Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Shalimar @ 2011 05 02, 14:58)
Gal kas zinote ka geriau naudoti mazam vaikui, linkusiam i atopini dermatita? Gydytoja prisake tept kuo nors po vonios, gal uztektu kokio aliejuko? Ar reikia krema daryti? g.gif
4u.gif

sviestmedi su migdolu aliejum pamaisyciau, kad nebutu per kieta.. galima bandyt dar kokio germanisku ramuneliu hidrolato ipilti truputi (pasigamint krema be emulsikliu)..
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 05 02, 15:58)
Gal kas zinote ka geriau naudoti mazam vaikui, linkusiam i atopini dermatita? Gydytoja prisake tept kuo nors po vonios, gal uztektu kokio aliejuko? Ar reikia krema daryti? g.gif
4u.gif


Mano mazylei labai padejo kremukas is sviestmedzio, simondsiju, kokosu alieju ir ramuneliu hidrolato. Dariau gana riebu, apie 40% alieju, su emulsiniu ir biciu vasko truputuka 4u.gif Per 3-4 savaites visos musu problemos dingo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 02, 14:56)
aha daug kas del parfumerijos, bet zinoma panaudoju kai ka ir kosmetikai smile.gif
nors ir turiu jau toki EA ir kt. arsenala, bet man dar neuztenka  blush2.gif  biggrin.gif  noriu dar ir dar ir dar..


Parfumerijai tai aromalempai ar kvepalų gamybai? Mano čia dar ateities planai, gaminti kvepalus. Kol kas džiaugiuosi kremais. Artimiausios ateities planai šampūno gamyba. Kondicionierius kol kas tik pasigerinu pirktinius, bet ir tai labai jaučiasi efektas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 02 gegužės 2011 - 16:44
Flos, kaip tavo kietas šampūnas panaudojus ilgesnį laiko tarpą? Ar neriebina plaukų? Kokie įspūdžiai ir potyriai?
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 05 02, 17:43)
Parfumerijai tai aromalempai ar kvepalų gamybai?

kvepalams kurti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 02, 18:16)
kvepalams kurti smile.gif


Et, kaip butu smalsu ne tik i EA arsenala, bet ir tavo kvpaliukus nosi ikisti wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 02, 18:14)
Flos, kaip tavo kietas šampūnas panaudojus ilgesnį laiko tarpą? Ar neriebina plaukų? Kokie įspūdžiai ir potyriai?

Aš kaip tik planavau pasipasakoti kaip einasi naudoti smile.gif Turbūt dar tokio gero šampūno nesu turėjusi. Nes plaukai labai švelnūs, minkštučiai, tačiau visai nesukrinta ir dar kelias dienas susirišus išvaikštau. Ankščiau jeigu norėdavau gero pamaitinimo plaukai tuoj sukrisdavo, o jeigu išsiplaudavau su giliai valančiu, tai tokio švelnumo nebūdavo. Sesei irgi patinka, o va mamai atsirado pleiskanų g.gif gal tas coco sulfatas netiko. Dariau dar vieną, vienas gabaliukas močiutei kliuvo, kitą pasilikau sau.
Labai skalsus, užtenka vieną kartą ištrinkti ir jau švari galva. Jau lyg sakiau, jog labai putoja, tai ir užteks ilgam. Šiaip labai rekomenduoju, geras daiktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 02, 18:24)
Aš kaip tik planavau pasipasakoti kaip einasi naudoti smile.gif Turbūt dar tokio gero šampūno nesu turėjusi. Nes plaukai labai švelnūs, minkštučiai, tačiau visai nesukrinta ir dar kelias dienas susirišus išvaikštau. Ankščiau jeigu norėdavau gero pamaitinimo plaukai tuoj sukrisdavo, o jeigu išsiplaudavau su giliai valančiu, tai tokio švelnumo nebūdavo. Sesei irgi patinka, o va mamai atsirado pleiskanų  g.gif gal tas coco sulfatas netiko. Dariau dar vieną, vienas gabaliukas močiutei kliuvo, kitą pasilikau sau.
Labai skalsus, užtenka vieną kartą ištrinkti ir jau švari galva. Jau lyg sakiau, jog labai putoja, tai ir užteks ilgam. Šiaip labai rekomenduoju, geras daiktas smile.gif



Darei? O aš jau norėjau klausti, kur gėrį tokį rasti.
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 02, 18:27)
Darei? O aš jau norėjau klausti, kur gėrį tokį rasti.

Dariau su coco sulfatu šia dvasia. Gal ir galėčiau nufotkinti, bet kad numuilinti gabaliukai, tai ir nelabai fotogeniški biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 02 gegužės 2011 - 17:32
QUOTE(Palomina @ 2011 05 02, 15:00)
sviestmedi su migdolu aliejum pamaisyciau, kad nebutu per kieta.. galima bandyt dar kokio germanisku ramuneliu hidrolato ipilti truputi (pasigamint krema be emulsikliu)..




QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 02, 15:15)
Mano mazylei labai padejo kremukas is sviestmedzio, simondsiju, kokosu alieju ir ramuneliu hidrolato. Dariau gana riebu, apie 40% alieju, su emulsiniu ir biciu vasko truputuka  4u.gif Per 3-4 savaites visos musu 4u.gif  problemos dingo  bigsmile.gif


Dekui labai 4u.gif Na pas mano maziu kaip ir praejo tos problemos, bet man sake tepti, kad vel neatsirastu. Is vienos puses sutinku, nes vanduo kietokas ir sausina, is kitos ar nepripras oda prie kremu ir drekinimu nuo kudikystes... unsure.gif
Dar - gal galit parasyti kokiu mazdaug santykiu darot? Ar tiesiog ziureti, kad konsistensija butu gera? Pirma karta darysiu, nesinori eksperimentuoti ant vaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 02, 18:24)
Aš kaip tik planavau pasipasakoti kaip einasi naudoti smile.gif Turbūt dar tokio gero šampūno nesu turėjusi. Nes plaukai labai švelnūs, minkštučiai, tačiau visai nesukrinta ir dar kelias dienas susirišus išvaikštau. Ankščiau jeigu norėdavau gero pamaitinimo plaukai tuoj sukrisdavo, o jeigu išsiplaudavau su giliai valančiu, tai tokio švelnumo nebūdavo. Sesei irgi patinka, o va mamai atsirado pleiskanų  g.gif gal tas coco sulfatas netiko. Dariau dar vieną, vienas gabaliukas močiutei kliuvo, kitą pasilikau sau.
Labai skalsus, užtenka vieną kartą ištrinkti ir jau švari galva. Jau lyg sakiau, jog labai putoja, tai ir užteks ilgam. Šiaip labai rekomenduoju, geras daiktas smile.gif

Ar buvo kur nors receptėlis? Pražiopsojau?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 02, 18:30)
Dariau su coco sulfatu šia dvasia. Gal ir galėčiau nufotkinti, bet kad numuilinti gabaliukai, tai ir nelabai fotogeniški biggrin.gif


šit kaip:) aš tai laukiu algos siaubingai, nes noriu skystą šampūną išbandyt..o dar skysto neišbandžius, man jau ir kieto norisi biggrin.gif kodėl algą moka tik kartą per mėnesį biggrin.gif
Atsakyti