Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(SECREAT @ 2011 04 20, 18:24)
o veidui mano tie pieneliai,nei kremai su hialuronais ir kitais drekikliais ne velnio nepadeda.tai dbr PATI SAU puslapely,radau toki receptuka:

Aš tai turiu tokį įtarimą, kad Patisau rašo kažkuri iš mūsų, įdomu kuri tik mirksiukas.gif
Nes radau ten kai ką, kas buvo patalpinta čia prieš kokias 2sav ir iškart atsirado ir ten smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Flos @ 2011 04 20, 19:10)
Tik bandau paguost, kad visko iš karto nesuspėsi pasidaryti biggrin.gif Beje skambino sesuo, išdrįso išbandyti tą šampūną, tai irgi patenkinta. Puikiai išplovė pripurkštus laku plaukus, gausiai putojo ir patenkinta plaukų kritimu. Jos plaukai ilgi, tiesūs ir tankūs. Tik greitai riebaluojasi, gal padės smile.gif

Man dabar išvis manija kažkokia - gaminu non stop biggrin.gif Kažkada per kelis mėn nepagamindavau tiek, kiek dabar per sav.
Man vat įdomu kaip tas šampūnas susitvarkys su besiriebaluojančiais plaukais, nes visgi sudėtyje mačiau aliejų nemažai g.gif
Atsakyti
As tai irgi nesuprantu, kas mano odai daros. Buvo visa laik riebi, i spuogus linkus. O dabar tokia sausa, krema tris kart i diena tepuosi ir ne vienu sluoksniu. Susigeria lyg nebuvo tepta, dar pabandysiu su heulrono r. taisyt padeti, o jei ne, tai gal tikrai emulsinio v. daugiau reikia, o ne ksantana det, vis tiek juk manau ta vasko plevele saugo nuo dehidratacijos.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 20, 18:39)
As tai irgi nesuprantu, kas mano odai daros.

O kuom prausi veidą? gal dar prausiklis įtakoja? Gerk vandens su trupučiu himalajų druskos..
Atsakyti
Prausiu Rasulo moliu dazniausiai. Man keisciausia ne tiek tas sausumas, kiek tai, kad ji is vis nebesiriebaluoja, kai buvo tokia riebi visada. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 20, 19:22)
Prausiu Rasulo moliu dazniausiai. Man keisciausia ne tiek tas sausumas, kiek tai, kad ji is vis nebesiriebaluoja, kai buvo tokia riebi visada.  doh.gif

Rasulas gali gerokai pasausinti.
Na, kad taip nebesiriebaluoja tai gerai, bet kad taip nusausėjo, jau nelabai gerai. Po nakties nebeprausk, tik hidrolatu papurškus pavalyk, daugiau natūralaus riebaliuko liks smile.gif Mano irgi pasausėjo, bet ne taip drąstiškai - tik nebereikia kaktos šluostyti 10 kartų į dieną, skruostai beveik visai nepradeda blizgėti smile.gif
Atsakyti
Gali buti,kad PATI SAU ir forumiete smile.gif dauguma is sio forumo semiasi ideju visais klausimais biggrin.gif bet man patinka jos puslapelis,viskas vienoje vietoje,daug info naudingos.zodziu liux! thumbup.gif
Atsakyti
acoma.lt kainos gal vietom su kiekiais susipyko g.gif vietoj 30 ir 50 ml, gal visdelto 50 ir 100 tureta galvoje unsure.gif aisku tikriausiai gerai butu mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 20 balandžio 2011 - 22:24
Kazin 18 lasu EA ( triju skirtingu, ne vieno) labai perdaug, i 50ml kremo? lotuliukas.gif
jau toks astrus ir siaubingas AZ levandu kvapas, kad turejau ji kaip nors numust. praeitam kreme du lasai ylang buvo per daug, dabar ivariau sesis ir vis tiek dar levandas uzuodziu, kosmaras.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 20, 23:20)
Kazin 18 lasu EA ( triju skirtingu, ne vieno) labai perdaug, i 50ml kremo? lotuliukas.gif
jau toks astrus ir siaubingas AZ levandu kvapas, kad turejau ji kaip nors numust. praeitam kreme du lasai ylang buvo per daug, dabar ivariau sesis ir vis tiek dar levandas uzuodziu, kosmaras.

Nežinau, kam kremukas, bet veidui tokio tikrai nenaudočiau 4u.gif galbūt dar bandyčiau tokį patį kremuką susisukti, tik be ea ir sumaišyti juos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 20, 23:20)
Kazin 18 lasu EA ( triju skirtingu, ne vieno) labai perdaug, i 50ml kremo? lotuliukas.gif
jau toks astrus ir siaubingas AZ levandu kvapas, kad turejau ji kaip nors numust. praeitam kreme du lasai ylang buvo per daug, dabar ivariau sesis ir vis tiek dar levandas uzuodziu, kosmaras.

o jei pabandzius ilasinti pipirmetes ea ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 21, 00:18)
acoma.lt kainos gal vietom su kiekiais susipyko g.gif  vietoj 30 ir 50 ml, gal visdelto  50 ir 100 tureta galvoje unsure.gif  aisku tikriausiai gerai butu  mastau.gif


lotuliukas.gif

O as vakar su Naturallythinking pykausi... Idomumo delei padeliojau si ta i krepseli ir norejau paziuret, kiek pristatymas i UK kainuotu (i Londona, tai visai salia). Ir ka - sistema man parode 53 eurus blink.gif
Atsakyti
gaminant blakstienų tušą, įmanoma išsiversti tik su AZ nr.1 vašku, ar BTMS'u? Kad gautųsi normali konsistencija g.gif
Atsakyti