Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

Sveikos merginos. Ilgai sekiau jusu tema, kol pati isdrysau pradeti gaminti kremukus. Pirmieji rezultatai buvo lyg ir neblogi - puikiai jungesi skirtingos kremu fazes, greitai susigerdavi, o apie pasitenkinima kad tai pacios daryti kremai ne nekalbu. Savos gamybos kremus naudoju jau 4 menesius. Su veido kremais kolkas viskas gerai. Taciau rankytes mano pasidare baisios - labai issausejo, pasidare siurkscios, tarpupirsciai toks vaizdas kad tuoj prades skilineti. Gaminant ranku krema naudojau avokadu, migdolu aliejus, sviesmedzio sviesta, ylang hidrolata, benzoino derva, ylang ea, glicerino, krema dariau su emulsiniu vasku. Labai nebesinori gryzti prie parduotuvines chemijos, bet nebezinau kaip padeti savo rankytem, todel prasau jusu pagalbos. Kokios sudeties kremus rankoms jus darote? Gal naudojate kokias kaukes rankoms ar dar ka nors panasaus?
Atsakyti
QUOTE(Kajara @ 2011 04 21, 17:49)
Sveikos merginos. Ilgai sekiau jusu tema, kol pati isdrysau pradeti gaminti kremukus. Pirmieji rezultatai buvo lyg ir neblogi -  puikiai jungesi skirtingos kremu fazes, greitai susigerdavi, o apie pasitenkinima kad tai pacios daryti kremai ne nekalbu. Savos gamybos kremus naudoju jau 4 menesius. Su veido kremais kolkas viskas gerai. Taciau rankytes mano pasidare baisios - labai issausejo, pasidare siurkscios, tarpupirsciai toks vaizdas kad tuoj prades skilineti. Gaminant ranku krema naudojau avokadu, migdolu aliejus, sviesmedzio sviesta, ylang hidrolata, benzoino derva, ylang ea, glicerino, krema dariau su emulsiniu vasku. Labai nebesinori gryzti prie parduotuvines chemijos, bet nebezinau kaip padeti savo rankytem, todel prasau jusu pagalbos. Kokios sudeties kremus rankoms jus darote? Gal naudojate kokias kaukes rankoms ar dar ka nors panasaus?

Mano rankos žiemą taip pat buvo išsausėję, dariausi kremus iš sviestmedžio, mangų, avokado sviesto.abrikosų, sezamų, jojobos, agurklės aliejų, pridėdavau kolageno, B5, šilko, vos vos glicerino, apelsinų, levandų ea. Šiaip sudėtis kiekvieną kartą nebūna visai vienoda. Paskutinį kartą dariau su bičių vašku, bet nepatinka man jis, schmoll.gif per riebus. Ankstesniems, gamintiems su emulsiniu, priekaištų neturiu, rankos tikrai susitvarkė, oda lygi ir švelni thumbup.gif , to niekada nebuvo su sintetiniais brangiais kremais.
Apie kaukes ir aš galvojau, tik dar neprisiruošiu, bet manau gal būtų neblogai pasidaryti šiltas vaško- aliejaus voneles, kaip manikiūrininkės daro parafino voneles g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 19, 18:55)

sumaisius su sviestmedziu, tikrai kvapas neisliks.. sviestmedis labai visus kvapus pramusa biggrin.gif


O jei su kitu sviestu, tarkim kokiu mango?

QUOTE(Justina1 @ 2011 04 19, 23:41)
as tai negaliu atsiuostyt blush2.gif Gryna tepu po vonios, tai kunas kvepia visa diena. As siaip nelabai saldziu kvapu megeja, bet sitas tai mane nugalejo:)

Gryna alieju? Ar nebuna paskui kunas aliejuotas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 04 22, 09:20)
Gryna alieju? Ar nebuna paskui kunas aliejuotas? ax.gif


Na aš retai tepu kada grynu, bet jis lygiai taip pat geriasi kaip ir kūno sviestas - ant drėgnos odos užtepus nedidelį kiekį ir pamasažavus jis kuo puikiausiai susigeria:)

Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 04 22, 10:20)
O jei su kitu sviestu, tarkim kokiu mango?
Gryna alieju? Ar nebuna paskui kunas aliejuotas? ax.gif

Man jis puikiausiai susigeria, jis nera toks sunkus kaip kiti aliejai. As ji i ant plauku tepiau, dariau kauke rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 22, 09:26)
Na aš retai tepu kada grynu, bet jis lygiai taip pat geriasi kaip ir kūno sviestas - ant drėgnos odos užtepus nedidelį kiekį ir pamasažavus jis kuo puikiausiai susigeria:)




QUOTE(Justina1 @ 2011 04 22, 09:37)
Man jis puikiausiai susigeria, jis nera toks sunkus kaip kiti aliejai. As ji i ant plauku tepiau, dariau kauke  rolleyes.gif

Tai kazin geriau maisyti su kokiu sviestu, ar geriau grynas? Jei oda labai sausa? Jei maisyti, tai kokiu sviestu geriau - mango, taukmedziu? Ir kokiu santykiu? Kad liktu kvapas svarbu smile.gif Ar palikti gryna ir nesukti galvos biggrin.gif Ir is kur geriausia ji pirkti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 22 balandžio 2011 - 08:50
turiu klausima
vakar dariau dezodoranta su: vandeniu, trupuciu aliejaus , ksantanu, skystu emulsikliu, aluno milteliais, cit.rugsties esteriu, farnezoliu, kvapo reduktorium, naticidu. Ir itariu, kad cit.rugsties esteris ir/arba farnezolis neistirpo ir nusistovejo ant virsasus, supurcius jie susimaiso ir vel atsiskiria.. tai kaip ir kame juos tirbdyti, ar jau cia kitaip nebus ir negali buti? g.gif AN nieko apie tai neraso, AZ su jais negamina (arba vadina kitaip, tada as ju nepazistu biggrin.gif ), o kitur niekur neuzkliuvo kad butu apie tai kalbeta, arba nepamenu ax.gif ..
Aisku galeciau Monicos klausti, bet manau, kad siuo metu ji ir taip kruva reikalu turi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 22 balandžio 2011 - 09:05
ruosiuosi sukti nauja krema veidui su hialurono rugstimi ir dabar pradejau galvoti, ar hialuronas draugauja su saule, t.y. juk naudojant rugstis kosmetikos priemonese geriau sauleje nesirodyti, o kaip del hialurono - ar galioja tas pats g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajara @ 2011 04 22, 10:27)
ruosiuosi sukti nauja krema veidui su hialurono rugstimi ir dabar pradejau galvoti, ar hialuronas draugauja su saule, t.y. juk naudojant rugstis kosmetikos priemonese geriau sauleje nesirodyti, o kaip del hialurono - ar galioja tas pats  g.gif


Man irgi labai aktualu. Juk AHA rūgščių tai negalima naudot prieš einat į saulę.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 04 22, 09:45)
Tai kazin geriau maisyti su kokiu sviestu, ar geriau grynas? Jei oda labai sausa? Jei maisyti, tai kokiu sviestu geriau - mango, taukmedziu? Ir kokiu santykiu? Kad liktu kvapas svarbu smile.gif Ar palikti gryna ir nesukti galvos biggrin.gif Ir is kur geriausia ji pirkti? 4u.gif


mano blauzdos žiauriai sausos - tai tepuosi kremu, o ne aliejumi. Aliejus nesudrėkins sausos odos
Atsakyti
QUOTE(Kajara @ 2011 04 21, 17:49)
Sveikos merginos. Ilgai sekiau jusu tema, kol pati isdrysau pradeti gaminti kremukus. Pirmieji rezultatai buvo lyg ir neblogi -  puikiai jungesi skirtingos kremu fazes, greitai susigerdavi, o apie pasitenkinima kad tai pacios daryti kremai ne nekalbu. Savos gamybos kremus naudoju jau 4 menesius. Su veido kremais kolkas viskas gerai. Taciau rankytes mano pasidare baisios - labai issausejo, pasidare siurkscios, tarpupirsciai toks vaizdas kad tuoj prades skilineti. Gaminant ranku krema naudojau avokadu, migdolu aliejus, sviesmedzio sviesta, ylang hidrolata, benzoino derva, ylang ea, glicerino, krema dariau su emulsiniu vasku. Labai nebesinori gryzti prie parduotuvines chemijos, bet nebezinau kaip padeti savo rankytem, todel prasau jusu pagalbos. Kokios sudeties kremus rankoms jus darote? Gal naudojate kokias kaukes rankoms ar dar ka nors panasaus?

gal tiesiog daryk kremuka be emulsikliu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2011 04 23, 09:14)
gal tiesiog daryk kremuka be emulsikliu...  unsure.gif

Bandziau naudoti vaiko kremuka, jam buvau issukusi sviesmedzio sviesta su migdolu aliejumi ir levandu hidrolatu. Tai is pradziu pasitepus lyg ir nieko, bet uztenka bent trumpam pakisti po vandeniu ir rankos vel sausos ir siurkscios.
Dar vis gundausi pabandyti su biciu vasku, gal rankom geriau tiktu g.gif
Atsakyti