Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 26, 16:48)
Gavau šiandien iš az siuntinį, tai šiandien lyg ant sparnų skraidau wub.gif . Tik nerolio hidrolatas pravarvėjęs. Pirkau 2ml, tai supilta į tokį mažą buteliuką, nelabai sandariai užsukta, kai atidariau dėžę- visi namai užkvipo. Ar jums nebuvo tokių nuostolių? Aš pirmą kartą iš az užsisakiau. Dar laukiu iš an siuntinuko, jau visas didelis drabužinės stalčius užpildytas, bet MB dar nesirauko, kol kainų nenutuokia lotuliukas.gif

Man taip yra buve su levandu EA, kad kazkaip nesandariai kamstukas buvo uzsuktas.. isbege jo labai mazai buvo (is visu 30 ml, net nepajutau, kad truksta biggrin.gif ) bet uzteko nuo dezes nuplesti lipnia juosta ir namai kvepejo. Nieko nerasiau, nes toks ir nuostolis irnesakyk.gif bet manau butu sureagave..
As jau nezinau kur detis su visais savo pagerinimais.. O vyras kainas nors ir zino, bet priekaistu tam neturi sokiai.gif
Atsakyti
Del A-Z kiek girdejau tai tikrai daznai buna taip, kad nepilnai uzsukti indeliai/buteliukai ir prabege kas nors..
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 26, 17:48)
Gavau šiandien iš az siuntinį, tai šiandien lyg ant sparnų skraidau wub.gif . Tik nerolio hidrolatas pravarvėjęs. Pirkau 2ml, tai supilta į tokį mažą buteliuką, nelabai sandariai užsukta, kai atidariau dėžę- visi namai užkvipo. Ar jums nebuvo tokių nuostolių? Aš pirmą kartą iš az užsisakiau. Dar laukiu iš an siuntinuko, jau visas didelis drabužinės stalčius užpildytas, bet MB dar nesirauko, kol kainų nenutuokia lotuliukas.gif
Iš az gavau įvairesnių pagerinimų, tai jau sėsiu šiandien receptukų kurti, o rytoj gaminsiu. Tik vėl klausimai iškilo:1. pirmą kartą darysiu kremą, kombinuodama emulsinį vašką su ksantano guma. Kokio tirštumo turi būti sutirštintas skystis g.gif ? 2. Kiek dėti įvairių priedų į kremą, nes gi sau negaila, bet kas per daug irgi negerai.Sakysim, jei dėsiu 4 skirtingus pagerinimus, tai imti mažiausią rekomenduojamą procentą, ar galima daugiau?


Mano MB tyli, nes as zinau, kiek jo meskeres kainuoja lotuliukas.gif

Esu dariusi su emulsiniu ir ksantanu, tai is pradziu dariau tik su emulsiniu, dejau jo maziau, o kai jau sujungiau abi fazes ir gavau toki kaip pieneli, plakdama po truputi beriau ksantana, kad sutirstintu. Man patiko tongue.gif Tik su ksantanu amzinai turiu problemu - su GSE jis nedraugauja, jei gaminy mazai arba visai nera alieju, naticidas tampa bevertis, tad i artimiausia mano uzsakyma jau itrauktas ekokonservantas tokiems atvejams biggrin.gif

O del pagerinimu, tai ziurint kokie - jei jie visi atlieka panasia funkcija, tai visu dedu po truputi, jei jie skirti skirtingiems dalykams - visu dedu vidutines normas. Maksimaliu normu stengiuosi nekrauti, nebent tai labai specifinis gaminys (pvz., kokia kauke nuo pleiskanu ar anticeliulitinis gelis) 4u.gif Ir stengiuosi neprisivaryti tu paciu priedu visur is eiles - kiekvienam gaminy visko vis skirtingo, tai ir efektas jauciasi paskui, nepripranta oda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 26, 19:17)
Mano MB tyli, nes as zinau, kiek jo meskeres kainuoja  lotuliukas.gif

Esu dariusi su emulsiniu ir ksantanu, tai is pradziu dariau tik su emulsiniu, dejau jo maziau, o kai jau sujungiau abi fazes ir gavau toki kaip pieneli, plakdama po truputi beriau ksantana, kad sutirstintu. Man patiko  tongue.gif  Tik su ksantanu amzinai turiu problemu - su GSE jis nedraugauja, jei gaminy mazai arba visai nera alieju, naticidas tampa bevertis, tad i artimiausia mano uzsakyma jau itrauktas ekokonservantas tokiems atvejams  biggrin.gif

O del pagerinimu, tai ziurint kokie - jei jie visi atlieka panasia funkcija, tai visu dedu po truputi, jei jie skirti skirtingiems dalykams - visu dedu vidutines normas. Maksimaliu normu stengiuosi nekrauti, nebent tai labai specifinis gaminys (pvz., kokia kauke nuo pleiskanu ar anticeliulitinis gelis)  4u.gif Ir stengiuosi neprisivaryti tu paciu priedu visur is eiles - kiekvienam gaminy visko vis skirtingo, tai ir efektas jauciasi paskui, nepripranta oda  ax.gif

Ačiū labai aciuks.gif .
Žinoma, pirkau ae, ne hidrolatą blush2.gif . Man irgi ne visas išsipylė, net nežinau kiek, bet nuvarvėjo, buteliukas ne visai pilnas. Parašyti nelabai ir galėčiau, nemoku prancūzų visai, o skaitau su vertėju.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Gaminau savo pirmą kremuką su emulsinių vaškų ir nuo kvapo vos ne apsiv.... doh.gif , kai vaškas pradejo tirpti aliejuje. Ar čia aš taip viena suaregavau, ar jums irgi tas kvapas toks bjaurus? Pats kremukas gerai isigeria, net į ne sudrekinta oda, bet tas kvapas mane lidejo visą dieną, nors tepiau tik ant blauzdu išmeginti blush2.gif Į 50 ml kremuko ilašinau 10 lašelių EA, bet situacija ne pagerejo. Patarkit, gal galima kaip nors tą kvapą pagerinti?
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 26, 19:09)
Ačiū labai aciuks.gif .
Žinoma, pirkau ae, ne hidrolatą blush2.gif . Man irgi ne visas išsipylė, net nežinau kiek, bet nuvarvėjo, buteliukas ne visai pilnas. Parašyti nelabai ir galėčiau, nemoku prancūzų visai, o skaitau su vertėju.


Jiem galima angliskai parasyt
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2011 04 26, 20:33)
Sveikutes 4u.gif Gaminau savo pirmą kremuką su emulsinių vaškų ir nuo kvapo vos ne apsiv.... doh.gif , kai vaškas pradejo tirpti aliejuje. Ar čia aš taip viena suaregavau, ar jums irgi tas kvapas toks bjaurus? Pats kremukas gerai isigeria, net į ne sudrekinta oda, bet tas kvapas mane lidejo visą dieną, nors tepiau tik ant blauzdu išmeginti blush2.gif Į 50 ml kremuko ilašinau 10 lašelių EA, bet situacija ne pagerejo. Patarkit, gal galima kaip nors tą kvapą pagerinti?

tai kad jis visai nesmirda blink.gif unsure.gif net sakyciau bekvapis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2011 04 26, 19:33)
Sveikutes 4u.gif Gaminau savo pirmą kremuką su emulsinių vaškų ir nuo kvapo vos ne apsiv.... doh.gif , kai vaškas pradejo tirpti aliejuje. Ar čia aš taip viena suaregavau, ar jums irgi tas kvapas toks bjaurus? Pats kremukas gerai isigeria, net į ne sudrekinta oda, bet tas kvapas mane lidejo visą dieną, nors tepiau tik ant blauzdu išmeginti blush2.gif Į 50 ml kremuko ilašinau 10 lašelių EA, bet situacija ne pagerejo. Patarkit, gal galima kaip nors tą kvapą pagerinti?


Manau reikia pratintis ir mokintis kvapus derint biggrin.gif. Mano pirmas kremas man labai smirdejo, bet i gala pripratau ir pradejo kvepet. Antrasis is vis bomba, bet jau nevymdo prejus savaitei. Su laiku siek tiek pripranta nosis ir pradeda tas kvapas patikt visai, man taip ne tik su kremais, bet ir su dauguma naturaliu ingridientu. Ligsiol prie visu priprato nosis, tik dar nuo levandu pykina, bet tik savaite turiu, gal irgi prades kvepet. ir dar ka pastebejau, tai kad kremo kvapas kinta su laiku, ne tik nosis pripranta, kazkaip sureaguoja ir susidraugaja tie kvapai jame ir pats kremas i naudojimo gala gereja, matyt iki galo viskas susirisa.

Siaip mane tas ir labiausiai nervina su nat. kvapais. Uztenka karta ikvept ir paskui vis prisimeni ta kvapa ir atrodo visur vaidenas jis, net pykint nei is sio nei is to ima. Nustumi ta ingridienta kur nors i tolima kampa, o ziurek po poros savaiciu toks noras pauostyt uzeina lotuliukas.gif , pauostai, o visai nesmirda. Man taip su sviestmedziu buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 26 balandžio 2011 - 19:50
QUOTE(meshkute3 @ 2011 04 26, 20:45)
tai kad jis visai nesmirda blink.gif  unsure.gif net sakyciau bekvapis blush2.gif

snd ir as gavau siuntinuka,tai snd pasigaminau makiazo valikli....o savaidgali manau gaminsiu jau kremuku kruva bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2011 04 26, 20:33)
Sveikutes 4u.gif Gaminau savo pirmą kremuką su emulsinių vaškų ir nuo kvapo vos ne apsiv.... doh.gif , kai vaškas pradejo tirpti aliejuje.

argi emulsinis vaskas turi kvapa? blink.gif
Atsakyti
Nu kad emulsinis man tai bekvapis... O vat BTMS, kol neistirpes - tai kazkas baisaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2011 04 26, 20:33)
Sveikutes 4u.gif Gaminau savo pirmą kremuką su emulsinių vaškų ir nuo kvapo vos ne apsiv.... doh.gif , kai vaškas pradejo tirpti aliejuje. Ar čia aš taip viena suaregavau, ar jums irgi tas kvapas toks bjaurus? Pats kremukas gerai isigeria, net į ne sudrekinta oda, bet tas kvapas mane lidejo visą dieną, nors tepiau tik ant blauzdu išmeginti blush2.gif Į 50 ml kremuko ilašinau 10 lašelių EA, bet situacija ne pagerejo. Patarkit, gal galima kaip nors tą kvapą pagerinti?


Greičiau jau aliejai nemalonų kvapą skleidė šildami, o ne emulsinis vaškas, bent jau man tai aliejai nosį riečia. Gerai, jeigu pavykta gerai atitaikyti e.a., būna, kad kiek belašintum e.a., kvapas tiesiog dingsta, o kito užtenka 1 lašelio. Mėgink kitokį e.a. ir po daug nelašink.
Atsakyti