Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 02, 19:02)
kodėl algą moka tik kartą per mėnesį biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Sugundet mane dbr su tuo kietu sampunu...O siand nusipirkau pirma ekologiska sampuna Sante firmos ax.gif vis man visko reikia ir reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 02, 09:28)
lotuliukas.gif bet receptus tai taip -uzsirasau, ka padarau 4u.gif

savus ir as uzsirasau (isskyrus viena, kur viena dalykiuka dariau ant durniaus, gavosi liuks, bet antra kart atkartot dar nepavyko doh.gif ) bet turiu galvoj, kad kitu merginu receptu nereiketu ieskot smile.gif nes buna permeti akim, atrodo neprisireiks ir neuzsirasai.. o po to duok per visas temas arba klausinek n+k kartu.. smile.gif
QUOTE(asssandra @ 2011 05 02, 11:02)
O ksantanu vandeninės fazės netirštinat kartais? Man buvo panašus tempimo jausmas, tai aš linkusi bėdą mesti ksantano geliui, tiksliau gal perdideliam jo kiekiui.

oj ne ne, ksantanas ant mano veido kazkas baisaus yra fear.gif net alavijo gelio negaliu det i kremus doh.gif
QUOTE(bonda @ 2011 05 02, 11:51)
as ksantanuirgi tirstinau hidrolata -nieko man netempia mirksiukas.gif  biggrin.gif

tai gal oda ne is sausuju wink.gif
Atsakyti
as su ksantanu irgi labai susivariau oda,o tik hidrolata patirstinau unsure.gif taip norejau naturalios kosmetikos,nesinori sintetikos,bet butent veidui,mano naturalus kremai netinka.Kaip kazkada minejau,butent tirstikliai netinka... unsure.gif reikia labai drekinancio dalyko,galbut mano per daug maitinantys kremai buna.net hialurono rugstis nepadeda... unsure.gif labai liudna,kad mano veido odai netinka naturali kosmetika.. bandziau ir tik vandeni su aliejumi,taciau vistiek toks pat issausejes veidas buna.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 05 02, 21:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Sugundet mane dbr su tuo kietu sampunu...


jo, ir as jau laukiu prabagotejimo biggrin.gif

QUOTE(SECREAT @ 2011 05 02, 22:04)
Kaip kazkada minejau,butent tirstikliai netinka...

o kokius esi bandziusi?
Atsakyti
As bandziau BTMS,emulsini vaska ir ksantana unsure.gif
Atsakyti
Nenurasyk, dar savo gamybos kremuku wink.gif pabandyk ir kitu emulsikliu! man kaip sakiau Nr.3 is AZ buvo superinis, dabar savo eiles laukia mimozu vaskas (tik kad dabar turimi kremukai nesinaudoja taip greit kaip atsiranda noras pabandyti kazka kita ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 05 02, 19:43)
Dar - gal galit parasyti kokiu mazdaug santykiu darot? Ar tiesiog ziureti, kad konsistensija butu gera? Pirma karta darysiu, nesinori eksperimentuoti ant vaiko smile.gif


50 ml kremo dejau:

taukmedzio sviestas - 8 ml
simondsiju al. - 7 ml
kokosu al. - 5 ml
emulsinis vaskas - 2.4 gr
biciu vaskas - 0.2 gr
ramuneliu vanduo - 25.5 ml
Dar ilasinau po kelis lasus vit.E, naticido ir pantenolio.
Atsakyti
[quote=Palomina,2011 05 02, 14:56]
kuris zaliausias is visu A-Z emulsikliu tai neatsakysiu, bet emulsiklis nr.2 tai geras.. sio emulsiklio atskirus ingredientus (glucoside ir ceterayl alcohol) naudoja ecocert sertifikuojamoje kosmetikoje.. bet pvz riebesniai odai vien ji naudoti man nepatinka, as stengiuosi deti sio emulsiklio kuo maziau (derinu su ksantanu), nes kitaip jauciu vaska ant odos..
riebesniai odai raso, kad nr.3 emulsiklis tinka.. isbandziau.. man visai patinka.. nejauciu vasku ant odos.. tik paskutini karta per riebu krema pasidariau doh.gif biggrin.gif

dekui Palomina uz info. 4u.gif
Galbut butu galima prisideti prie uzsakymo is AZ , jei kazkuri siusites? Noreciau pabandyti tada emulsikli Nr. 3 , nes kremai su biciu vasku man per riebus, susisuku su hidroliatu kremuku be emulsiklio, bet ne visai tas, ko noretusi veido odai... Beje, kaip jus issiverciate ta pranc. kalba is AZ svetaines? Ar cia visos mokancios pranc.? biggrin.gif
Kaip sviestmedzio kokybe is AZ? Daug man reikia jo, tai is KN brangokai gaunasi, o is AN man nelabai patiko.
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 05 02, 23:57)
Beje, kaip jus issiverciate ta pranc. kalba is AZ  svetaines? Ar cia visos mokancios pranc.?  biggrin.gif
Kaip sviestmedzio kokybe is AZ? Daug man reikia jo, tai is KN brangokai gaunasi, o is AN man nelabai patiko.

Kai į google įvedi aromazone, atsiranda svetainės adresas, o šalia laužtiniuose skliaustuose [Išversti šį puslapį], paspaudi, ir išsiverti į kokią nori kalbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asssandra @ 2011 05 02, 11:02)
O ksantanu vandeninės fazės netirštinat kartais? Man buvo panašus tempimo jausmas, tai aš linkusi bėdą mesti ksantano geliui, tiksliau gal perdideliam jo kiekiui.

Ir mano kremukas, darytas su ksantanu nemalonus, lyg plėvelė ant veido užsideda. Daugiau veido kremams jo nenaudosiu.
Papildyta:
Norėjau pasirodyti ką turiu, bet nemoku blush2.gif
Sudėjau nuotraukas į gmailo nuotraukų albumą, bet nemoku įkelti į SM.
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 02, 22:49)
Nenurasyk, dar savo  gamybos kremuku  wink.gif pabandyk ir kitu emulsikliu! man kaip  sakiau Nr.3 is AZ buvo superinis,

dabar savo eiles laukia mimozu vaskas (tik kad  dabar turimi kremukai nesinaudoja taip greit kaip atsiranda noras pabandyti kazka kita ax.gif  )

drinks_cheers.gif tikrai nereikia nurasyt savos gamybos kremu.. reikia vis stengtis patobulinti pagal savo poreikius smile.gif as pvz., nemazai kremu buvau prisigaminusi ir po to isdalinusi (aisku, ne is karto), kol sau patinkancias proporcijas atradau..

Vien mimozu (ir kt. geliu vasku) vasko kremui neuztenka.. mirksiukas.gif reiketu naudoti dar ir koki emulsini vaska..

QUOTE(neringa.jn @ 2011 05 03, 10:43)
Ir mano kremukas, darytas su ksantanu nemalonus, lyg plėvelė ant veido užsideda. Daugiau veido kremams jo nenaudosiu.

jei yra pleveles jausmas, vadinasi per daug ksantano.. as dedu labai nedaug, man jokios pleveles jausmo nera..
Atsakyti
uzsisakiau ir as jau is AZ stebuklingu tirpaliuku smile.gif raganausiu biggrin.gif ir tikrai, kodel ta alga tik karta per menesi... lotuliukas.gif bet AZ ryskiai darbais uzsiverte, nes jau antra diena po uzsakymo, o nepatvirtina vis dar g.gif

kalbant apie ksantana, tai ir man jis nepatiko, paemiau pabandymui guara, ziuresim kaip su juo seksis. Gal kuri bandet? Kuo geresnis ar blogesnis nei ksantanas?
Atsakyti