Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Petitgrain @ 2011 04 19, 11:47)
Man jo konsistencija ir nepatinka smile.gif tokia pienelio.. o man patinka standūs kremai. Jei turi svarstyklytes, galiu pasidalinti juo daugiau ar mažiau 4u.gif

tai, kad aciu 4u.gif is A-Z buvau prigriebusi siek tiek, tai labai ilgam uzteks..

o kokiomis proporcijomis darei krema? kiek aliejaus, vandens ir emulsinio v. nr.3? kaip suprantu skystas kremas isejo? as tuoj apie savo gamini aprasysiu blog'e.. man tai normalus lengvas kremas gavosi.. gal kita kart idomumo delei siek tiek daugiau panaudosiu to nr.3 vasko..
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 04 19, 11:47)
Man jo konsistencija ir nepatinka smile.gif tokia pienelio.. o man patinka standūs kremai. Jei turi svarstyklytes, galiu pasidalinti juo daugiau ar mažiau 4u.gif

As dariau 30 aliejaus ir 70 proc vandens, bet sito emulsinio dejau vos vos, nes vandeni ksantanu tirstinau. tai gavosi toks tirstas pienelis.
kita kart dariau su 50 proc aliejaus ir 50 proc vandens ir dejau jau kokius 3-4 proc emulsinio, tai gavos geras, standus kremas. tik per riebus, bet rankoms kojoms sueis.

tai gal per mazai to emulsinio dedat? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura: 19 balandžio 2011 - 11:28
QUOTE(Palomina @ 2011 04 19, 12:18)
tai, kad aciu  4u.gif  is A-Z buvau prigriebusi siek tiek, tai labai ilgam uzteks..

o kokiomis proporcijomis darei krema? kiek aliejaus, vandens ir emulsinio v. nr.3? kaip suprantu skystas kremas isejo? as tuoj apie savo gamini aprasysiu blog'e.. man tai normalus lengvas kremas gavosi.. gal kita kart idomumo delei siek tiek daugiau panaudosiu to nr.3 vasko..

dariau ne vieną kremą su juo ir visi tokie gavosi.. tu ranka plaki? aš ranka, tai sakau, gal per silpnai suplaku g.gif
maždaug 15ml aliejaus, 25ml hidrolato ir apie 3ml emulsinio. tai gaunasi beveik 8%, maximali dozė..
Papildyta:
na pabandysiu šiandien dar kartą, bet aš jau palaidojus buvau šį emulsinį biggrin.gif tikrai daug geresnių esu bandžius ir niekada nesigaudavo tokia nemaloni konsistencija.
Ksantano ir aš dedu į hidrolatą visada, bet šį kartą tas negelbėja smile.gif sakau, ne vieną kremuką dariau su šiuo emulsiniu, ir visi gavosi tokie pat doh.gif
Atsakyti
Petitgrain, as plaku ne ranka, o plakikliu, nuo jacobs kavos, pieno putai padaryt lotuliukas.gif apie pora min g.gif gal tikrai reikia su tuo emulsiniu plakt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 04 19, 12:30)
dariau ne vieną kremą su juo ir visi tokie gavosi.. tu ranka plaki? aš ranka, tai sakau, gal per silpnai suplaku g.gif 
maždaug 15ml aliejaus, 25ml hidrolato ir apie 3ml emulsinio. tai gaunasi beveik 8%, maximali dozė..
Papildyta:
na pabandysiu šiandien dar kartą, bet aš jau palaidojus buvau šį emulsinį biggrin.gif  tikrai daug geresnių esu bandžius ir niekada nesigaudavo tokia nemaloni konsistencija.
Ksantano ir aš dedu į hidrolatą visada, bet šį kartą tas negelbėja smile.gif sakau, ne vieną kremuką dariau su šiuo emulsiniu, ir visi gavosi tokie pat doh.gif

As plakiau su elektriniu maisikliuku.. rankom isplakti be sansu pasirode biggrin.gif ir A-Z raso, kad plakti elektriniu maisikliu..

Nu va, jau aprasiau savo krema..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 19 balandžio 2011 - 11:52
QUOTE(Palomina @ 2011 04 19, 12:50)
As plakiau su elektriniu maisikliuku.. rankom isplakti be sansu pasirode  biggrin.gif  ir A-Z raso, kad plakti elektriniu maisikliu..

Nu va, jau aprasiau savo krema..

o su kitais emulsiniais ir ranka būdavo gerai blink.gif

O jum nė vienai bandžiusiai nereikia? Turiu didelį kiekį, tai galėčiau ar tai visą, ar kiek atsverti smile.gif
einu kremo apskaityti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 04 19, 11:49)
Petitgrain, as plaku ne ranka, o plakikliu, nuo jacobs kavos, pieno putai padaryt lotuliukas.gif apie pora min  g.gif  gal tikrai reikia su tuo emulsiniu plakt blush2.gif

o apie kuri jus cia rasot -taip ir nepagaunu? 3? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 04 19, 13:01)
o apie kuri jus cia rasot -taip ir nepagaunu? 3? g.gif  g.gif

taip, apie AZ nr 3 emulsinį kalbam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 12, 11:55)
smile.gif rankom as irgi turiu-sviestmedi issukus su alavijo geliu,man irgi labai patinka,idomiausia,kad kai nuo vieno duso gelio buvo sualergizave ir iki zaizdu nusidraskydavau nakti kojas,vienintelis alavijo gelis man nuimdavo niezuli,o cia prasau-veidui netinka,aisku,veido oda jautresne g.gif manau,kad alergizuoja ne alavijas konkreciai,o i geli ieinanti sudetine dalis,gal tirstiklis ar konservantas,reiks kita karta tik milteliu alavijo uzsisakyt.



Labai noreciau rankoms drekinama krema padaryt. O kokiom proporcijom sukai ta sviesta su alijosiumi.ar dar ko nors nereiktu ideti?
Papildyta:
QUOTE(nikofija @ 2011 04 15, 17:54)
Taip, sveria gerai, šiandien jų pagalba gaminau kremuką. Užvakar gavau HA ir Q 10. Tai prisidėjau visko daug, kaip aš mėgstu. Todėl kiekis gavosi nemažas. Vašką bičių pasisvėriau, nes anksčiau nuo akies dėdavau. Tik hialuroną dėjau pirmą kartą ir pamiršau, kad negalima kaitinti virš 40 laipsnių. O susidėjau  iš pradžių į vandeninę fazę. Tai pabaigoje dar pridėjau, gal nebus per daug.
http://img155.images...i/img2159x.jpg/
Aš susipilu kremuką į porcelianinį induką( cukrinukę). Jei jau malonumas, tai iki galo. Tik gaila, kad dangtelis taip giliai lenda vidun, negalima pripilti iki viršaus.
Seniai bekėliau nuotraukas, reikia prisiminti kaip įkelti, kad matytųsi.


As del tos hialurono r.,. Pas mane is AZ, tai miltukais ir kai juos dedi i baigiama kremo faze su vit E ir konc, tai man atrodo, kad jie nepasiskirsto kreme tolygiai, lug susoka i gumuliukus.Kaip jus elgiates su ta HR?
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2011 04 19, 13:30)
As del tos hialurono r.,. Pas mane is AZ, tai miltukais ir kai juos dedi i baigiama kremo faze su vit E ir konc, tai man atrodo, kad jie nepasiskirsto kreme tolygiai, lug susoka i gumuliukus.Kaip jus elgiates su ta HR?

miltukus reikia istirpinti vandenineje kremo fazeje.. zodziu, pries jungiant aliejus su vandeniu..
Atsakyti
gal kuri gali rekomenduoti is AN enulsini vaska kad butu kuo paprasciau su juo gaminti kremuka blush2.gif kaip kurio jau daug ka esat isbande tai zinot kuris geriau ir paprasciau ax.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 04 19, 13:33)
gal kuri gali rekomenduoti is AN enulsini vaska kad butu kuo paprasciau su juo gaminti kremuka blush2.gif kaip kurio jau daug ka esat isbande tai zinot kuris geriau  ir paprasciau ax.gif aciu 4u.gif

Man pats paprasčiausias emulsinis iš AN visada pasiteisina smile.gif nėr nesusijungę, graži konsistencija gaunasi, kremukas labai švelnus smile.gif
Atsakyti