Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

merginos, jeigu kas skaito rusiskai, galite atsisiusti nemokamai Aromaterapija nuo A iki Z 4u.gif
Atsakyti
Jei jau apie knygas biggrin.gif Tai esu sudėjus Čia 5 knygas apie aromaterapiją ir pagrinde apie eterinius aliejus 4u.gif

Kitas klausimukas - kaip naticidas draugauja su ksantanu?
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 04 12, 08:47)
Jei jau apie knygas  biggrin.gif Tai esu sudėjus Čia 5 knygas apie aromaterapiją ir pagrinde apie eterinius aliejus  4u.gif

Kitas klausimukas - kaip naticidas draugauja su ksantanu?


oj ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 04 12, 08:47)
Jei jau apie knygas  biggrin.gif Tai esu sudėjus Čia 5 knygas apie aromaterapiją ir pagrinde apie eterinius aliejus  4u.gif

Kitas klausimukas - kaip naticidas draugauja su ksantanu?


Darausi geliuką su ksantanu ir skystuoju emulsikliu, naudoju konservantą naticidą, esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 04 12, 07:47)

Kitas klausimukas - kaip naticidas draugauja su ksantanu?

draugauja gerai mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
dariau vakar pagal Palominos blogas drekinanti kremuka su vasku, ksantanu, alavijo geliu ir aliejais. Nu ir pirma karta nesigavo kremas, vandine (geline) baze su aliejais atsiskytre verysad.gif Nesuprantu ka blogai dariau g.gif
Viska dariau kaip parasyta pas Palomina, tik kad pakaitinau abi mases, o ne laukiau kol atves, mat komentarus perskaiciau tik padarius.

na taip noriu drekinancio kremuko pavasariui ir nesigavo verysad.gif

O vietoj vasko gal geriau deti BTMS?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 12 balandžio 2011 - 08:41
QUOTE(bonda @ 2011 04 12, 09:15)
draugauja gerai mirksiukas.gif  biggrin.gif

nu kad nelabai g.gif
bent as taip suprantu is parasymo az, kad jei vien vanduo, ksantanas ir naticidas, tai negerai, o jei yra ir aliejaus, tada tinkama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 04 12, 08:44)
nu kad nelabai  g.gif
bent as taip suprantu is parasymo az, kad jei vien vanduo, ksantanas ir naticidas, tai negerai, o jei yra ir aliejaus, tada tinkama g.gif

nu taip, natcidas nenaudojamas vien vandeniniam gaminyje mirksiukas.gif o daugiau visur tinkamas mirksiukas.gif o klausimas buvo kaip draugauja su ksantanu -o cia be problemu mirksiukas.gif - bent jau as taip AZ isskaiciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 12 balandžio 2011 - 09:04
QUOTE(SaDa @ 2011 04 12, 09:41)
dariau vakar pagal Palominos blogas  drekinanti kremuka su vasku, ksantanu, alavijo geliu ir aliejais. Nu ir pirma karta nesigavo kremas, vandine (geline) baze su aliejais atsiskytre  verysad.gif Nesuprantu ka blogai dariau  g.gif
Viska dariau kaip parasyta pas Palomina, tik kad pakaitinau abi mases, o ne laukiau kol atves, mat komentarus perskaiciau tik padarius.

na taip noriu drekinancio kremuko pavasariui ir nesigavo  verysad.gif

O vietoj vasko gal geriau deti BTMS?

o krema kuo maisei? mentele ar elektriniu maisikliu? koki emulsini vaksa dejai (koks jo INCI)?
si krema esu dariusi jau ne viena karta ir visada kuo puikiausiai pavyksta..
Atsakyti
4u.gif sveikutes.atejau pasiguosti,atsimenat,kaip vis gyriau alavijo geli,uzsisakiau jo daugiau,maniau i veido kremus pradesiu deti...vakar pasidariau veido kauke-raudonas+baltas moliai+alavijo gelis+truputi pelargoniju hidrolato +truputis jojoba aliejaus.tik uztepus pradejo nesmarkiai deginti,maniau cia del to,kad alavijas stingsta,po 10 min nuplovus kauke,veida raudonom demem pradejo nest,nieko nelaukus tavegilio tablete suvartojau,ryte viskas gerai.vis dar vildamasi,kad tai ne del alavijo,pasitepiau juo smakra,nes jis pirmiausiai raudonuot buvo pradejes po kaukes ir vel nesmarkiai degint pradejo,tai greit nusiprausiau,beje ta pacia kauke vakar ir ant ranku isbandziau,rankoms nieko,nei degino,nei raudonavo.tai va,pasirodo sio geliuko i veido kremus negalesiu deti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 12 balandžio 2011 - 09:25
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 12, 10:22)
4u.gif sveikutes.atejau pasiguosti,atsimenat,kaip vis gyriau alavijo geli,uzsisakiau jo daugiau,maniau i veido kremus pradesiu deti...vakar pasidariau veido kauke-raudonas+baltas moliai+alavijo gelis+truputi pelargoniju hidrolato +truputis jojoba aliejaus.tik uztepus pradejo nesmarkiai deginti,maniau cia del to,kad alavijas stingsta,po 10 min nuplovus kauke,veida raudonom demem pradejo nest,nieko nelaukus tavegilio tablete suvartojau,ryte viskas gerai.vis dar vildamasi,kad tai ne del alavijo,pasitepiau juo smakra,nes jis pirmiausiai raudonuot buvo pradejes po kaukes ir  vel nesmarkiai degint pradejo,tai greit nusiprausiau,beje ta pacia kauke vakar ir ant ranku isbandziau,rankoms nieko,nei degino,nei raudonavo.tai va,pasirodo sio geliuko i veido kremus negalesiu deti verysad.gif


kaip keista. g.gif ir ko gi jis jums čia taip netinka, atrodo, lyg ir neturėtų būt erzinantis produktas.
Aš tai rankom susimakalavau kremuką su alaviju, tai negaliu atsidžiaugti. Veidui tai dar nenaudojau gelio, kol kas dar turiu šviežio alijošiaus, tai su grynu telpiojuosi.
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 12, 10:27)
kaip keista.  g.gif  ir ko gi jis jums čia taip netinka, atrodo, lyg ir neturėtų būt erzinantis produktas.
Aš tai rankom susimakalavau kremuką su alaviju, tai negaliu atsidžiaugti. Veidui tai dar nenaudojau gelio, kol kas dar turiu šviežio alijošiaus, tai su grynu telpiojuosi.

smile.gif rankom as irgi turiu-sviestmedi issukus su alavijo geliu,man irgi labai patinka,idomiausia,kad kai nuo vieno duso gelio buvo sualergizave ir iki zaizdu nusidraskydavau nakti kojas,vienintelis alavijo gelis man nuimdavo niezuli,o cia prasau-veidui netinka,aisku,veido oda jautresne g.gif manau,kad alergizuoja ne alavijas konkreciai,o i geli ieinanti sudetine dalis,gal tirstiklis ar konservantas,reiks kita karta tik milteliu alavijo uzsisakyt.
Atsakyti