompleksas?
Ir kaip džiovinai? Kambario temperatūroje paprastai padėjus, ar kur ant palangės, ant saulytės, šiltai?

ai čia iš AZ žaisliukas ax.gif Drėkinimo kompleksas. Esu įsilašinus į hidrolatą, tikrai padrėkina. Į kremą dėjau. Čia sugalvojau nupirkti jį vietoj hialiurono. Nežinau ar pakeis, bet kaina tikrai geresnė atsižvelgiant į kiekį.
O šampūniukus džiovinau kambary atviroj spintelėj, atvirai padėjus. Tiesioginės saulės rašo, jog bijo. Juos iš formelių išėmiau valandžikę šaldytuve pastinginus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 03 gegužės 2011 - 19:59