Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(rytorasa @ 2011 04 19, 14:02)
Dariau pagal šį receptą:
1g emulsinio vaško
0,15g ksantano
15ml aliejaus/ų
15ml distiliuoto vandens

Emulsinis vaškas toks: http://www.love-eco....;products_id=87

as ir panasiai dariau, tik pas mane buvo 15ml aliejaus, ir 30ml vandens,bet va tirstikliu kiek dejau cia nesu uzsirasius doh.gif bet kazkur namie ant lapuko turiu biggrin.gif man gavos labai nebloga konsistencija wub.gif o dejau irgi ksantina ir emulsini vaska -tik nr 3 is AZ mirksiukas.gif

QUOTE(SECREAT @ 2011 04 19, 18:53)
Jau taip graziai aprasinejat ta monoi alieju...  wub.gif  prisiminiau,kad ir as turiu jo parisiuntus,tik dar nieko nedarius.Tai nulekiau paauostyti ir tik dbr supratau,koki nerealu alieju turiu  doh.gif  biggrin.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

o as einu googlint kas per stebulkas tas monoi aliejus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Uzmaciau nematyta parduotuve, www.akoma.lt smile.gif Bet jau kaineles... doh.gif
Atsakyti
Gal kuri turit koki gera patarima, kaip sugrazint odai dregme? Maniske riebi, linkusi spuoguotis, tai persausinau, jau net rauksliu atsirado nuo sausumo doh.gif Hialurono neturiu, kolkas nepriprasau vyro leist apsipirkt AZ lotuliukas.gif tad mastau kaip paprastesnem priemonem - aliejukais, hidrolatais ta dregme susigrazint. O ir kremais tepuos kasdien, netepu vien aliejais g.gif

Ir dar pastebejau, kad pasidarius krema su didesniu nei iprasta hidrolato kiekiu, na pvz 80%, drekinimo nei velnio nepadaugeja, o ir tas xantanas kazko man rodos tempia oda g.gif nepastebejot nei viena?

Gal dar kuri minciu turit kaip randelius gydyt? Mano mazoji turi sviezia randeli ant kaktytes - buvo prasiskelus, teko siuti. nenoriu tu chemikaliniu tepalu nuo randu naudot, tai galvoju gal tamanu aliejum patepeliot, gal dar ka galeciau sumiksuot? Labai laukiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievulyte: 20 balandžio 2011 - 13:40
QUOTE(Ievulyte @ 2011 04 20, 14:39)
Gal kuri turit koki gera patarima, kaip sugrazint odai dregme? Maniske riebi, linkusi spuoguotis, tai persausinau, jau net rauksliu atsirado nuo sausumo  doh.gif  Hialurono neturiu, kolkas nepriprasau vyro leist apsipirkt AZ  lotuliukas.gif  tad mastau kaip paprastesnem priemonem - aliejukais, hidrolatais ta dregme susigrazint. O ir kremais tepuos kasdien, netepu vien aliejais  g.gif

Ir dar pastebejau, kad pasidarius krema su didesniu nei iprasta hidrolato kiekiu, na pvz 80%, drekinimo nei velnio nepadaugeja, o ir tas xantanas kazko man rodos tempia oda  g.gif  nepastebejot nei viena?

Gal dar kuri minciu turit kaip randelius gydyt? Mano mazoji turi sviezia randeli ant kaktytes - buvo prasiskelus, teko siuti. nenoriu tu chemikaliniu tepalu nuo randu naudot, tai galvoju gal tamanu aliejum patepeliot, gal dar ka galeciau sumiksuot? Labai laukiu patarimu  4u.gif

Kaip susigrazinti, tai kazin ar tiksliai patarsiu, bet kai mano oda buvo perdziuvus tai padejo kremukas su migdolais ir avokadais.. Jei reiketu man, tai as deciausi pagrinda siuos du aliejus, o salia makadamijas, sezamus, kakavos sviesto, puiklapiu kukui, jojobos gal kazkiek. ir emulsinio nepagaileciau ax.gif
80 proc. hidrolato i krema cia jau riebiai odai.. o ksantanas ir man ant veido nepatinka schmoll.gif
Kas del randu, tai dar plius ersketuoges 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 20 balandžio 2011 - 14:18
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 20, 14:17)
Kaip susigrazinti, tai kazin ar tiksliai patarsiu, bet kai mano oda  buvo perdziuvus tai padejo kremukas su migdolais ir avokadais.. Jei reiketu man, tai as deciausi  pagrinda siuos du aliejus, o salia makadamijas, sezamus, kakavos sviesto, puiklapiu kukui, jojobos gal kazkiek. ir emulsinio nepagaileciau  ax.gif
80 proc. hidrolato i krema cia jau riebiai odai.. o ksantanas ir man ant veido nepatinka  schmoll.gif
Kas del randu, tai dar plius ersketuoges  4u.gif


viska turiu thumbup.gif reiks persidaryti nauja krema. Pastebejau, kad i kremus, kuriuos dejau alavija (pirkau KN miltelius, tad juos tirpinau hidrolate ir tirstinau ksantanu), mano odai netinka schmoll.gif dabar gaivinuos vis purksdama hidrolata ir tepuos kokiu aliejuku. Labai fainas moringu aliejukas, gerai susigeria. Kiek skaiciau apie aliejus, tai yra isskiriamu labiau sausai odai ar misresnei, riebesnei. Visgi bijau tu sausai odai skirtu alieju, kad nepradetu berti ir kimstis poros.
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2011 04 19, 20:18)
4u.gif tai juos abu reikia deti,kaip ir EA?

jei kremas su aliejais ir vandeniu ar hidroliatu, tai tada abu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 20, 13:57)
Uzmaciau nematyta parduotuve, www.akoma.lt smile.gif Bet jau kaineles...  doh.gif

o ka turit galvoj blush2.gif kad brangu..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 20, 08:20)
Sveika:)
šiandien siunčiu jiems atgal, kad pakeistų. Nes grybauja man jos. Kiekvieną kartą rodo skirtingus svorius  doh.gif 
tikiuosi, kad antrosios bus geresnės.
o tiek prisiplanavus gamintis buvau. Na ilgai laukus, dar palauksiu:)

Tai aš bijosiu ir užsakinėti, dar atsiųs tas, kur tu grąžinai lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergytes,tom kuriu labai sausa oda,ar atopinis dermatitas kamuoja(kas yra mano beda didziausia),tai kunui pasidariau tas plyteles,tai zinokit laaaabai superinis dalykas wub.gif netempia odos ir taip skaniai kakava kvepia wub.gif

o veidui mano tie pieneliai,nei kremai su hialuronais ir kitais drekikliais ne velnio nepadeda.tai dbr PATI SAU puslapely,radau toki receptuka:

Grožio aliejus MINKŠTUMAS (sausai odai)

20 ml sezamų aliejaus
5 ml simondsijų aliejaus
5 ml ramunėlių fitolio
5 lašai levandų e.a.

zinokit taip su tai ksantanais nusivarius oda buvau,vel isausino,raudonas veidas buvo,tai sitas misinukas,tiesiog per 3dienas toookio lygumo veida padare,kad as pati nustebus buvau ir nebesidarysiu jokiu kremu,nes itariu kad tie vaskai mano odai netinka ir tik sausina... unsure.gif tiesa dariau ale pagerinima,tai dejau butent migdolu dar ir avokadu alieju,nes mano odai jie labai labai tinka.Superinis misinukas gavosi ir neatsidziaugiu,kokia grazi oda dbr wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SECREAT: 20 balandžio 2011 - 16:26
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 20, 17:23)
Tai aš bijosiu ir užsakinėti, dar atsiųs tas, kur tu grąžinai lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu gal ne:)
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 04 20, 18:22)
o ka turit galvoj blush2.gif kad brangu..... ax.gif


Nu visko neperziurejau, bet vien, pvz., abrikosu kauliuku aliejus - beveik tris kartus brangiau, nei pirkau AZ blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 20, 11:25)
Siūlai man brandintis iki rudens, ane?  biggrin.gif

Tik bandau paguost, kad visko iš karto nesuspėsi pasidaryti biggrin.gif Beje skambino sesuo, išdrįso išbandyti tą šampūną, tai irgi patenkinta. Puikiai išplovė pripurkštus laku plaukus, gausiai putojo ir patenkinta plaukų kritimu. Jos plaukai ilgi, tiesūs ir tankūs. Tik greitai riebaluojasi, gal padės smile.gif
Atsakyti