Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Kajara @ 2011 04 23, 10:25)
Bandziau  naudoti vaiko kremuka, jam buvau issukusi sviesmedzio sviesta su migdolu aliejumi ir levandu hidrolatu. Tai is pradziu pasitepus lyg ir nieko, bet uztenka bent trumpam pakisti po vandeniu ir rankos vel sausos ir siurkscios.
Dar vis gundausi pabandyti su biciu vasku, gal rankom geriau tiktu g.gif


Receptuko rankoms pavyzdys 50 g:

2,5 g bičių vaško
15 g sviestmedžio sv.
12 g sezamų al.
18 g ramunėlių h. ar kokio kito, arba dist. vandens
2 g glicerino (yra ivairiu nuomoniu, kitos kategoriskai nenaudoja)
10 l GSE
4 l vit E
6 l levandų ea
3 l apelsinų ea
1 a.š. medetkų CO2 ekstrakto (jei neturite, galit pabandyti aliejuje pakaitinti medetku ziedus, tik nestipriai, neperkaitinant, o kaip pasimarinuos koki pusvalanduka, nukoskit ir naudokit ) 4u.gif
Atsakyti
Buvau pasidarius pomada plauku galams su b. vasku ir aliejais. Nelabai kokia buvo, tai sumaniau vandenine dali idet ir fitokeratinu. Dejau trecdali vandens. Tai, o siaube, kokia nemaloni konsistensija lotuliukas.gif , toks jausmas kad riebesnis dalykas uz gryna alieju gavosi, net muilas nuo ranku nenuplauna, su indu plovikliu turejau plaut. Vakar uzsitepiau kaip kauke, tai ziuresiu ar sampunas isplove. Aisku vasko nemazai, tai gal del to toks riebus.
Atsakyti
QUOTE(Kajara @ 2011 04 23, 11:25)
Bandziau  naudoti vaiko kremuka, jam buvau issukusi sviesmedzio sviesta su migdolu aliejumi ir levandu hidrolatu. Tai is pradziu pasitepus lyg ir nieko, bet uztenka bent trumpam pakisti po vandeniu ir rankos vel sausos ir siurkscios.
Dar vis gundausi pabandyti su biciu vasku, gal rankom geriau tiktu g.gif

gal netinka hidrolatas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 23, 11:43)
Buvau pasidarius pomada plauku galams su b. vasku ir aliejais. Nelabai kokia buvo, tai sumaniau vandenine dali idet ir fitokeratinu. Dejau trecdali vandens. Tai, o siaube, kokia nemaloni konsistensija  lotuliukas.gif , toks jausmas kad riebesnis dalykas uz gryna alieju gavosi, net muilas nuo ranku nenuplauna, su indu plovikliu turejau plaut. Vakar uzsitepiau kaip kauke, tai ziuresiu ar sampunas isplove. Aisku vasko nemazai, tai gal del to toks riebus.

mano nuomone uztenka plauku galiukams nilo sviestmedzio arba taukmedziu sviesto....nesiskundziu vien tik juos tepliodama,plaukai pradejo augt,kaip ant mieliu....nespeju dazyt plauku saknis biggrin.gif 4u.gif (zilaiciu pilna) pries tai labai skilinedavo plauku galiukai,slinko labai plaukai,tokie nusiure....aisku ir dazus pakeiciau,bet jie juk vis tiek chemija... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajara @ 2011 04 22, 09:27)
ruosiuosi sukti nauja krema veidui su hialurono rugstimi ir dabar pradejau galvoti, ar hialuronas draugauja su saule, t.y. juk naudojant rugstis kosmetikos priemonese geriau sauleje nesirodyti, o kaip del hialurono - ar galioja tas pats  g.gif



QUOTE(Venus @ 2011 04 22, 13:12)
Man irgi labai aktualu. Juk AHA rūgščių tai negalima naudot prieš einat į saulę.


Sveikos! Kiek teko dometis, sie du produktai visiskai nepanasus savo veikimo principu - AHA rugstys "nusluoksniuoja" virsutini negyva odos sluoksni, taigi ta "naujoji" oda tampa labai jautri saulei, ir gali atsirasti demiu - tiesiog nudegins tas vietas UV. O hialluronas drekina, uzpildo, jo naturaliai yra gilesniuose odos sluoksniuose, taigi niekur neteko skaityti/girdeti, kad tai turetu kokia saveika su saule. As drasiai naudoju 4u.gif
Atsakyti
Šiandien po viso Velykinio šurmulio gaminau sau lūpų blizgį. Spalva gavosi nereali - dėjau vario ir raudoną žėručius, burokėlių sulčių lašiuką. Buteliuke tai ryškiai raudonas blizgis, o ant lūpų tokį tik vos vos rausvumą duoda, šlapių lūpų efektą. Apsipatenkinusi nerealiai pavykusiu gaminiu, nes spalva kokios ir reikėjo thumbup.gif Draugei parodžiau, tai iškart gavau prašymą ir jai pagaminti tokį pat biggrin.gif

Beje, mergaitės, gražių švenčių! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 23, 19:29)
Šiandien po viso Velykinio šurmulio gaminau sau lūpų blizgį. Spalva gavosi nereali - dėjau vario ir raudoną žėručius, burokėlių sulčių lašiuką. Buteliuke tai ryškiai raudonas blizgis, o ant lūpų tokį tik vos vos rausvumą duoda, šlapių lūpų efektą. Apsipatenkinusi nerealiai pavykusiu gaminiu, nes spalva kokios ir reikėjo thumbup.gif Draugei parodžiau, tai iškart gavau prašymą ir jai pagaminti tokį pat biggrin.gif

Beje, mergaitės, gražių švenčių! 4u.gif

Aš kai paskaitau tokis žinutes- ir man maga pamėginti. Kol kas tik kremukus darau, dekoratyvinės nebandžiau. Po švenčių laukiu siuntinio iš az, bet dar nesulaukusi, jau noriu naujų dalykų, dekoratyvinei kosmetikai. O ką jūs darotės, ar pirktą naudojate vietoje Egipto žemės? Naudojau ją, bet nebenoriu schmoll.gif schmoll.gif , nes sudėtis ne visai ta rolleyes.gif Balta kaip sūris baisiai atrodau, kažkur skaičiau, kad merginos naudoja ekologišką bronzatą, bet neatsimenu kur, o jei pati pasidaryčiau būtų visai super bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kajara @ 2011 04 23, 11:25)
Bandziau  naudoti vaiko kremuka, jam buvau issukusi sviesmedzio sviesta su migdolu aliejumi ir levandu hidrolatu. Tai is pradziu pasitepus lyg ir nieko, bet uztenka bent trumpam pakisti po vandeniu ir rankos vel sausos ir siurkscios.
Dar vis gundausi pabandyti su biciu vasku, gal rankom geriau tiktu g.gif

Bandyk darytis kremuką sau, nepagailėk pagerinimų, čia receptukas buvo įdėtas, pasižiūrėk, kas tau tinka, ir gali pagal save receptą tobulinti. Tuo kosmetikos gamyba ir puiki- tikrai rasi sau tinkamą. thumbup.gif Aš buvau įsitikinusi, kad mano rankų tokia sausa, šiurkšti iš prigimties. Pirkdavau brangius kremus, ne po 10, ar 20 lt, bet rankos vis tiek buvo baisios, nors nedirbu fizinio darbo, ar lauke. Tada ėmiau nakčiai darytis sviestmedžio kaukes- apsitepu, apsimaunu pirštines, ir į lovą. Paskui ėmiau domėtis kremais(nes rezultatas buvo).Šiuo metu rankomis didžiuojuosi. Dabar, kai tavo rankos labai sausos, daryčiau su bičių vašku,jis apsaugo geriausiai nuo aplinkos poveikio, be to pats turi gerų savybių, tik su juo kremai nelabai malonūs, rieboki.Maloniau geriasi su emulsiniu, ar lengvučiai su BTMS. Pastarasis puikiai kondicionuoja, taigi- sekantis mano gaminsimas mirksiukas.gif
Čia geriau tau patartų Palomina, Etama, ar kitos senbuvės- enciklopedijos, aš ne taip seniai gaminu, visos žinios iš skaitymo(šiuo metu auginu vaiką, tai visą laiką kiek lieka tam ir skiriu). Iš praktikos- gaminuosi kremukus, dabar intensyviai domiuosi muilais iš šarmo, ir labai norėčiau pamėginti dekoratyvinę. wub.gif
Smagių Šv.Velykų visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 24, 02:08)
O ką jūs darotės, ar pirktą naudojate vietoje Egipto žemės? Naudojau ją, bet nebenoriu schmoll.gif  schmoll.gif , nes sudėtis ne visai ta rolleyes.gif Balta kaip sūris baisiai atrodau, kažkur skaičiau, kad merginos naudoja ekologišką bronzatą, bet neatsimenu kur, o jei pati pasidaryčiau būtų visai super bigsmile.gif .

Mergaitės žinau naudoja Dr. Hauschka presuotą bronzatą, tokį:
user posted image
Yra dar skystas, toks:
user posted image
Turiu tą skystą, tai nelabai jis man... Planuoju įsigyti presuotą
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 24, 12:01)
Mergaitės žinau naudoja Dr. Hauschka presuotą bronzatą, tokį:
user posted image
Yra dar skystas, toks:
user posted image
Turiu tą skystą, tai nelabai jis man... Planuoju įsigyti presuotą

Ačiū už atsakymą. Man kažkaip labiau patinka birūs ar presuoti bronzatai, šepetėliu tepami. O kur perki?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringa.jn: 24 balandžio 2011 - 12:32
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 24, 14:30)
Ačiū už atsakymą. Man kažkaip labiau patinka birūs ar presuoti bronzatai, šepetėliu tepami. O kur perki?

Nepirkau skysto - nusipyliau parduotuvėje tongue.gif
O presuotą tai jei pirksiu, tai iš Hannoverio, nes žymiai pigiau gaunasi nei LT pirkti
Atsakyti
Merginos, ar kuri planuojate uzsakyma is Naturallythinking? Noreciau keliu indeliu... blush2.gif Mano vyras, pamates tuos "kelis" indelius, ko gero nualps lotuliukas.gif

Beje, su sventem visas 4u.gif
Atsakyti
Su šv. Velykom visas 4u.gif

Šiandien prie pusryčių stalo pašnekėjome apie saulutės poveikį mūsų odai. Kilo noras pasigaminti kremuką kuris apsaugotų nuo jos, na ne deginimosi sezonui, bet lengvo, kasdienio. Kaip mamytė sakė, kad galėtų ramiai vaikščioti po sodą ar parkėlį. Esu naujokė, tad su eksperimentais man sudėtinga blush2.gif "Patisau" puslapyje pasiskaičiau apie apsaugančius aliejus, bet gal kuri galėtumėte rekomenduoti bent kokį paprastesnį kremuko receptą? Ansčiau mačiau, kad apie tai jau buvo kažkiek diskutuota, bet nepastebėjau konkretesnių proporcijų, o man pradedančiąjai jos labai svarbios. Bučiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti