Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(alioniukas @ 2011 04 11, 18:13)
Flos, aciu uz nauja temele 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sii, nagu odelei paminkstinti dariausi toki misinuka:
    *migdolų aliejus 2ml
    *jojoba aliejus 2ml
    *kviečių gemalų aliejus 2ml
    *abrikoso kauliukų aliejus 2ml
    *ylang-ylang eterinis aliejus 4lasai
    *apelsinų eterinis aliejus 4 lasai
   
kas vakara atsakingai tepdavau tik odele aplink naga, greitai suminkstejo, ir nereikedavo daznai vargt su manikiuru. Bet kai nustojau naudoti, po kurio laiko, oda vel pasausejo  doh.gif  doh.gif

Labai aciu bandysiu pasidaryti
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 04 11, 19:50)
Manau ir kitos senbuvės yra bandę, bet dauguma "išsilakstę"  verysad.gif

sekam sekam sia tema biggrin.gif tik, kad komentarams rasyti laiko paskutiniu metu pritruksta..
o del sampunu baziu.. as tai nesu bandziusi.. kol kas man gerai eko/natur. sampunai..

QUOTE(SaDa @ 2011 04 11, 20:31)
nu susinervinau, jau viskas mesiu lauk savo svarstykles, nu toki "gryba" pjauna. tai parodo kad yra gramas, tai i minusa nueina. Tik va neatsimenu nuorodos kur kazkurios is jusu pirkot. Skelbimuose 50 lt, gal pigiau kuri radot kur? Buciau labai dekinga jei primintumet nuoroda.

su svareliais (ne elektronines) svarstykles yra patikimesnes..
Atsakyti
Gal Palomina ka apie sampunus galetu pakomentuoti 4u.gif
Pribrendau ir as jau sampunu gamybai, laukiu ingridientu i AZ.
Kunigunda man atrodo jau senokai neberaso , kazkada po astriu pasisakymu kilo diskusijos, ko pasekoje mums palinkejo .............. vienu zodziu nepaciu geriausiu dalyku
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 04 11, 21:17)
Gal Palomina ka apie sampunus galetu pakomentuoti  4u.gif

o ka pakomentuoti? smile.gif ten nieko sudetingo nera.. svarbu tureti reikiamus ingredientus ir pazaisti su proporcijomis..




as savo pomada perdariau i plauku kauke biggrin.gif ir visai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 11 balandžio 2011 - 20:25
Reikes eksperimentuoti. Renkuosi info kas tinka riebiems plaukams, nes taip igryso kas ryta galva plauti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 04 11, 21:17)
Kunigunda man atrodo jau senokai neberaso , kazkada po astriu pasisakymu kilo  diskusijos, ko pasekoje mums palinkejo  .............. vienu zodziu nepaciu geriausiu dalyku

Aš ją puikiai suprantu, kam 10 kartų aiškinti tą patį. Ji čia nieko naujo nebesužino, o reikia gi tobulėti smile.gif Kietos privaidino ir sėdi dabar be mokytojos doh.gif O jos patarimai labai geri..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 11, 21:50)
Aš ją puikiai suprantu, kam 10 kartų aiškinti tą patį. Ji čia nieko naujo nebesužino, o reikia gi tobulėti smile.gif Kietos privaidino ir sėdi dabar be mokytojos  doh.gif O jos patarimai labai geri..

Visais 100 procentu pritariu.. Dar gerai, kadis vis is SM ji nepabego ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 11, 18:50)

Flos, praeitoj temukej minejot, kad turit parsisiuntusi knyga Aromaterapija nuo A iki Z, gal galit parasyti is kur siuntetes. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2011 04 11, 23:18)
Flos, praeitoj temukej minejot, kad turit parsisiuntusi knyga Aromaterapija nuo A iki Z, gal galit parasyti is kur siuntetes. Aciu  4u.gif



mane irgi labai domintu..
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 04 11, 18:24)
Reikes eksperimentuoti. Renkuosi info kas tinka riebiems plaukams, nes taip igryso kas ryta galva plauti verysad.gif

mano plaukai irgi riebus, anksciau galva plaudavau kasdien, bet pradejus naudoti savo gamybos sampunus, situacija pasitaise 4u.gif, taciau bent viena karta i savaite stengiuosi "nuriebalinti plaukus" darydama kauke , kai nera muilo riesutu, tiesiog ju nuovira pakeiciu vandenuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2011 04 11, 23:18)
Flos, praeitoj temukej minejot, kad turit parsisiuntusi knyga Aromaterapija nuo A iki Z, gal galit parasyti is kur siuntetes. Aciu  4u.gif


QUOTE(Vytuliuke @ 2011 04 11, 23:55)
mane irgi labai domintu..

Pirkau Ebay, viso apie 4-5 dolerius gavosi, greitai atsiuntė, štai iš šio pardavėjo. Tik ta mano knyga turbūt seniausio leidimo, bet kol kas užtenka smile.gif Jis turi ir daugiau aromaterapijos knygų, kada nors reikės įdėmiau paieškoti, jeigu jūs neišpirksit ax.gif

Alionukai, o ta kaukė "neužkaista", negraužia odos? Ar man google vertėjas išvertė gerai - garstycių milteliai ten? nes gi dedant ant krūtinės kompresus tai ir nudeginti gali ilgiau palaikius..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 12 balandžio 2011 - 04:31
QUOTE(Flos @ 2011 04 12, 02:26)
Alionukai, o ta kaukė "neužkaista", negraužia odos? Ar man google vertėjas išvertė gerai - garstycių milteliai ten? nes gi dedant ant krūtinės kompresus tai ir nudeginti gali ilgiau palaikius..

taip, ten garstyciu milteliai,todel sausiems plaukams tikrai nepatarciau tokia kauke darytis, bet kadangi mano buvo labai riebus, as dariau smile.gif . Gaunasi nemazas kiekis, pirma karta laikiau apie 20 min, nes irgi bijojau, kad "negrauztu plauku", beto emiau siek tiek daugiau vandenuko. Bet efektas tikrai yra ax.gif svarbu nepadauginti su naudojumu mirksiukas.gif
P.S. nors ten parasyta, kad nuplauti zoleliu nuoviru, as visada nuplaunu sampunu (jo kiek maziau reikia), ir naudoju balzama ax.gif
Atsakyti