Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Doviljana @ 2011 04 27, 11:06)
Olivem 1000, mano mylimiausias emulsiklis  wub.gif
Ir tirpsta man jis gerokai lengviau nei pvz emulsinis vaškas No 2
O su kokiu emulsikliu jūs lyginat?  g.gif
Šiaip kremai su juo gaunasi labai lengvai susigeriantys ir malonūs, nesijaučia jokios plėvelės ant veido, kaip man būna su anksčiau minėtu No 2 emulsikliu.
Dabar skaitau, kad "vanduo vos neužvirė", tai nelabai suprantu, jūs jį vandenyje tirpinot?  g.gif
Emulsiniai vaškai tirpdomi aliejinėje fazėje  4u.gif


Tai as ir sakau, kad kremas tai gavosi superinis thumbup.gif ,bet labai jau ilgai jis man tirpo, brinko brinko irvis tiek iki vientisumo neistirpo.
O tirpinau tai aisku aliejuje, tik tas indelis buvo istatytas i vandens inda ir vanduo jau buvo arti virimo.Netir vaskas man lengviau ir graziau lydosi.
Siaip geriausiai tirpsta BA emuls v.
Papildyta:
QUOTE(Rima44 @ 2011 04 27, 15:33)
Tai as ir sakau, kad kremas tai gavosi superinis  thumbup.gif ,bet labai jau ilgai jis man tirpo, brinko brinko irvis tiek iki vientisumo neistirpo.
O tirpinau tai aisku aliejuje, tik tas indelis buvo istatytas i vandens inda ir vanduo jau buvo arti virimo.Netir vaskas man lengviau ir graziau lydosi.
Siaip geriausiai tirpsta BA emuls v.


BA, tai Biokosmetikos akademija
Atsakyti
sveikos merginos, isigijau stai sita http://www.deal24.lt/vilnius/, kadangi is ju esu isigijusi tik hidrolata su avokadu aliejumi, tad apie eteriniu kokybe nieko nezinau. manau uz tokia kaina verta paeksperimentuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 27, 11:40)
lotuliukas.gif
as tai nepastebejau, kad man kliutu BTMS kvapas.. Labai nosies prikisus neuostineju kai kaitinu aliejus su vaskais.. o pagaminti kremai/balzamai man nesmirda  g.gif


Kai jau kaitinu ir maisau, nebesmirdi, bet kai dar grudelius sveriu, nu nors kauke uzsidek lotuliukas.gif

QUOTE(Flos @ 2011 04 27, 12:03)
Aš savaitgali gaminau kremą, kur labai jau viską pasiskaičiavau, visokių gėrybių pridėjau ir dar didesnį kiekį dariau. Knietėjo olivem1000 išbandyti. Na ir turbūt kokį ml aliejaus daugiau įpyliau, nes atsiskyrė ir jau maišant atsiskyrinėjo. Kadangi buvo gaila perkaitinti tai ir susipyliau tokį atsiskyrėlį. Dariau su 30% aliejine faze, gavos daugiau nes šliūkštelėjau kažkurio aliejuko. Vėliau lyg užmetus akį į olivem aprašymą, ir rašė kad 30% aliejaus suriša..


Jei emulsiklio idejai pakankamai, galima truputi pasildzius vandens dapilti truputuka smile.gif Jei emulsiklio ten nedaug, tada neisdegs - teks ir emulsiklio prideti... Arba atsiskyreli naudoti biggrin.gif

QUOTE(Ievulyte @ 2011 04 27, 13:51)
prasau lekt dabar su sita zinia i muilininkiu skyreli, iskvosim tave apie skysta muila  mirksiukas.gif


Klausau bigsmile.gif Galeciau girtis visa menesi visam pasauliui biggrin.gif

QUOTE(Bishojo @ 2011 04 27, 14:07)
Nu man kažkada susimaišius ir 70 proc. aliejaus : 30 proc. vandens surišo olivem 1000  biggrin.gif


Ar gerai supratau: 70 aliejaus ir 30 vandens? As su emulsiniu nr.2 net 50 proc aliejaus nesugebejau priristi (net ir su biciu vasku kombinuodama), pavyko tik kai pridejau papildomai vandens ir emulsinio... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 27, 18:44)
Ar gerai supratau: 70 aliejaus ir 30 vandens? As su emulsiniu nr.2 net 50 proc aliejaus nesugebejau priristi (net ir su biciu vasku kombinuodama), pavyko tik kai pridejau papildomai vandens ir emulsinio... unsure.gif

Peržiūrėjau namie užrašus, tai truputį apsimelavau - buvo 60% aliejų ir 40% vandens ir tikrai susijungė viskas labai puikiai smile.gif buvo vienas iš pirmųjų bandymų, tai sugebėjau sumaišyti procentines dalis biggrin.gif O olivem 1000 dėjau 7 proc. (rekomenduojama dozė 5 - 10 %)
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 04 27, 20:05)
Peržiūrėjau namie užrašus, tai truputį apsimelavau - buvo 60% aliejų ir 40% vandens ir tikrai susijungė viskas labai puikiai  smile.gif buvo vienas iš pirmųjų bandymų, tai sugebėjau sumaišyti procentines dalis  biggrin.gif O olivem 1000 dėjau 7 proc. (rekomenduojama dozė 5 - 10 %)


Nepyk, bet taip skaniai pasijuokiau lotuliukas.gif Prisiminiau ir as savo pirmaji bandyma - MB urzge visa vakara, kad virtuve susprogdinsiu umn.gif

Olivem 1000 dar nebandziau, jei gerai pamenu, jis daugiau aliejaus gali priristi g.gif

Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 27, 23:33)
Olivem 1000 dar nebandziau, jei gerai pamenu, jis daugiau aliejaus gali priristi  g.gif

"techniniam aprašyme" mini 30%. galvojau apie hidrolato "dapylimą", bet kažkaip per margučius ir kitus velykinius darbus nerealizavau tos minties. Nieko, sutepsiu ir tokį aliejiškai taškuotą, kitą savaitgalį darysiu drėkiklį su labai mažai aliejaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 28, 02:02)
"techniniam aprašyme" mini 30%. galvojau apie hidrolato "dapylimą", bet kažkaip per margučius ir kitus velykinius darbus nerealizavau tos minties. Nieko, sutepsiu ir tokį aliejiškai taškuotą, kitą savaitgalį darysiu drėkiklį su labai mažai aliejaus biggrin.gif


Juk gali pataisyti ir dabar, as viena atsiskyrusi krema "remontavau" po savaites - ir va, jau menesi sekmingai naudoju tongue.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri gaminate kremus pardavimui? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Gal galit pagelbeti? Gaminau kremuka ir nesigauna vientisas, issisoko aliejus, ka daryti, patarkit blink.gif
Pasakysiu ka dejau:
makadamiju al. 5ml
sezamu al.5ml
jojobos al.5ml
avokadu al.10ml
emulsiklio 5g

atskirai sildziau hodrolato 30ml

kai tik supyliau viska i viena, is kart man nepasidave, tik plakiau plakiau ir vis tek.
Gal man is naujo pasildyti?
padekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daywux @ 2011 04 28, 15:24)
Sveikos mamytes,
Gal galit pagelbeti? Gaminau kremuka ir nesigauna vientisas, issisoko aliejus, ka daryti, patarkit blink.gif


Pas tave gaunasi apie 40 proc alieju ir apie 8 proc emulsiklio. Kazkada dariau lygiai tokiom pat proporcijom, ir irgi aliejus atsiskyre, tai dadejau dar apie 2 proc biciu vasko ir gavosi gerai (emulsikliui sunkiau islaikyti aliejus, nei vandeni, o biciu vaskui - atvirksciai, todel riebesniuose kremuose jie gerai kartu dera, bent as tokia isvada padariau). Tiesa, kremas gausis riebus. Jei taip nenori, tada didink vandens kieki, kad gautusi apie 30 proc alieju, minimum 5 proc emulsiklio, kas liko - vanduo, tada gausi lengvesni krema... Vat sitaip as daryciau tavo vietoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 28, 16:22)
Pas tave gaunasi apie 40 proc alieju ir apie 8 proc emulsiklio. Kazkada dariau lygiai tokiom pat proporcijom, ir irgi aliejus atsiskyre, tai dadejau dar apie 2 proc biciu vasko ir gavosi gerai (emulsikliui sunkiau islaikyti aliejus, nei vandeni, o biciu vaskui - atvirksciai, todel riebesniuose kremuose jie gerai kartu dera, bent as tokia isvada padariau). Tiesa, kremas gausis riebus. Jei taip nenori, tada didink vandens kieki, kad gautusi apie 30 proc alieju, minimum 5 proc emulsiklio, kas liko - vanduo, tada gausi lengvesni krema... Vat sitaip as daryciau tavo vietoj  4u.gif


aciu uz patarima, tik dabar pasimeciau kiek man to vandens papildyti, o biciu vasko neturiu, tai gal dadeti dar emulsiklio?
Atsakyti
Patarkit merginos, ko deti i veido krema, kad jis labiau tiktu karstam orui, na kad toks drekinantis butu. Iki siol gamindama dedavau tik bazinius aliejus, eterinius al., hidrolata, E vit. ir kvieciu glikozida smile.gif tai toks riebokas dabartiniams orams g.gif
Atsakyti