Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 20, 00:52)
Taikliai pasakyta, as ir saldziu kvapu nemegstu, bet sitas nugalejo smile.gif ir campaku vanduo! ju derinys primena man kvapa is vaikystes,  bet niekaip  neatrenku koki ir  kieno..

Man čampakai buvo mylimiausi kol KN nepauosčiau paridžatų wub.gif Vat ten tai kvapas bigsmile.gif Na, ir aišku gardenijos monoi. Draugei kažkada dovanojau monoi ir čampakų hidrolatą, tai iki šiol neatsidžiaugia ir irgi tapo to kvapo narkomane hihihi.gif

O dėl čampakų pomados aš ją irgi vis uostau ir svarstau pirkti/nepirkti g.gif Nes reikia tik kažko, kas sulygintų veidos odos spalvą ir padarytų ją skaistesne. Dar galvoju iš KN paimti tą emulsiją nuo spuogų, tik ar ji tikrai veiksminga? KN temoje viena mamytė sakė, kad nelabai ji spuogus nugesina, gal šitoje temoje atsiras daugiau bandžiusių ar padeda nors kažkiek?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 20 balandžio 2011 - 07:20
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 19, 20:25)
Ar jau gavai svarstykles, jei taip tai ar patinka?


Sveika:)
šiandien siunčiu jiems atgal, kad pakeistų. Nes grybauja man jos. Kiekvieną kartą rodo skirtingus svorius doh.gif
tikiuosi, kad antrosios bus geresnės.
o tiek prisiplanavus gamintis buvau. Na ilgai laukus, dar palauksiu:)
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Skubu pasidžiaugti puikiai vykusiu pirmu blynu biggrin.gif
Atvežė mano kietąjį šampūną, savaitgalį dariau jį, tai jau išdžiūvo. Ploviau šiandien galvą, svarbiausia man buvo, kad putotų lotuliukas.gif Tai puikiai užputojo tokia tiršta ylangine puta. Plaukus gerai išplovė, neapsunkino, nors dariau tokį "pagerintą", blizga, ir labai minkšti, žiūrėsiu kaip dieną atlaikys.
O dariau pagal AZ proporcijas. Sudėtis: sodium coco sulfate, kokosų, avokadų, sezamų, ricinos ir sapote aliejai, distiliuotas vanduo, B5, hidrolizuoti kviečių baltymai, šilkverpių šilko baltymai, žaliasis molis ir ylang ylang ea.
Dabar lauksiu kol išbandys sesuo ir mama. Bet bent jau po pirmo bandymo labai patiko, tiek pati idėja, tiek patogumo prasme, tiek darymo procesas. Įdomu kaip greitai naudosis, nors nelabai aptirpo po pirmo plovimo.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 19, 21:41)
Gaminau 25ml, užteks dar vienam plovimui.

Naudojau:
10ml AN šampūno bazės
0,75ml riebalinio sluoksnio atsatytojo
11ml rozmarinų hidrolato
1,2ml šilko
0,5 ml pantenolio B5
1,5ml fitokeratinų
0,08ml ylang ylang eterinio aliejaus
0,38ml acto
0,125ml ekokonservanto
Rozmarinų hidrolatą patirštinau ksantanu

PH gavosi apie 5,5



Sveika:)
paskaičiavau, kad 25 ml tokio šampūno apie 8 lt kainuoja.smile.gif
bet aš jau laukiu nesulaukiu algos - imsiu ir aš prekes šapmūno gamybai, baisiai jau norisi ir man išbandyt po tokių komentarųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 20, 10:28)
Sveika:)
paskaičiavau, kad 25 ml tokio šampūno apie 8 lt kainuoja.smile.gif
bet aš jau laukiu nesulaukiu algos - imsiu ir aš prekes šapmūno gamybai, baisiai jau norisi ir man išbandyt po tokių komentarųsmile.gif

Tai visai nepigiai gaunasi g.gif Aišku galima naudoti distiliuotą vandenį ir pigesnį EA.

Man tai knieti išbandyti kietą šampūną, kur Flos gamino. Bet neturiu priedų, o vat sugundė jinai ir man vėl visko reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 20, 09:32)
Man tai knieti išbandyti kietą šampūną, kur Flos gamino. Bet neturiu priedų, o vat sugundė jinai ir man vėl visko reikia doh.gif

Man kietas iš galvos nedingo nuo lapkričio mėnesio. Va kiek laiko praėjo, kol pribrendau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 20, 09:32)
Tai visai nepigiai gaunasi g.gif Aišku galima naudoti distiliuotą vandenį ir pigesnį EA.

Man tai knieti išbandyti kietą šampūną, kur Flos gamino. Bet neturiu priedų, o vat sugundė jinai ir man vėl visko reikia doh.gif


na aš skaičiavau AN kainomis. Tarkim, dabar permečiau akimis, kad jei iš AZ pirktis prekes, tai pigiau gautųsi tikrai.
Bet tai ir paturbintas gi šampūnas visokiais keratinais ir šilkais, tai nekainuos jis 0,5 ct:)
nebegaliu, man bankrotas totalus tuoj bus..neturiu skysto šampūno, o jau kieto noriu doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 20, 08:19)
Man čampakai buvo mylimiausi kol KN nepauosčiau paridžatų wub.gif Vat ten tai kvapas bigsmile.gif Na, ir aišku gardenijos monoi. Draugei kažkada dovanojau monoi ir čampakų hidrolatą, tai iki šiol neatsidžiaugia ir irgi tapo to kvapo narkomane hihihi.gif

O dėl čampakų pomados aš ją irgi vis uostau ir svarstau pirkti/nepirkti g.gif Nes reikia tik kažko, kas sulygintų veidos odos spalvą ir padarytų ją skaistesne. Dar galvoju iš KN paimti tą emulsiją nuo spuogų, tik ar ji tikrai veiksminga? KN temoje viena mamytė sakė, kad nelabai ji spuogus nugesina, gal šitoje temoje atsiras daugiau bandžiusių ar padeda nors kažkiek?

as tai pasidariau kremuka su trupuciu DHA - man visai neblogai sulygina spalva. Nelabai matau, kas pasikeite odoje, bet kai praeinu pro veidrodi - tai labai patinku sau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 20, 10:21)
na aš skaičiavau AN kainomis. Tarkim, dabar permečiau akimis, kad jei iš AZ pirktis prekes, tai pigiau gautųsi tikrai.
Bet tai ir paturbintas gi šampūnas visokiais keratinais ir šilkais, tai nekainuos jis 0,5 ct:)
nebegaliu, man bankrotas totalus tuoj bus..neturiu skysto šampūno, o jau kieto noriu  doh.gif  smile.gif

Jooo, jau kai savikaina visu plauku priemoniu pasiskaiciuoji tai juokas neima doh.gif Aisku ir kiekiai didesni, nei veido priemoniu, bet susinaudoja greiciau.. Zodziu, sita reiskini galima vadinti "masiniu bankrotu" group.gif
Ta proga vakar pasidariau uzsakyma is AZ su pora pagerinimu savo skystiem sampunam doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 20, 08:19)
Man čampakai buvo mylimiausi kol KN nepauosčiau paridžatų wub.gif Vat ten tai kvapas bigsmile.gif Na, ir aišku gardenijos monoi. Draugei kažkada dovanojau monoi ir čampakų hidrolatą, tai iki šiol neatsidžiaugia ir irgi tapo to kvapo narkomane hihihi.gif


Nieko, atsidursiu as kada vilniuj, neisnes manes niekas is KN, kol visko neiisuostysiu lotuliukas.gif Aisku bankrutuot geriau butu po to, kai ten pabusiu, ne pries tai hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 20 balandžio 2011 - 09:47
QUOTE(Flos @ 2011 04 20, 11:15)
Man kietas iš galvos nedingo nuo lapkričio mėnesio. Va kiek laiko praėjo, kol pribrendau smile.gif

Siūlai man brandintis iki rudens, ane? biggrin.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 20, 11:21)
na aš skaičiavau AN kainomis. Tarkim, dabar permečiau akimis, kad jei iš AZ pirktis prekes, tai pigiau gautųsi tikrai.

Dauguma prekių ir yra iš AN. bet užtat šampūnas koks! Mano plaukai šiaip linkę veltis, pūstis ir tikrai nėra tokie kaip iš reklamų apie šilkinio švelnumo plaukus, nu bet šiandien sėdžiu apsipatenkinusi, nes švelnumas neišpasakytas. Rytoj bus verdiktas - gaminsiu dar tokį ar ne, nes jei susiriebaluos perpiet, tai nereikia man tokio schmoll.gif

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 20, 11:51)
Jooo, jau kai savikaina visu plauku priemoniu pasiskaiciuoji tai juokas neima  doh.gif Aisku ir kiekiai didesni, nei veido priemoniu, bet susinaudoja greiciau.. Zodziu, sita reiskini galima vadinti "masiniu bankrotu"  group.gif

Geriausia savikainų neskaičiuoti, nes pamačius sumas linksma nebūna blink.gif Atrodo niekutis iš AN, AZ, o dar ir KN pakeliui, reikia užsukti gi po darbo, dar kur nors ir paskui žiūri, kad piniginė tik plonyn rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 20, 11:51)
Jooo, jau kai savikaina visu plauku priemoniu pasiskaiciuoji tai juokas neima  doh.gif Aisku ir kiekiai didesni, nei veido priemoniu, bet susinaudoja greiciau.. Zodziu, sita reiskini galima vadinti "masiniu bankrotu"  group.gif


As irgi vakar paskaiciavau, kad AZ kainomis mano kondicionierius plaukams 100 ml kazkur apie 7-8 lt iseina...

Kazkoks paradoksas: tai, kas parduotuvese brangu (pvz., kokie veido kremai ar pan), gaminant gaunasi pigiai, o tas, kas parduotuvese pigu (koks sampunas ar duso zele), gaminant gaunasi aukso vertes... doh.gif

As kazkaip paskutiniu metu po gimdymo buvau truputi apsileidusi, kosmetikos visai beveik nebenaudojau, o kai pradejau gaminti, tai dabar lentynos luzta... Vyras traukia mane per danti, kad man betruksta tik atskiru kremu keliams ir ausims tepti lotuliukas.gif
Atsakyti
O man kaip tik kol kas savikainos labai nedideles atrodo, kremas veidui 30ml apie 8Lt, kita vertus dar pagerinimu nedejau. Tokia pat kuno priemone, jau nemazai kainuotu palyginus. Tarkim dabar planuose dezodorantas, tai tikrai savikaina pigiau nei pirkti is parduotuves gausis, nes parduotuvese kainas maciau nuo 25 iki 60Lt, tai tikrai paciai gaminantis tokios kainos nesigaus, o juk gaminames is geriausiu ir tinkamiausiu produktu. Kita vertus labai daug ivairiausiu produktu reikia pirktis ir bijau, kad nespesiu sunaudoti, kol suges, tada tai tikrai butu pinigu ismetimas i bala.
Papildyta:
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 20, 10:28)

As kazkaip paskutiniu metu po gimdymo buvau truputi apsileidusi, kosmetikos visai beveik nebenaudojau, o kai pradejau gaminti, tai dabar lentynos luzta... Vyras traukia mane per danti, kad man betruksta tik atskiru kremu keliams ir ausims tepti  lotuliukas.gif


Man irgi panasiai tuoj bus, nes pries tai beveik nenaudojau jokiu kremu veidui ir kunui lotuliukas.gif
Atsakyti