Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

Pasigirsiu ir aš, jau eterinių nemažą arsenalą turiu sukaupusi, įvairios paskirties ir kvapų. Nusipirkau knygą Aromaterapija nuo a iki z, studijuoju ir bandau pritaikyti. Kol kas iš visų kvapų tik vieno neprisijaukinu- tokio, kuris daug kam patinka- levandos. Visi kiti, nors ir skirtingi- patinka. O mano vyrui arbatmedis pelėsiu smirdi. Bet kaip Paloma jau pastebėjo- patinka kedrai ir santalas.
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 30, 20:04)
Pasigirsiu ir aš, jau eterinių nemažą arsenalą turiu sukaupusi, įvairios  paskirties ir kvapų. Nusipirkau knygą Aromaterapija nuo a iki z, studijuoju ir bandau pritaikyti. Kol kas iš visų kvapų tik vieno neprisijaukinu- tokio, kuris daug kam patinka- levandos. Visi kiti, nors ir skirtingi- patinka. O mano vyrui arbatmedis pelėsiu smirdi. Bet kaip Paloma jau pastebėjo- patinka kedrai ir santalas.


Tai merginos, nesiskuklinkite ir parodykite savo turtus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 30, 23:04)
Pasigirsiu ir aš, jau eterinių nemažą arsenalą turiu sukaupusi, įvairios  paskirties ir kvapų. Nusipirkau knygą Aromaterapija nuo a iki z, studijuoju ir bandau pritaikyti. Kol kas iš visų kvapų tik vieno neprisijaukinu- tokio, kuris daug kam patinka- levandos. Visi kiti, nors ir skirtingi- patinka. O mano vyrui arbatmedis pelėsiu smirdi. Bet kaip Paloma jau pastebėjo- patinka kedrai ir santalas.

na levandos as irgi nemegstu,bet sumaisius su pipirmete visai neblogas kvapas sakyciau smile.gif
Atsakyti
Stai mano EA, absoliutu ir kt. gerybiu arsenalas biggrin.gif

user posted image
(mimozu abs., juoduju serbentu abs., vaniles oleoresine'as, Peru balzamo abs., zaliojo mandarino EA, imbiero EA, juoduju pipiru EA, metu EA (lot. mentha arvensis), braskiu ekstraktas)

user posted image
(2 vnt. kakavos abs., benzoino spiritinis tirpalas 40 proc., ylang-ylang extra EA, zvaigzdiniu anyziu EA, kadagio uogu EA, morku seklu EA, paciuliu EA, citrinzoliu EA, pipirmeciu EA, rozmarinu CO2 ekstraktas, kasiju (kininiu cinamonu) zieves CO2 ekstraktas, juhi khas (vettiver) ataras, yuzu EA, gvazdikeliu EA, bergamociu EA, pelargoniju EA, gelsvuju sekluciu EA, laimu EA, apelsinu EA)
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2011 05 01, 09:23)
na levandos as irgi nemegstu,bet sumaisius su pipirmete visai neblogas kvapas sakyciau smile.gif


Man palmarosa+levanda = thumbup.gif Vien levanda tai nelabai.

Kol kas favoritas - kedru ea. Smegenine praskaidrina akimirksniu.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 01, 10:20)
Stai mano EA, absoliutu ir kt. gerybiu arsenalas  biggrin.gif

user posted image
(mimozu abs., juoduju serbentu abs., vaniles oleoresine'as, Peru balzamo abs., zaliojo mandarino EA, imbiero EA, juoduju pipiru EA, metu EA (lot. mentha arvensis), braskiu ekstraktas)

user posted image
(2 vnt. kakavos abs., benzoino spiritinis tirpalas 40 proc., ylang-ylang extra EA, zvaigzdiniu anyziu EA, kadagio uogu EA, morku seklu EA, paciuliu EA, citrinzoliu EA, pipirmeciu EA, rozmarinu CO2 ekstraktas, kasiju (kininiu cinamonu) zieves CO2 ekstraktas, juhi khas (vettiver) ataras, yuzu EA, gvazdikeliu EA, bergamociu EA, pelargoniju EA, gelsvuju sekluciu EA, laimu EA, apelsinu EA)

clap_1.gif na ir kolekcija
Atsakyti
sveikos
truputi noreciau info apie skirtingus emulsiklius, kuriuos naudojate is aroma zone (prancuziskai nesuprantu) konkreciai kuris butu pats "zaliausias" ir su kuriuo gaminant kremas butu ne toks riebus?
Dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 01, 10:20)
Stai mano EA, absoliutu ir kt. gerybiu arsenalas  biggrin.gif


Grazu wub.gif
Atsakyti
blush2.gif o as dabar pasigirsiu,jog gaminau snd krema,na tyksliau 2 po 30ml ir vienas 60ml g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meshkute3: 01 gegužės 2011 - 15:58
QUOTE(Palomina @ 2011 05 01, 11:20)
Stai mano EA, absoliutu ir kt. gerybiu arsenalas  biggrin.gif





na ir puiki kolekcija thumbup.gif
Atsakyti
man cia beziurint kilo mintis, gal pvz. galetumem pasidaryti albumeli nuotrauku photo.gif ir savo turtus pasirodytumem, ir gaminius pvz. su receptais aprasyme, butu gal lengviau surast norima daikta, nereiktu per temas verst, jei laiku neuzsirasai?
Kita vertus ir tema paspalvinti buna smagu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 01, 17:32)
man cia beziurint kilo mintis, gal pvz. galetumem pasidaryti albumeli nuotrauku photo.gif ir savo turtus pasirodytumem, ir gaminius pvz. su receptais aprasyme, butu gal  lengviau surast norima daikta,  nereiktu per temas verst, jei laiku neuzsirasai? 
Kita vertus ir tema paspalvinti buna smagu ax.gif

bigsmile.gif gera mintis
Atsakyti