Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(bonda @ 2011 04 19, 11:58)
ziurint kiek tu dejai procentaliai ir kokio mirksiukas.gif


Dariau pagal šį receptą:
1g emulsinio vaško
0,15g ksantano
15ml aliejaus/ų
15ml distiliuoto vandens

Emulsinis vaškas toks: http://www.love-eco....;products_id=87
Atsakyti
ką tik padariau kremuką su išpeiktuoju emulsiniu vašku - plakiau mentele įnirtingai ir gavosi labai nebloga konsistencija thumbup.gif jeeee, reiškias realizuosiu jį pati biggrin.gif
Atsakyti
Prisidedant prie diskusijos
apie Nr 3:
tai man jis siaip toks puse velnio smile.gif veiduilabai patiko, kai dejau dideli kieki, tada buvo toks "riebus", oda tuomet buvo stipriai isdziuvus ir jau nezinojau ko griebtis, tai tas variantas liuks buvo! kunui tas pats kremas buvo pervaskinis.. o dedant maziau emulsinio, tai visai neblogai wink.gif

apie nekaitinima:
tai mano visos nekaitinimo istorijos baigesi pakaitinimu abieju daliu kartu is naujo, nes sunkiai jungdavosi, na procesas panasus i palominos. supilu vandeni, nesijungia , tada dar truputi pasildau ax.gif

o as svajoju susiplakti kremuka su campaku hidrolatu ir monoi (gardeniju kvapo). Siaip juos dabar naudoju dazniau nei kremukus, bet daugiau terliones, o kita vertus nesinori "gadinti" siu abieju dalyku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 19, 16:41)
Prisidedant prie diskusijos
apie Nr 3:
tai  man jis siaip toks puse velnio smile.gif veiduilabai patiko, kai dejau dideli  kieki, tada buvo  toks "riebus",  oda tuomet buvo stipriai isdziuvus ir jau nezinojau  ko griebtis,  tai tas variantas liuks buvo! kunui tas  pats kremas buvo pervaskinis.. o dedant  maziau emulsinio,  tai visai neblogai  wink.gif

apie nekaitinima:
tai mano visos nekaitinimo istorijos  baigesi pakaitinimu  abieju  daliu kartu is naujo,  nes sunkiai jungdavosi, na procesas  panasus i palominos.  supilu vandeni, nesijungia , tada dar truputi pasildau  ax.gif

o as svajoju susiplakti kremuka su campaku hidrolatu  ir monoi (gardeniju kvapo). Siaip  juos dabar  naudoju  dazniau nei  kremukus, bet  daugiau terliones, o kita vertus nesinori  "gadinti" siu abieju dalyku  wub.gif


monoi ( gardeniju) tai mano mylimiausiais kunui ir plaukams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 04 19, 15:25)
ką tik padariau kremuką su išpeiktuoju emulsiniu vašku - plakiau mentele įnirtingai ir gavosi labai nebloga konsistencija thumbup.gif  jeeee, reiškias realizuosiu jį pati biggrin.gif

thumbup.gif na va, reabilituotas emulsinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 19, 15:41)

o as svajoju susiplakti kremuka su campaku hidrolatu  ir monoi (gardeniju kvapo). Siaip  juos dabar  naudoju  dazniau nei  kremukus, bet  daugiau terliones, o kita vertus nesinori  "gadinti" siu abieju dalyku  wub.gif

uoj, monoi gardenijų tai man kažkas toookio wub.gif ir plaukams, ir kūnui - ypač dėl kvapo wub.gif

QUOTE(Laura @ 2011 04 19, 15:50)
thumbup.gif  na va, reabilituotas emulsinis biggrin.gif

agha, gera diena sakyčiau lotuliukas.gif ir žiūriu į tą kremuką ir stebiuos - nu labai gražus kremukas gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 19, 13:10)
cia nuo emulsinio vasko taip yra.. as irgi sita dalyka jau seniai pastebejus, ir labai nemegstu  biggrin.gif  tai vis eksperimentuoju..


Aciu! taip ir maniau.. Kiek varciau senu temu - neuztaikiau - dar norec paklausti - ar emulsini vaska keiciant biciu vasku recepte proporcija ta pati..? Ar biciu siek tiek daugiau reiktu..? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 04 19, 16:55)
uoj, monoi gardenijų tai man kažkas toookio wub.gif  ir plaukams, ir kūnui - ypač dėl kvapo wub.gif

O gal bandet gaminti krema ar sviesta su juo? Mane domina ar tas nerealus kvapas islieka? Galvoju gal su kokiu sviestmedziu sumaisyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2011 04 19, 18:33)
Aciu! taip ir maniau.. Kiek varciau senu temu - neuztaikiau - dar norec paklausti - ar emulsini vaska keiciant biciu vasku recepte proporcija ta pati..? Ar biciu siek tiek daugiau reiktu..?  blush2.gif

biciu vasko reikia daugiau.. o ir vandens-aliejaus santykis turi buti kitoks..

QUOTE(Justina1 @ 2011 04 19, 18:36)
O gal bandet gaminti krema ar sviesta su juo? Mane domina ar tas nerealus kvapas islieka? Galvoju gal su kokiu sviestmedziu sumaisyti  g.gif

sumaisius su sviestmedziu, tikrai kvapas neisliks.. sviestmedis labai visus kvapus pramusa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 19 balandžio 2011 - 18:01
Prieš kelias dienas susisukau kremą rankoms su bičių vašku, man jo kvapas labai patinka wub.gif , ir permuša net sviestmedžio kvapą, nes jo taip par dedu į rankų kremus. Tik šiandien pastebėjau, kad ir man, kaip jau kažkas rašė, kremuke atsirado mini kristalėlių, kurie tepant ištirpsta. Anksčiau taip nėra buvę, jaučiu čia nuo to, kad kaitinau tik kol vaškas ištirpo, nekaitinau daugiau, tai pasiekiau ne daugiau 60 laipsnių. Bet šiaip kremas patinka, tai sutepsiu irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina1 @ 2011 04 19, 18:36)
O gal bandet gaminti krema ar sviesta su juo? Mane domina ar tas nerealus kvapas islieka? Galvoju gal su kokiu sviestmedziu sumaisyti  g.gif

nebandžiau smile.gif nebedaug turiu, tai taupau biggrin.gif naudoju kaip plaukų žėle garbanom formuoti ax.gif

Įtariu, kad reiks rankoms krema pasigaminti šiandien bigsmile.gif įkvėpimas pagavo ax.gif
Atsakyti
Jau taip graziai aprasinejat ta monoi alieju... wub.gif prisiminiau,kad ir as turiu jo parisiuntus,tik dar nieko nedarius.Tai nulekiau paauostyti ir tik dbr supratau,koki nerealu alieju turiu doh.gif biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti