Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Petitgrain @ 2011 04 19, 13:43)
Man pats paprasčiausias emulsinis iš AN visada pasiteisina smile.gif nėr nesusijungę, graži konsistencija gaunasi, kremukas labai švelnus smile.gif

sitas ax.gif nes ir as galvoju kad sitas blush2.gif per neapsiziurejima praeita karta tik BTMS paemiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 04 19, 12:06)
taip, apie AZ nr 3 emulsinį kalbam mirksiukas.gif

aisku 4u.gif as su situ kol kas tik paakiu krema ir makiazo valikli gaminau mirksiukas.gif 4u.gif tiksliau ne vien su juo, bet ir su ksantinu mirksiukas.gif tai nieko labai pasakyt negaliu -nes abu produktai ir neturi but labai tirsti biggrin.gif man gavos -taip kaip norejau thumbup.gif pradzioj kosmetikos valiklis atrode toks poskystis -bet paskui lyg normalus, kaip ir daugumas pirktiniu kosmetiniu pieneliu wub.gif
kai krema darysiu -pasisakysiu, kaip sekes su tuo 3 4u.gif nes kito ir neturiu dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 19, 14:32)
miltukus reikia istirpinti vandenineje kremo fazeje.. zodziu, pries jungiant aliejus su vandeniu..


Paloma, bet AZ receptuose raso, kad ta HR miltukus deti i gatava produkta
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2011 04 19, 14:32)
miltukus reikia istirpinti vandenineje kremo fazeje.. zodziu, pries jungiant aliejus su vandeniu..



O tada sildyti ar ne iki vienodu temp? Jei ne, tai ar susijungs fazes?
Atsakyti
Laba 4u.gif
Noriu paklausti, gal kas patvirtins ar paneigs mano pastebejima..
Kai gaminu kuno krema su emulsiniu vasku (is AN), tepant ji nesvarbu ant dregno ar sauso kuno, jis taip.. na mozotis baltai pradeda ant odos patekes.. O kai su biciu vasku gaminu - nepastebejau kad taip butu g.gif
Aisku, dazniausiai skirtingus ir darau, bet tokia tendencija pastebejau..
Gal kuri jusu yra atsekusi, nuo ko tas baltumas..? Gal visgi nuo kokio kito ingridiento, ar cia siaip "naminio" kremo specifika..?
vis galvoju kaip to baltumo isvengti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2011 04 19, 14:00)
Paloma, bet AZ receptuose raso, kad ta HR miltukus deti i gatava produkta
Papildyta:
O tada sildyti ar ne iki vienodu temp? Jei ne, tai ar susijungs fazes?

Is A-Z niekad neturejau hialurono, tai vadinasi nezinojau kaip su juo elgtis blush2.gif na, bet jei jie neistirpsta jau pagamintame kreme, tai as tikrai tirpinciau vandenineje fazeje, kol dar kremas nepagamintas..

Katik paskaiciau A-Z, tai raso, kad reikia labai gerai ismaisyti kreme tuos miltelius ir palaukti, kol jie isbrinks ar kazkas panasaus su jais ivyks.. Po to dar karta labai gerai isplakti krema..
Tai gal nepakankamai plaki? g.gif

As kai gaminu kremus sau, tai niekada nesildau vandens (nors ir parasau recepte, kad reikia sildyti.. bet rasau, todel, kad tai yra teisingesnis budas, nei, kad as darau sau biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(marsele @ 2011 04 19, 14:06)
Laba  4u.gif
Noriu paklausti, gal kas patvirtins ar paneigs mano pastebejima..
Kai gaminu kuno krema su emulsiniu vasku (is AN), tepant ji nesvarbu ant dregno ar sauso kuno, jis taip.. na mozotis baltai pradeda ant odos patekes.. O kai su biciu vasku gaminu - nepastebejau kad taip butu  g.gif
Aisku, dazniausiai skirtingus ir darau, bet tokia tendencija pastebejau..
Gal kuri jusu yra atsekusi, nuo ko tas baltumas..? Gal visgi nuo kokio kito ingridiento, ar cia siaip "naminio" kremo specifika..?
vis galvoju kaip to baltumo isvengti  biggrin.gif

cia nuo emulsinio vasko taip yra.. as irgi sita dalyka jau seniai pastebejus, ir labai nemegstu biggrin.gif tai vis eksperimentuoju..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 19 balandžio 2011 - 13:11
QUOTE(Palomina @ 2011 04 19, 14:10)

As kai gaminu kremus sau, tai niekada nesildau vandens (nors ir parasau recepte, kad reikia sildyti.. bet rasau, todel, kad tai yra teisingesnis budas, nei, kad as darau sau  biggrin.gif )


Papasakok, kaip darai nešildydama wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 19, 15:10)
Is A-Z niekad neturejau hialurono, tai vadinasi nezinojau kaip su juo elgtis  blush2.gif  na, bet jei jie neistirpsta jau pagamintame kreme, tai as tikrai tirpinciau vandenineje fazeje, kol dar kremas nepagamintas..

Katik paskaiciau A-Z, tai raso, kad reikia labai gerai ismaisyti kreme tuos miltelius ir palaukti, kol jie isbrinks ar kazkas panasaus su jais ivyks.. Po to dar karta labai gerai isplakti krema..
Tai gal nepakankamai plaki?  g.gif

As kai gaminu kremus sau, tai niekada nesildau vandens (nors ir parasau recepte, kad reikia sildyti.. bet rasau, todel, kad tai yra teisingesnis budas, nei, kad as darau sau  biggrin.gif )
Papildyta:

cia nuo emulsinio vasko taip yra.. as irgi sita dalyka jau seniai pastebejus, ir labai nemegstu  biggrin.gif  tai vis eksperimentuoju..


O geras thumbup.gif .O as vis turiu minciu nesildyti, bet , kad visos sildo... tai ir as.Gerai, kad issisnekejom drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 04 19, 14:19)
Papasakok, kaip darai nešildydama wink.gif

taip pat kaip aprasyta, tik nesildyt vandenines fazes 4u.gif man gavosi biggrin.gif darant viena krema esu sildzius, kai istirpint reikejo kofeina. bet paskui laukiau kol atves, nes norejau sudet aloe vera geli. ir tada pravesusi maisiau su aliejine faze 4u.gif
tiesa, vandenine faze pilu mazdaug kambario temperaturos, ne is saldytuvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 04 19, 14:29)
taip pat kaip aprasyta, tik nesildyt vandenines fazes 4u.gif  man gavosi biggrin.gif  darant viena krema esu sildzius, kai istirpint reikejo kofeina. bet paskui laukiau kol atves, nes norejau sudet aloe vera geli. ir tada pravesusi maisiau su aliejine faze 4u.gif
tiesa, vandenine faze pilu mazdaug kambario temperaturos, ne is saldytuvo 4u.gif

nu šauniai smile.gif reikia įsigyti plaktuvėlį, tada išbandysiu šitą būdą smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 04 19, 14:19)
Papasakok, kaip darai nešildydama wink.gif



QUOTE(Rima44 @ 2011 04 19, 14:25)
O geras thumbup.gif .O as vis turiu minciu nesildyti, bet , kad visos sildo... tai ir as.Gerai, kad issisnekejom  drinks_cheers.gif


na, tas mano pasakymas - nesildau - tai siek tiek salyginis.. bet, kad nesildau taip kaip aliejine faze sildau, tai tikrai biggrin.gif
o darau taip: aliejus su vaskais sildau, kol jie issilydo ir aliejus tampa skaidrus.. dubenelio su aliejais ir emulsikliais dar neisemus is puodo su vandeniu, as tada pilu i aliejine faze vandenine faze ir maisau, kol matau, kad jau pradeda jungtis fazes.. tada isimu is puodo ta inda ir pabaigiu maisyti krema normalioj temperaturoj.. nezinau ar supratot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 19, 14:35)
na, tas mano pasakymas - nesildau - tai siek tiek salyginis.. bet, kad nesildau taip kaip aliejine faze sildau, tai tikrai  biggrin.gif
o darau taip: aliejus su vaskais sildau, kol jie issilydo ir aliejus tampa skaidrus.. dubenelio su aliejais ir emulsikliais dar neisemus is puodo su vandeniu, as tada pilu i aliejine faze vandenine faze ir maisau, kol matau, kad jau pradeda jungtis fazes.. tada isimu is puodo ta inda ir pabaigiu maisyti krema normalioj temperaturoj.. nezinau ar supratot  blush2.gif

supratau smile.gif esu taip darius ir aš, bet kažko man šildymas labiau patiko. Gal kad su mentele plakiau, tai gavosi ne taip, kaip šildant abi fazes smile.gif žodžiu, jau renkus platuvėlį biggrin.gif niekada neprireikė ir nepasigedau, bet tas emulsinis subalamutino mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2011 04 18, 21:36)
sako jog CO2 ekstraktai irgi,kaip konservantai eina....tik idomu,ar cia tik kalbos..... 4u.gif

KN siulo dvieju rusiu rozmarinu CO 2 viena aliejinei daliai konservuoti, kita vandeninei.
Atsakyti