Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Ievulyte @ 2011 04 23, 11:35)
Receptuko rankoms pavyzdys 50 g:

2,5 g bičių vaško
15 g sviestmedžio sv.
12 g sezamų al.
18 g ramunėlių h. ar kokio kito, arba dist. vandens
2 g glicerino (yra ivairiu nuomoniu, kitos kategoriskai nenaudoja)
10 l GSE
4 l vit E
6 l levandų ea
3 l apelsinų ea
1 a.š. medetkų CO2 ekstrakto (jei neturite, galit pabandyti aliejuje pakaitinti medetku ziedus, tik nestipriai, neperkaitinant, o kaip pasimarinuos koki pusvalanduka, nukoskit ir naudokit )  4u.gif


aciu labai, butinai pabandysiu pasidaryti
Papildyta:
As ranku kremuose dazniausiai naudoju ylang ylang ea, skaiciau kad stiprina nagus, o levandu ir apelsinu ea gal turi koki konkretu poveiki siurksciai odai, ar ar jie del malonaus kvapo daugiau naudojami g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 24, 13:46)
O presuotą tai jei pirksiu, tai iš Hannoverio, nes žymiai pigiau gaunasi nei LT pirkti

Ar gali aklai vistai parodyti hannoveryje ta presuota bronzanta? as kai rudeni ji pirkau hannovery nemaciau, tai lietuviskom kainom teko pirkt..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 25, 23:14)
Ar gali aklai vistai parodyti hannoveryje ta presuota bronzanta? as kai rudeni ji pirkau hannovery nemaciau, tai lietuviskom kainom teko pirkt..

Flos, aš kelis pirmus mėnesius irgi nemačiau, nes žiūrėjau į paveiksliukus, o ne į pavadinimus biggrin.gif
ČIA
Užsakinėsi gal?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 26, 08:19)
Flos, aš kelis pirmus mėnesius irgi nemačiau, nes žiūrėjau į paveiksliukus, o ne į pavadinimus biggrin.gif
ČIA
Užsakinėsi gal?

Na va, aš visai žabala biggrin.gif nepirksiu, seną dar turiu ir iš Micefee perpirkau skystą, tai galėsiu bronzine statula virst lotuliukas.gif na nebent mano šeimos moteriškės norės tai užsakinėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 26, 11:18)
Na va, aš visai žabala biggrin.gif nepirksiu, seną dar turiu ir iš Micefee perpirkau skystą, tai galėsiu bronzine statula virst lotuliukas.gif na nebent mano šeimos moteriškės norės tai užsakinėsiu smile.gif

Su skystu tai nusibronzinti galima nerealiai biggrin.gif Pirmą kartą kaip užsivariau jo gryno lašą tokį didelį, nemaišydama su kremu, tai lėkiau iš naujo dažytis, tokia graži buvau lotuliukas.gif
Atsakyti
atsiprašau, kad ne į temą. Bet senesnėse temose buvo kalbėta apie hialiurono rūgšties papildus. Kažkuri panelė siuntėsi iš užsienio ir liko labai patenkinta rezultatais. Gal kas pamena tuos papildus? blush2.gif
nerandu niekaip
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 26, 10:55)
atsiprašau, kad ne į temą. Bet senesnėse temose buvo kalbėta apie hialiurono rūgšties papildus. Kažkuri panelė siuntėsi iš užsienio ir liko labai patenkinta rezultatais. Gal kas pamena tuos papildus?  blush2.gif 
nerandu niekaip

Daug pasakojo Rasma, ji gėrė Vivania. Aš mamai siunčiau iš užienio, bet įtariam, kad sualergizavo..
kalbėta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 26 balandžio 2011 - 10:03
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 26, 10:55)
atsiprašau, kad ne į temą. Bet senesnėse temose buvo kalbėta apie hialiurono rūgšties papildus. Kažkuri panelė siuntėsi iš užsienio ir liko labai patenkinta rezultatais. Gal kas pamena tuos papildus?  blush2.gif 
nerandu niekaip

Aš iš iherb.com parsisiunčiau šitą , bet apie veiksmingumą dar nieko pasakyt negaliu, nes tik ką gavau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajara @ 2011 04 25, 16:56)
aciu labai, butinai pabandysiu pasidaryti
Papildyta:
As ranku kremuose dazniausiai naudoju ylang ylang ea, skaiciau kad stiprina nagus, o levandu ir apelsinu ea gal turi koki konkretu poveiki siurksciai odai, ar ar jie del malonaus kvapo daugiau naudojami g.gif


galima naudoti patinkančius ea, juolab, kad ylang ylang ea tinkamas tiek sausai odai, tiek nagams. Sutrūkusiai, su žaizdelėm rankų odai tinka benzoino stirakų, medetkų, levandų ir citrinų aliejai. Aš šiuo atveju kremuka tik šiek tiek sušvelninau citrinų ea pakeisdama apelsinų ea smile.gif
Atsakyti
Gavau šiandien iš az siuntinį, tai šiandien lyg ant sparnų skraidau wub.gif . Tik nerolio hidrolatas pravarvėjęs. Pirkau 2ml, tai supilta į tokį mažą buteliuką, nelabai sandariai užsukta, kai atidariau dėžę- visi namai užkvipo. Ar jums nebuvo tokių nuostolių? Aš pirmą kartą iš az užsisakiau. Dar laukiu iš an siuntinuko, jau visas didelis drabužinės stalčius užpildytas, bet MB dar nesirauko, kol kainų nenutuokia lotuliukas.gif
Iš az gavau įvairesnių pagerinimų, tai jau sėsiu šiandien receptukų kurti, o rytoj gaminsiu. Tik vėl klausimai iškilo:1. pirmą kartą darysiu kremą, kombinuodama emulsinį vašką su ksantano guma. Kokio tirštumo turi būti sutirštintas skystis g.gif ? 2. Kiek dėti įvairių priedų į kremą, nes gi sau negaila, bet kas per daug irgi negerai.Sakysim, jei dėsiu 4 skirtingus pagerinimus, tai imti mažiausią rekomenduojamą procentą, ar galima daugiau?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 26, 11:02)
Daug pasakojo Rasma, ji gėrė Vivania. Aš mamai siunčiau iš užienio, bet įtariam, kad sualergizavo..
kalbėta


ačiū labai ploja.gif prastai ieškojau, reiškias.
vis suku mintį nusipirkti papildus, nes su tuo odos sausumu tai nuprotėt galima doh.gif
Papildyta:
QUOTE(powerpuff @ 2011 04 26, 12:06)
Aš iš iherb.com parsisiunčiau šitą , bet apie veiksmingumą dar nieko pasakyt negaliu, nes tik ką gavau. 4u.gif


neatidaro nuorodos deja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 26, 15:48)
Gavau šiandien iš az siuntinį, tai šiandien lyg ant sparnų skraidau wub.gif . Tik nerolio hidrolatas pravarvėjęs. Pirkau 2ml, tai supilta į tokį mažą buteliuką, nelabai sandariai užsukta, kai atidariau dėžę- visi namai užkvipo. Ar jums nebuvo tokių nuostolių? Aš pirmą kartą iš az užsisakiau. Dar laukiu iš an siuntinuko, jau visas didelis drabužinės stalčius užpildytas, bet MB dar nesirauko, kol kainų nenutuokia lotuliukas.gif
Iš az gavau įvairesnių pagerinimų, tai jau sėsiu šiandien receptukų kurti, o rytoj gaminsiu. Tik vėl klausimai iškilo:1. pirmą kartą darysiu kremą, kombinuodama emulsinį vašką su ksantano guma. Kokio tirštumo turi būti sutirštintas skystis g.gif ? 2. Kiek dėti įvairių priedų į kremą, nes gi sau negaila, bet kas per daug irgi negerai.Sakysim, jei dėsiu 4 skirtingus pagerinimus, tai imti mažiausią rekomenduojamą procentą, ar galima daugiau?

2 ml nerolio hidrolato blink.gif veikiau tada EA. Pasiusčiau jei man taip nutiktų, gi ne iš pigiųjų jis, bandykit parašyt apie tai AZ, turėtų sureaguot g.gif
Atsakyti