Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(daywux @ 2011 04 28, 16:35)
aciu uz patarima, tik dabar pasimeciau kiek man to vandens papildyti, o biciu vasko neturiu, tai gal dadeti dar emulsiklio?


Jei papildomai ipilsi 20 ml vandens, tada proporcijos gausis tokios: aliejai apie 31%, vanduo apie 63%, emulsiklis apie 6% (mano galva, pats tas, jei nemegsti riebiu kremu, gal kitos dar patars) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daywux @ 2011 04 28, 13:24)
Sveikos mamytes,
Gal galit pagelbeti? Gaminau kremuka ir nesigauna vientisas, issisoko aliejus, ka daryti, patarkit blink.gif
Pasakysiu ka dejau:
makadamiju al. 5ml
sezamu al.5ml
jojobos al.5ml
avokadu al.10ml
emulsiklio 5g

atskirai sildziau hodrolato 30ml

kai tik supyliau viska i viena, is kart man nepasidave, tik plakiau plakiau ir vis tek.
Gal man is naujo pasildyti?
padekit 4u.gif


sveika,

mano manymu per daug alieju ir per mazai hidrolatu, as pasildyciau krema ir pabandyciau dar hidrolato det. Patikrinta formule: 30% alieju, 8% emulsinio ir 61.5 % hidrolato, o like 0.5% konservantai, ea ar dar kas 4u.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinkantis derinys yra 30% alieju, 5% emulsinio (nr.2 is AZ), kiek reikia ivariu priedu ir kas liko - vanduo smile.gif Dar nekart nebuvo problemu, labai gerai susigeria, mano misriai odai labai tinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(daywux @ 2011 04 28, 14:24)
Sveikos mamytes,
Gal galit pagelbeti? Gaminau kremuka ir nesigauna vientisas, issisoko aliejus, ka daryti, patarkit blink.gif
Pasakysiu ka dejau:
makadamiju al. 5ml
sezamu al.5ml
jojobos al.5ml
avokadu al.10ml
emulsiklio 5g

atskirai sildziau hodrolato 30ml

kai tik supyliau viska i viena, is kart man nepasidave, tik plakiau plakiau ir vis tek.
Gal man is naujo pasildyti?
padekit 4u.gif

dapilti hidrolato smile.gif
Atsakyti
Radau receptą veido kremo AZ, kur rašo, kad 50 ml kremo reikia lašinti 20 lašų levandos ea ir 10 lašų palmarosos ea. Drįsau suabejoti - ar ne per daug eterinių aliejų bus 50-čiai ml?
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2011 04 29, 00:10)
Radau receptą veido kremo AZ, kur rašo, kad 50 ml kremo reikia lašinti 20 lašų levandos ea ir 10 lašų palmarosos ea. Drįsau suabejoti - ar ne per daug eterinių aliejų bus 50-čiai ml?


Nu cia jau maksimaliai, apie 3%, nezinau, ar deciau tiek eteriniu... Nebent, pvz., kunui, kokiam raumenu skausmui nuimti i masazini alieju arba i kokia priemone nuo pleiskanu, nu zodziu, kur kartais kaip ypatinga priemone naudoji, bet tikrai ne i krema, kuri naudoji veidui ir dar kasdien... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 04 28, 18:26)
sveika,

mano manymu per daug alieju ir per mazai hidrolatu, as pasildyciau krema ir pabandyciau dar hidrolato det. Patikrinta formule: 30% alieju, 8% emulsinio ir 61.5 % hidrolato, o like 0.5% konservantai, ea ar dar kas  4u.gif




O toks santykis tinka ir darant su kosmetiniu bičių vašku?
Atsakyti
QUOTE(rita9 @ 2011 04 29, 08:30)
O toks santykis tinka ir darant su kosmetiniu bičių vašku?


jei vien su vašku, tada netinka, reikia daugiau aliejaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Negaliu atsidziaugti - jauciuosi kaip dvirati isradus smile.gif Dar visai nesenai buvau beprarandanti vilti atitaikyti ka nors savo siurksciom rankom, kai visai atsitiktinai isbandziau marulos alieju. Tai tikras atradimas man - jau pasitepus pati pirma karta pasijaute teigiamas efektas, o panaudojus keleta dienu baigiu atgauti ranku svelnuma thumbup.gif Bet ko gero vien alieju naudojant ilgesni laika rankos vel issausetu, turbut geriau sumeistrauti kremuka su siuo aliejum, ar ne?
Atsakyti
O as atejau pasidziaugti su bendramintem wub.gif Pagaliau veido kremui pribrendau ir vakar pasigaminau wub.gif nu kodel as anksciau negamindavau doh.gif tik kunui ir kunui doh.gif lotuliukas.gif bet esu nerealiai patenkinta wub.gif thumbup.gif dar makiazo valikli nauja pasigaminau, nes pribaigiau ana savo gaminta wub.gif ir dar plaukam ar tai kauke, ar balzama wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 29 balandžio 2011 - 09:52
QUOTE(Palomina @ 2011 04 27, 10:28)
man tokias isdaigas emulsinis vaskas, kurio INCI: Cetearyl Glucoside kartais iskrecia ir nesuprantu kodel  g.gif paskutini karta tiek nuostolio turejau per tokias emulsinio vasko isdaigas  doh.gif

tikrai ne del maisymo cia taip.. as labiau itarciau temperaturas..

ar kaitinimo (gaminant), ar kremo laikimo temperatura turi galvoje?
Atsakyti
sveikos mergaites,

na va ir saulute islindo, noriu dukrytei ir seimos nariams pagaminti koki nuo saules krema. Gal kas turit kokio efektyvaus kremo receptuka. Butu labai aciu.
Atsakyti