Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(SECREAT @ 2011 04 19, 19:53)
Jau taip graziai aprasinejat ta monoi alieju...  wub.gif  prisiminiau,kad ir as turiu jo parisiuntus,tik dar nieko nedarius.Tai nulekiau paauostyti ir tik dbr supratau,koki nerealu alieju turiu  doh.gif  biggrin.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

laugh.gif
tikrai kad puikus pirkinys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 04 19, 14:53)
KN siulo dvieju rusiu rozmarinu CO 2 viena aliejinei daliai konservuoti, kita vandeninei.

4u.gif tai juos abu reikia deti,kaip ir EA?
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 12, 15:10)
paygo.lt

Ėmiau iki 2 kg, užteks per akis, manau smile.gif

Ar jau gavai svarstykles, jei taip tai ar patinka?
Atsakyti
Šiandien išbandžiau savo gamybos šampūną. Plaukai fantastiški wub.gif Purūs, minkštučiai, toooookie švelnūs ir kvepia ylangais thumbup.gif Dabar stebėsiu kaip greitai susiriebaluos, ar kaip visada, ar greičiau.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 19, 20:39)
Šiandien išbandžiau savo gamybos šampūną. Plaukai fantastiški wub.gif Purūs, minkštučiai, toooookie švelnūs ir kvepia ylangais thumbup.gif Dabar stebėsiu kaip greitai susiriebaluos, ar kaip visada, ar greičiau.

Gal gali plačiau papasakoti iš ko jį gaminai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 19, 22:14)
Gal gali plačiau papasakoti iš ko jį gaminai? ax.gif

Gaminau 25ml, užteks dar vienam plovimui.

Naudojau:
10ml AN šampūno bazės
0,75ml riebalinio sluoksnio atsatytojo
11ml rozmarinų hidrolato
1,2ml šilko
0,5 ml pantenolio B5
1,5ml fitokeratinų
0,08ml ylang ylang eterinio aliejaus
0,38ml acto
0,125ml ekokonservanto
Rozmarinų hidrolatą patirštinau ksantanu

PH gavosi apie 5,5
Atsakyti
Nu dar pašnekėkit apie šampūnus, tai ir man bazės prireiks doh.gif mano kietas šampūnas turėtų šiandien mane pasiekti jei nepamirš atvežti, tai bandysiu trinkti galvą..
Sugadinot nuotaiką savo kalbom apie konservantus, nes aš ekokonservantą iš AN pribaigiau, ir pasiėmiau bonkę iš AZ, kurios man metams ir daugiau užteks, o čia mat nieko gero jis blink.gif
Aš kremus irgi suku kaip Palomina, į dar vandens vonelėje esantį aliejų su vašku pilu nešildytą vandeninę dalį. Tik su bičių vašku šildžiau abidvi. Beje, savaitgalį radau mamai darytą rankų kremą susisluoksniavusį, ten buvo hidrolatas su guaru tirštintas ir jungta su bičių vašku aliejinė dalis. Tai vaško turbūt pagailėjau.. nes turbūt tai, jog buteliukas su beore pompa neturi įtakos ane?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 19, 22:32)
Sugadinot nuotaiką savo kalbom apie konservantus, nes aš ekokonservantą iš AN pribaigiau, ir pasiėmiau bonkę iš AZ, kurios man metams ir daugiau užteks, o čia mat nieko gero jis blink.gif

Beje, savaitgalį radau mamai darytą rankų kremą susisluoksniavusį, ten buvo hidrolatas su guaru tirštintas ir jungta su bičių vašku aliejinė dalis. Tai vaško turbūt pagailėjau.. nes turbūt tai, jog buteliukas su beore pompa neturi įtakos ane?

Na, tas ekokonservantas (INCI: Benzyl Alcohol, Acetic Acid, Water) tai jis gerai konservuoja, bet paskaicius apie kiekviena ingredienta (apie Benzyl Alcohol), tai nelabai norisi naudoti ji unsure.gif aisku, viskas dar priklauso ir nuo naudojamu kiekiu..

Sakoma, kad kremus su biciu vasku karts nuo karto reikia pravedinti, t.y. atsukus indeli palaikyti kelias valandas.. Tai gal tada ir nelabai beore pompa naudoti tokiems kremams g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 19 balandžio 2011 - 21:48
QUOTE(Palomina @ 2011 04 19, 22:47)
Na, tas ekokonservantas (INCI: Benzyl Alcohol, Acetic Acid, Water) tai jis gerai konservuoja, bet paskaicius apie kiekviena ingredienta (apie Benzyl Alcohol), tai nelabai norisi naudoti ji  unsure.gif  aisku, viskas dar priklauso ir nuo naudojamu kiekiu..

Sakoma, kad kremus su biciu vasku karts nuo karto reikia pravedinti, t.y. atsukus indeli palaikyti kelias valandas.. Tai gal tada ir nelabai beore pompa naudoti tokiems kremams  g.gif

Ekokonservanto visada minimaliai arba mažiau nei rekomenduojama dedu į greitai sunaudojamus kremus.
Dėl tų vėdinimų gerai sakai, gi skaitydavau senose temose, kad vėdindavote kremukus. Ir dar kažkaip pagalvojau, kodėl man nereik vėdint blush2.gif kitą reikės meistravoti į paprastą indelį.
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 04 19, 20:40)
nebandžiau smile.gif nebedaug turiu, tai taupau biggrin.gif  naudoju kaip plaukų žėle garbanom formuoti ax.gif

Įtariu, kad reiks rankoms krema pasigaminti šiandien bigsmile.gif  įkvėpimas pagavo ax.gif

as tai negaliu atsiuostyt blush2.gif Gryna tepu po vonios, tai kunas kvepia visa diena. As siaip nelabai saldziu kvapu megeja, bet sitas tai mane nugalejo:)
Atsakyti
o kaip jums čampakų pomada? pauostau ir vis nedrįstu jos pirkti - jaučiu gryną actą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina1 @ 2011 04 19, 23:41)
as tai negaliu atsiuostyt blush2.gif Gryna tepu po vonios, tai kunas kvepia visa diena. As siaip nelabai saldziu kvapu megeja, bet sitas tai mane nugalejo:)

Taikliai pasakyta, as ir saldziu kvapu nemegstu, bet sitas nugalejo smile.gif ir campaku vanduo! ju derinys primena man kvapa is vaikystes, bet niekaip neatrenku koki ir kieno..
Atsakyti