Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

O man avokado al labai pasviesina paakius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 04 29, 16:26)
Recepto neturiu, bet daryciau taip pat, kaip krema, tik parinkciau aliejus, naturaliai turincius SPF savybiu (sezamu, o kitu nebepamenu), galima morku fitoli idet, o vandeninei fazei imciau gryna vandenuka, eteriniu nedeciau, iberciau cinko oksido (jis berods dedamas i kremus nuo saules), stabilizuociau rozmarinu ekstraktu, GSE nedeciau, plius vitaminas E.  4u.gif
p.s. nerolio hidrolatas man atradimas, kaip oda atsigavo !!! maniske misri, megsta kresti sposus, greit uzsikemsa poros, tai vakar pakankinau savo poras, nuvaliau veida nerolio hidr ir patepiau nukankintas vietas grynu arbatmedzio ea. SIaip ryte tikejaus, kad bus pridyge pulinuku, kaip dazniausiai po poru valymo buna, bet nustebau, kad oda toookia lygi!!!! Dabar sedziu uzsidejus raudono ir zalio molio kauke su levandu hidrolatu, ricinos aliejum ir AHA rugstim, eksperimentuoju  biggrin.gif



aciu. As dar nusipirkau avieciu seklu aliejaus, skaiciau kad nuo saules. Tai bandysiu komponuoti sezamus, avieciu, morku fitoli, gal dar kokio kokoso, va tik cinko oksido neturiu, gal reiks isigyti.

Na tai geru tau grazinimosi eksperimentu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 29, 19:07)
Nuo saulės nemažą apsaugą turi aviečių sėklų aliejus.Mano dieninis kremas dabar su juo gamintas, jis dar suteikia ir gražią geltoną spalvą.



koki kieki dedi avieciu seklu al?
Atsakyti
O mano bendradarbis užsiprašė kokio kremo vietoj jo naudojamo niveos biggrin.gif Aš su vyrais, kadangi jokio ryšio neturiu, jiems kremų negaminu, tai net neįsivaizduoju, ar yra kokia kita specifika, kaip gaminant moterims ar ne? lotuliukas.gif
Ir kokie eteriniai vyrams tiktų? Buvau davus pauostyti ylang'o, tai labai nekokia reakcija buvo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 04 30, 10:44)
O mano bendradarbis užsiprašė kokio kremo vietoj jo naudojamo niveos  biggrin.gif Aš su vyrais, kadangi jokio ryšio neturiu, jiems kremų negaminu, tai net neįsivaizduoju, ar yra kokia kita specifika, kaip gaminant moterims ar ne?  lotuliukas.gif
Ir kokie eteriniai vyrams tiktų? Buvau davus pauostyti ylang'o, tai labai nekokia reakcija buvo  doh.gif  biggrin.gif

maisiau ylang su greifrutu,koks fainas kvapas gawosi....na bent jau man...siaip EA tarpusavyj derinima gali pasuziuret biokosmetikoj,na nera didelio pasirinkimo,bet vis sis tas....o vyrams manau tie patys kremai,tik galbut reiktu ziuret ir i pacia oda,kokia ji yra,prie tu kvapu priprantama juk... smile.gif blush2.gif
Atsakyti
vakar demonstravau vienam vyrui savo turimus eteriniu alieju ir absoliutu turtus (po paskutinio rodymosi sioj temoj, tai nemazai papildziau savo atsargas wub.gif ).. siaip, kad paziuret kokie kvapai patinka ir nepatinka..
Tai galiu pasakyti, kad citrusai vyrams tikrai patinka.. patinka jazminai (sitas tai dar ir afrodiziakas), vetiverija.. prieskoniniai eteriniai taip pat patinka (pvz gvazdikeliai).. bet i veido krema tokiu nelabai deciau..
Vyrui veido krema darydama deciau atlasinio kedro vandeni ir santalu EA.. dar ka nors.. kaikuriems, gal ir arbatmedis patiktu.. rozmarinai.. levandos..
krema gaminant reikia nepadauginti EA, nes stiprus kvapai nelabai gali patikti.. geriau subtiliau..
Dar sia savaite gaminau vyrui kuno krema biggrin.gif Na, pati savim didziuojuosi, nes pavyko padaryti visai nebloga krema ir netgi skaniai, vyriskai kvepianti.. Tam kam buvo skirtas kremas, sake, kad labai patinka kvapas.. kvapo kompozicija dariau is rozmarinu, anyziaus, peru balzamo, pelargoniju, gvazdikeliu, zaliojo mandarino.. itakos turejo ir naudojami baziniai aliejai kreme.. jie gi irgi savo kvapo duoda..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 30 balandžio 2011 - 11:12
O vat kaip as su kvapais zaisti dar nemoku, tai baisu... EA turiu dar labai nedaug: arbatmedzio, levandu, rozmedzio, citrinu ir ylang - ir visi, isskyrus citrinu, man smirdi blink.gif Nu dar levandu is bedos galiu pakesti... O jau kokius naujus dabar geriau pirkti ir kaip juos derinti, tai visai neismanau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 30, 12:13)
O vat kaip as su kvapais zaisti dar nemoku, tai baisu... EA turiu dar labai nedaug: arbatmedzio, levandu, rozmedzio, citrinu ir ylang - ir visi, isskyrus citrinu, man smirdi  blink.gif  Nu dar levandu is bedos galiu pakesti... O jau kokius naujus dabar geriau pirkti ir kaip juos derinti, tai visai neismanau...  doh.gif

na, su laiku tikrai priprasi prie kvapu smile.gif atsimenu pries 4 metus man irgi daug kas nepatiko.. o dabar svaigstu nuo kai kuriu kvapu netgi labai..
derinu kvapus tai as pagal intuicija ir isivaizduojama norima busima kvapa rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū už idėjas, reiks pasiieškoti ir pasibandyti thumbup.gif
Aš pati kažkaip lengvai susigyvenu su kvpaias, bet mano draugė, kuriai gaminau kremą, niekaip nenusigyveno su kremu kvapu doh.gif
Ir šiaip pastebėjau, pirmas dalykas, kurį žmonės padaro, gavę kremą dovanų, tai jį atsuka ir pauosto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 30, 12:19)
na, su laiku tikrai priprasi prie kvapu smile.gif atsimenu pries 4 metus man irgi daug kas nepatiko.. o dabar svaigstu nuo kai kuriu kvapu netgi labai..
derinu kvapus tai as pagal intuicija ir isivaizduojama norima busima kvapa  rolleyes.gif

iki keturiu metu patirties dar labai toli, bet su intuicija kartais pavyksta sutart blush2.gif Cia kaip su splavu maisymu, tik gerokai sudetingiau, na bet visvien vaizduote kartais suveikia neblogai smile.gif Siaip vis galva lauziau kur det likusius mazus 5-10 ml buteliukus, tai kai bunu tam nusiteikus imu savo negausius resursus EA, koki bazini alieju , supilu sulasinu ir vabandau islaukt puse metu paziuret kas bus wub.gif Aisku kvepalais to nepavadinsi, bet smalsumo kirminas buna pamaitintas biggrin.gif
O siaip megstu panaktineti, tai pastebejau, kad butent naktis tas metas, kai EA maloniai svaigina wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Bishojo @ 2011 04 30, 13:08)
Ir šiaip pastebėjau, pirmas dalykas, kurį žmonės padaro, gavę kremą dovanų, tai jį atsuka ir pauosto  biggrin.gif

o taip doh.gif bet kad ir kaip bebutu cia kvapas ne kiek del kvapo, kiek del poveikio.. Moterytes tai dar su tais kvapais susitaiko, bet va vyrams su moteryciu veido kvapu kartais buna sunku doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 29, 16:02)
Dabar taip biggrin.gif pasipasakokit prasau apie patirti su hialurono rugstim. Naudoju miltelius is  AZ, bet tokio superinio drekinimo kaip kad apie hialurona kalbama, deja, negaunu.. ir nesvarbu dedu minimalu ar maksimalu galima kieki. Uzsitepus  kremukus su ja jausmas nera smagus, nori tempti oda. Ir cia ne man vienai tas negeras jausmas. Kame gali buti reikalas?  g.gif

Kaip tik veidui krema su hialuronu pasidariau, irgi is AZ. su maximalia rekomenduotina koncentracija mirksiukas.gif man nieko netempia, normaliai viskas, susigeria -pojutis liuks thumbup.gif mirksiukas.gif


o del kvapu - pastaruoju metu lydaus nuo palergonijos ea kvapo wub.gif wub.gif ir rozmarinu ea kuo toliau tuo labaiu patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 04 30, 11:44)
Buvau davus pauostyti ylang'o, tai labai nekokia reakcija buvo  doh.gif  biggrin.gif

Mano kelyje dar nepasitaikė vyras, kuriam ylangai patiktų iš buteliuko biggrin.gif O vat kai gaminau šampūną, dėjau ylangų, tai vienas pagyrė, kad skaniai kvepia, o kitas paklausė kas čia kvepia, vadinasi jiems reikia silpnos koncentracijos

QUOTE(Palomina @ 2011 04 30, 13:08)
(po paskutinio rodymosi sioj temoj, tai nemazai papildziau savo atsargas wub.gif )

O pasirodyti neketini, a? mirksiukas.gif
Atsakyti

koki kieki dedi avieciu seklu al?
[/quote]
Dėjau 40 procentų aliejinės dalies, būciau gal ir visą šimtą dėjusi, bet mano oda mišri, tai turiu miksuoti su riebalus reguliuojančiais aliejukais. Jei oda sausa, dar tinka mangų sviestas. 4u.gif
Atsakyti