Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(SaDa @ 2011 04 29, 13:33)
sveikos mergaites,

na va ir saulute islindo, noriu dukrytei ir seimos nariams pagaminti koki nuo saules krema. Gal kas turit kokio efektyvaus kremo receptuka. Butu labai aciu.


Recepto neturiu, bet daryciau taip pat, kaip krema, tik parinkciau aliejus, naturaliai turincius SPF savybiu (sezamu, o kitu nebepamenu), galima morku fitoli idet, o vandeninei fazei imciau gryna vandenuka, eteriniu nedeciau, iberciau cinko oksido (jis berods dedamas i kremus nuo saules), stabilizuociau rozmarinu ekstraktu, GSE nedeciau, plius vitaminas E. 4u.gif


p.s. nerolio hidrolatas man atradimas, kaip oda atsigavo !!! maniske misri, megsta kresti sposus, greit uzsikemsa poros, tai vakar pakankinau savo poras, nuvaliau veida nerolio hidr ir patepiau nukankintas vietas grynu arbatmedzio ea. SIaip ryte tikejaus, kad bus pridyge pulinuku, kaip dazniausiai po poru valymo buna, bet nustebau, kad oda toookia lygi!!!! Dabar sedziu uzsidejus raudono ir zalio molio kauke su levandu hidrolatu, ricinos aliejum ir AHA rugstim, eksperimentuoju biggrin.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau kad pagrindiniai vasaros aliejai, ruošiantys odą saulės vonioms ir natūraliai ją saugantys nuo kenksmingų spindulių (tačiau jie nepakeičia kremų su saulės filtrais), yra kokosu, sezamu ir simondsiju.
Bandziau daryti krema nuo saules is sezamu, simondsiju alieju, distiliuoto vandens, emulsinio vasko, E vitaminu ir ekokonservanto. I krema dejau cinko oksido ir titano dioksido. Is AN "Titano dioksidas yra veiksmingas nuo UVB spindulių, o cinko oksidas - UVA. Norėdami padidinti kremo veiksmingumą-derinkite abi medžiagas."
Na, kremas gavosi laaaaaaabai baltas. Kremas geriasi sunkokai, taciau naudojant maza jo kieki imanoma padengti veida lygiai, nepaliekant baltos kaukes efekto. Bet naudoti krema visam kunui turetu buti nelabai patogu, gal reiketu padaryti skystesni, pienelio tipo, kad lengviau butu tolygiai istepti.
Atsakyti
Dabar taip biggrin.gif pasipasakokit prasau apie patirti su hialurono rugstim. Naudoju miltelius is AZ, bet tokio superinio drekinimo kaip kad apie hialurona kalbama, deja, negaunu.. ir nesvarbu dedu minimalu ar maksimalu galima kieki. Uzsitepus kremukus su ja jausmas nera smagus, nori tempti oda. Ir cia ne man vienai tas negeras jausmas. Kame gali buti reikalas? g.gif
Atsakyti
Nuo saulės nemažą apsaugą turi aviečių sėklų aliejus.Mano dieninis kremas dabar su juo gamintas, jis dar suteikia ir gražią geltoną spalvą.
Aš kaip tik pasigaminau du kremukus su hialurono rūgštimi iš az,(nes mėgstu dienai lengvesnį, nakčiai- labiau maitinantį) tai tikrai, lengvas tempimas jaučiasi, bet gal taip turi būti? O akivaizdaus pokyčio pasitepus irgi nematau, bet ir nesitikėjau kažkokio stebuklo. Bus matyt ilgiau panaudojus.
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 29, 17:02)
Dabar taip biggrin.gif pasipasakokit prasau apie patirti su hialurono rugstim. Naudoju miltelius is  AZ, bet tokio superinio drekinimo kaip kad apie hialurona kalbama, deja, negaunu.. ir nesvarbu dedu minimalu ar maksimalu galima kieki. Uzsitepus  kremukus su ja jausmas nera smagus, nori tempti oda. Ir cia ne man vienai tas negeras jausmas. Kame gali buti reikalas?  g.gif

Pora kartu ir man su ja nieko nesigavo, kol turbut neismokau kaip su ja elgtis. Paskutini karta miltelius supyliau i dali hidrolato ir palaikiau gal 20min, gerai ismaisiau ir gavosi gelis (kaip su ksantanu), o veliau ji sudejau i krema paciame gale, kartu su pagerinimais. Skirtumas jauciasi, tik nezinau ar del hialurono ar aloe vera biggrin.gif
Atsakyti
O gal kuri sampuna gaminates? pasidalinkit patirtimi, kaip ji susimakaluoti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikiel: 29 balandžio 2011 - 20:37
merginos, gal planuojamas uzsakymas is aroma-zone? noreciau prisijungti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 04 29, 20:57)
merginos, gal planuojamas uzsakymas is aroma-zone? noreciau prisijungti cool.gif

žiūrėkit čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 04 29, 22:16)



aciuks.gif
Atsakyti
Nu tai ka - turiu priezasti svesti yahoo.gif
Pagaliau pasigaminau tikra KREMA veidui (receptas is AZ). Viskas gavosi, susijunge, issimaise, ir veideliui kol kas patinka. Jau dziaugsmo tiek, lyg magistra apsigynus buciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke: 29 balandžio 2011 - 22:37
Labas rytas visoms 4u.gif patarkite is ko gamintis paakiams kremuka, kad nebutu pajuode. Zinau del ko taip yra, Ŕiai dienai kitaip nebus, tai norisi suzinot gal yra galimybe kazkaip kremuko pagalba nors kiek graziau atrodyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 29, 17:02)
Dabar taip biggrin.gif pasipasakokit prasau apie patirti su hialurono rugstim. Naudoju miltelius is  AZ, bet tokio superinio drekinimo kaip kad apie hialurona kalbama, deja, negaunu.. ir nesvarbu dedu minimalu ar maksimalu galima kieki. Uzsitepus  kremukus su ja jausmas nera smagus, nori tempti oda. Ir cia ne man vienai tas negeras jausmas. Kame gali buti reikalas?  g.gif

as hialurona naudoju gelini.. na, man jokio tempimo tikrai nebuna.. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Dominyyka @ 2011 04 30, 08:58)
Labas rytas visoms 4u.gif patarkite is ko gamintis paakiams kremuka, kad nebutu pajuode. Zinau del ko taip yra, �iai dienai kitaip nebus, tai norisi suzinot gal yra galimybe kazkaip kremuko pagalba nors kiek graziau atrodyt g.gif

man paakius pasviesina sviestmedis.. nakciai vietoj kremo truputi patepu paakius, is ryto paakiai sviesesni atrodo.. tikrai geresnis vaizdas buna..
dar campaku pomada padedavo..
bet padarytas kremas is siu alieju, kazin ar butu toks veiksmingas..
Atsakyti