Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

Radau tokį receptą plaukams :

3 spoons (15%) Squalan
3 spoons (15%) Jojoba oil
2 spoons (10%) Lanolin For the wax esters, and it contains choesterol
7 spoons (35%) Coconut oil
3 spoons (15%) Castor oil (Triglyceride)
2 spoons (10%) Olive oil

tik niekaip nerandu, kas tas Squalan ? Gal kas nors žino? g.gif
Atsakyti
Stai cia 4u.gif
Atsakyti
Gal ir kvailai paklausiu, bet... Ar tuos pazius EA,kuriuos naudojate kosmetikai, galima naudoti kambariu kvepinimui su zvakute, ar cia kiti aliejukai yra tam naudojami ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jur&ta @ 2011 05 01, 22:31)
Gal ir kvailai paklausiu, bet... Ar tuos pazius EA,kuriuos naudojate kosmetikai, galima naudoti kambariu kvepinimui su zvakute, ar cia kiti aliejukai yra tam naudojami ?  blush2.gif


taip, be abejojo, galima.
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 05 01, 14:23)
sveikos
truputi noreciau info apie skirtingus emulsiklius, kuriuos naudojate is aroma zone (prancuziskai nesuprantu) konkreciai kuris butu pats "zaliausias" ir su kuriuo gaminant kremas butu ne toks riebus?
Dekui smile.gif

mano pirmas emulsiklis is AZ yra nr3 mirksiukas.gif labai man patinka -bent kol kas...nes kitokio ir nenaudojau dar biggrin.gif na,tik biciu vaska -bet lupu vazelinui 4u.gif

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 01, 16:32)
man cia beziurint kilo mintis, gal pvz. galetumem pasidaryti albumeli nuotrauku photo.gif ir savo turtus pasirodytumem, ir gaminius pvz. su receptais aprasyme, butu gal  lengviau surast norima daikta,  nereiktu per temas verst, jei laiku neuzsirasai? 
Kita vertus ir tema paspalvinti buna smagu ax.gif

gera mintis -tik dar nieko pati nesu nufotkinus, ka gaminau doh.gif nefotogeniski indukai lotuliukas.gif bet receptus tai taip -uzsirasau, ka padarau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 02 gegužės 2011 - 08:29
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 29, 17:02)
Dabar taip biggrin.gif pasipasakokit prasau apie patirti su hialurono rugstim. Naudoju miltelius is  AZ, bet tokio superinio drekinimo kaip kad apie hialurona kalbama, deja, negaunu.. ir nesvarbu dedu minimalu ar maksimalu galima kieki. Uzsitepus  kremukus su ja jausmas nera smagus, nori tempti oda. Ir cia ne man vienai tas negeras jausmas. Kame gali buti reikalas?  g.gif


O ksantanu vandeninės fazės netirštinat kartais? Man buvo panašus tempimo jausmas, tai aš linkusi bėdą mesti ksantano geliui, tiksliau gal perdideliam jo kiekiui.
Atsakyti
QUOTE(asssandra @ 2011 05 02, 10:02)
O ksantanu vandeninės fazės netirštinat kartais? Man buvo panašus tempimo jausmas, tai aš linkusi bėdą mesti ksantano geliui, tiksliau gal perdideliam jo kiekiui.

as ksantanuirgi tirstinau hidrolata -nieko man netempia mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 02, 11:51)
as ksantanuirgi tirstinau hidrolata -nieko man netempia mirksiukas.gif  biggrin.gif


O aš pirmą syk kai ryškiai padauginau ksantano, tai ne tik veidą patepus odą traukė, bet ir pats kremas truputuką tempėsi, kaip guma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 01, 09:20)
Stai mano EA, absoliutu ir kt. gerybiu arsenalas  biggrin.gif


kokia kolekcija wub.gif thumbup.gif

o su kuo patartum pamaišyt eukaluptų EA, kad kiek malonesnis kvapas butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 01, 10:20)
Stai mano EA, absoliutu ir kt. gerybiu arsenalas  biggrin.gif

Kaip pavydu, noriu nosį įkišti į tavo lobyną smile.gif O tu parfumerijai labiau naudoji? Labai įdomių egzotikų iš AZ turi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 05 01, 15:23)
sveikos
truputi noreciau info apie skirtingus emulsiklius, kuriuos naudojate is aroma zone (prancuziskai nesuprantu) konkreciai kuris butu pats "zaliausias" ir su kuriuo gaminant kremas butu ne toks riebus?
Dekui smile.gif

kuris zaliausias is visu A-Z emulsikliu tai neatsakysiu, bet emulsiklis nr.2 tai geras.. sio emulsiklio atskirus ingredientus (glucoside ir ceterayl alcohol) naudoja ecocert sertifikuojamoje kosmetikoje.. bet pvz riebesniai odai vien ji naudoti man nepatinka, as stengiuosi deti sio emulsiklio kuo maziau (derinu su ksantanu), nes kitaip jauciu vaska ant odos..
riebesniai odai raso, kad nr.3 emulsiklis tinka.. isbandziau.. man visai patinka.. nejauciu vasku ant odos.. tik paskutini karta per riebu krema pasidariau doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Jur&ta @ 2011 05 01, 22:31)
Gal ir kvailai paklausiu, bet... Ar tuos pazius EA,kuriuos naudojate kosmetikai, galima naudoti kambariu kvepinimui su zvakute, ar cia kiti aliejukai yra tam naudojami ?  blush2.gif

tuos kur kosmetikai galima naudoti (geros kokybes, pvz A-Z, AN, KN, MA ir pan. lygio) tai galima naudoti ir kambariu pakvepinimui.. Bet pvz kur buna skirti kambariu kvepinimui (pvz., TBS ar siaip kokioj Maximoj ar Eurokos ir pan. buna pirkti), tai nepirkciau nei kambariams kvepinti, o tuo labiau nesugalvociau ir kosmetikai panaudoti (juk buna tokiu atveju kai merginos sugalvoja panaudoti biggrin.gif doh.gif )..

QUOTE(bonda @ 2011 05 02, 09:28)
nefotogeniski indukai lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 02, 13:48)
kokia kolekcija  wub.gif  thumbup.gif
o su kuo patartum pamaišyt eukaluptų EA, kad kiek malonesnis kvapas butu  ax.gif

tai gal su kokiu citrusu EA.. citrusai daznai pagerina kvapa (tik cia netaikau parfumerijai)..

QUOTE(Flos @ 2011 05 02, 14:11)
Kaip pavydu, noriu nosį įkišti į tavo lobyną smile.gif O tu parfumerijai labiau naudoji? Labai įdomių egzotikų iš AZ turi  thumbup.gif

aha daug kas del parfumerijos, bet zinoma panaudoju kai ka ir kosmetikai smile.gif
nors ir turiu jau toki EA ir kt. arsenala, bet man dar neuztenka blush2.gif biggrin.gif noriu dar ir dar ir dar..
Atsakyti
Gal kas zinote ka geriau naudoti mazam vaikui, linkusiam i atopini dermatita? Gydytoja prisake tept kuo nors po vonios, gal uztektu kokio aliejuko? Ar reikia krema daryti? g.gif
4u.gif
Atsakyti