Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 26, 22:45)
O vat BTMS, kol neistirpes - tai kazkas baisaus  doh.gif

o kas baisaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2011 04 27, 00:16)
Greičiau jau aliejai nemalonų kvapą skleidė šildami, o ne emulsinis vaškas, bent jau man tai aliejai nosį riečia. Gerai, jeigu pavykta gerai atitaikyti e.a., būna, kad kiek belašintum e.a., kvapas tiesiog dingsta, o kito užtenka 1 lašelio. Mėgink kitokį e.a. ir po daug nelašink.

Gal ir aliejai, man irgi tokia mintis buvo, bet smirdet pradejo butent kai pradejo tirpti vaškas blink.gif Alijai buvo nakvišų, jojobos ir abrikosų kauliukų. Iki šiol dariau kremukus be vaškų ir buvo viskas thumbup.gif, bet panorejau pavasariui kažko lengvesnio ir štai tau "pavasarinis" kvapas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 27, 08:45)
o kas baisaus?  g.gif

Man irgi jaučiasi kažkoks BTMS kvapas, nei tai plastmasės, nei kažko kito, bet nosies taip neraukia smile.gif
Atsakyti
Gavau siuntini is AZ ir receptuka prie jo. Roziu kremas brandziai odai. Pasidariau, kremas gavosi superinis, bet pirma karta dariau su Olivem 1000. Nu ziauriai sunkiai lydosi. jau vanduo vos neuzvire, o jis dar neistirpes visai. Tai toki "pilnai neistirpusi" ir jungiau su vandenine faze.
gal kam teko gamint su tuo Oliv 1000? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2011 04 27, 08:59)
Gavau siuntini is AZ ir receptuka prie jo. Roziu kremas brandziai odai. Pasidariau, kremas gavosi superinis, bet pirma karta dariau su Olivem 1000. Nu ziauriai sunkiai lydosi. jau vanduo vos neuzvire, o jis dar neistirpes visai.  Tai toki "pilnai neistirpusi" ir jungiau su vandenine faze.
gal kam teko gamint su tuo Oliv 1000? Kokie atsiliepimai?


Olivem 1000, mano mylimiausias emulsiklis wub.gif
Ir tirpsta man jis gerokai lengviau nei pvz emulsinis vaškas No 2
O su kokiu emulsikliu jūs lyginat? g.gif
Šiaip kremai su juo gaunasi labai lengvai susigeriantys ir malonūs, nesijaučia jokios plėvelės ant veido, kaip man būna su anksčiau minėtu No 2 emulsikliu.
Dabar skaitau, kad "vanduo vos neužvirė", tai nelabai suprantu, jūs jį vandenyje tirpinot? g.gif
Emulsiniai vaškai tirpdomi aliejinėje fazėje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviljana: 27 balandžio 2011 - 09:08
QUOTE(Rima44 @ 2011 04 27, 09:59)
Gavau siuntini is AZ ir receptuka prie jo. Roziu kremas brandziai odai. Pasidariau, kremas gavosi superinis, bet pirma karta dariau su Olivem 1000. Nu ziauriai sunkiai lydosi. jau vanduo vos neuzvire, o jis dar neistirpes visai.  Tai toki "pilnai neistirpusi" ir jungiau su vandenine faze.
gal kam teko gamint su tuo Oliv 1000? Kokie atsiliepimai?


Man ir labai patinka Olive 1000 smile.gif Tik paskutiniu metu kažkokius šposus pradėjo krėsti - ištirpti ištirpsta, bet paskui kremuose atsiranda mažų grumulėlių emulsinio vaško doh.gif Kaip suprantu, vėl susikristalizuoja jis... Spėju, kad čia dėl to, kad suku kremus rankomis ir neišsuku gal labai gerai doh.gif
Bet vistiek, kremų tekstūra su juo man labai smagi gaunas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 04 27, 10:22)
Man ir labai patinka Olive 1000  smile.gif Tik paskutiniu metu kažkokius šposus pradėjo krėsti - ištirpti ištirpsta, bet paskui kremuose atsiranda mažų grumulėlių emulsinio vaško  doh.gif Kaip suprantu, vėl susikristalizuoja jis... Spėju, kad čia dėl to, kad suku kremus rankomis ir neišsuku gal labai gerai  doh.gif
Bet vistiek, kremų tekstūra su juo man labai smagi gaunas  bigsmile.gif

man tokias isdaigas emulsinis vaskas, kurio INCI: Cetearyl Glucoside kartais iskrecia ir nesuprantu kodel g.gif paskutini karta tiek nuostolio turejau per tokias emulsinio vasko isdaigas doh.gif

tikrai ne del maisymo cia taip.. as labiau itarciau temperaturas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 27 balandžio 2011 - 09:29
QUOTE(Palomina @ 2011 04 27, 09:45)
o kas baisaus?  g.gif


Nu uzmusk mane, bet BTMS man pastovejusiu slapimu trenkia doh.gif

Nugi pasigirsiu - pagaminau skysta muila! yahoo.gif Is alieju ir sarmo, visiskai naturalu, lengvai kvepianti juodaisiais serbentais cool.gif Gavosi jis man kiek skystesnis, nei norejau, bet kitakart pasitaisysiu tongue.gif Ir ph nepavyko sureguliuot, pasirodo, citrinu rugstis tam netinka, o pieno rugsties neturejau, tai ph liko apie 6 - 6,5, bet plauna maloniai... Nu dabar eksperimentuosiu!
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 27, 10:34)
Nu uzmusk mane, bet BTMS man pastovejusiu slapimu trenkia  doh.gif

lotuliukas.gif
as tai nepastebejau, kad man kliutu BTMS kvapas.. Labai nosies prikisus neuostineju kai kaitinu aliejus su vaskais.. o pagaminti kremai/balzamai man nesmirda g.gif
Atsakyti
Aš savaitgali gaminau kremą, kur labai jau viską pasiskaičiavau, visokių gėrybių pridėjau ir dar didesnį kiekį dariau. Knietėjo olivem1000 išbandyti. Na ir turbūt kokį ml aliejaus daugiau įpyliau, nes atsiskyrė ir jau maišant atsiskyrinėjo. Kadangi buvo gaila perkaitinti tai ir susipyliau tokį atsiskyrėlį. Dariau su 30% aliejine faze, gavos daugiau nes šliūkštelėjau kažkurio aliejuko. Vėliau lyg užmetus akį į olivem aprašymą, ir rašė kad 30% aliejaus suriša..
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2011 04 27, 08:59)
Gavau siuntini is AZ ir receptuka prie jo. Roziu kremas brandziai odai. Pasidariau, kremas gavosi superinis, bet pirma karta dariau su Olivem 1000. Nu ziauriai sunkiai lydosi. jau vanduo vos neuzvire, o jis dar neistirpes visai.  Tai toki "pilnai neistirpusi" ir jungiau su vandenine faze.
gal kam teko gamint su tuo Oliv 1000? Kokie atsiliepimai?


labai patinka, riebesnei odai tinkantis emulsinis vaskas. Jungia jis sunkiau nei 2 vaskas is AZ, taip pamazu tirsteja, bet man sujungia viska ir jokiu grudeliu ar atsiskyrusiu faziu ner 4u.gif o del kvapu, tai nei aliejai, nei emulsiniai man nesmirda - kaip tik kvepia aliejai svelniu augalo dvelksmu. Jei pradetu smirdet, tai turbut lekciau testa pirkt lotuliukas.gif

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 27, 09:34)
Nu uzmusk mane, bet BTMS man pastovejusiu slapimu trenkia  doh.gif

Nugi pasigirsiu - pagaminau skysta muila! yahoo.gif Is alieju ir sarmo, visiskai naturalu, lengvai kvepianti juodaisiais serbentais  cool.gif Gavosi jis man kiek skystesnis, nei norejau, bet kitakart pasitaisysiu  tongue.gif  Ir ph nepavyko sureguliuot, pasirodo, citrinu rugstis tam netinka, o pieno rugsties neturejau, tai ph liko apie 6 - 6,5, bet plauna maloniai... Nu dabar eksperimentuosiu!



prasau lekt dabar su sita zinia i muilininkiu skyreli, iskvosim tave apie skysta muila mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 27, 10:28)
man tokias isdaigas emulsinis vaskas, kurio INCI: Cetearyl Glucoside kartais iskrecia ir nesuprantu kodel  g.gif paskutini karta tiek nuostolio turejau per tokias emulsinio vasko isdaigas  doh.gif

tikrai ne del maisymo cia taip.. as labiau itarciau temperaturas..


Sakai, per žemos temperatūros gali būti? g.gif

QUOTE
Aš savaitgali gaminau kremą, kur labai jau viską pasiskaičiavau, visokių gėrybių pridėjau ir dar didesnį kiekį dariau. Knietėjo olivem1000 išbandyti. Na ir turbūt kokį ml aliejaus daugiau įpyliau, nes atsiskyrė ir jau maišant atsiskyrinėjo. Kadangi buvo gaila perkaitinti tai ir susipyliau tokį atsiskyrėlį. Dariau su 30% aliejine faze, gavos daugiau nes šliūkštelėjau kažkurio aliejuko. Vėliau lyg užmetus akį į olivem aprašymą, ir rašė kad 30% aliejaus suriša..


Nu man kažkada susimaišius ir 70 proc. aliejaus : 30 proc. vandens surišo olivem 1000 biggrin.gif
Atsakyti