Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 18, 03:29)
gal kad EA pirmiau idejau nei GSE, o gal kas vienas su kitu nedraugauja?


O gal GSE su tavo emulsiniu vasku nedraugauja? Kur pirkai emulsini?

QUOTE(nikofija @ 2011 04 18, 16:16)
Ar kam nors yra buvę, kad kremuke jaučiasi tokie mažuliukai grūdeliai( ar kaip čia juos pavadinus)?


Man taip buvo vienam kreme. Ir butent tam vieninteliam, kuriame yra nemazai biciu vasko. Po to nusprendziau, kad biciu vasko reikia naudoti arba labai nedaug, arba isvis tik i balzamus - nepatiko man ko tai... ax.gif

Beje, prisvilo mano pirmas muilo blynas verysad.gif Pasimokiau is klaidu ir ruosiuosi naujiems eksperimentams - as nebusiu as, jei "nesuraganausiu" duso zeles lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 18, 17:57)
Ekokonservantas sintetinis, bet ji (tiksliau jo sudetines dalis) leidzia Ecocert'as.. zinoma, minimalia doze.. Bet nors ir leidzia Ecocerta'as, vistiek as nusprendziau jo privengti, kai placiau pasidomejau  unsure.gif 
Naticidas neisku is ko padarytas.. jo sudetis slepiama, nors ir traktuojama, kad tai naturalus konservantas..
O kas del GSE, tai jis ne velnio nekonservuoja (kalbu apie ekologiska), o jei ne ekologikas, tai gal kazkiek ir pakonservuoja, nes jo sudetis ne visai gera (priklauso nuo gamintojo)..
Zodziu, su tais konservantais, tai.. su jais negerai, bet ir be ju blogai  doh.gif  Taip, kad reikia rinktis pagal save, t.y. apgalvot kas priimtina, o kas ne ir pan..

As dabar nusprendziau naudoti rozmarinu CO2 ekstrakta.. jis yra antioksidantas, bet raso, kad kazkiek ir pakonservuoja.. Reiks stebet savo kremus kaip jie laikosi..

Tai va leidzia tai leidzia, bet as vien perskaicius jo sudeti suabejojau ir nenaudoju jo.. kam saukstu deguto gadinti statine medaus.. bet naticido sudetis slepimas, kaip "draugauja" su vartotoju teisem? (gali but retorinis klausimas, gal kada idomumo deliai pasidomesiu placiau wink.gif ) kaip kvepalai? na ant AZ buteliuko taip ir parasyta "fragnance".. Bet skelbia, kad gali alergizuot, tai vadinasi ir nera toks nekaltas.. g.gif
Siaip dar is keistos patirties.. geda net pasakot, bet kai tik susiruosiau plakti kremukus, kaip tycia ne vienoj internetinej nebuvo pirkti GSE, tada dar sunkiai gaudziausi situacijoj ir paklausiau vienoj eko parduotuvej ar jo neturi.. ir turejo. ir naudojau. kol viena diena pamaciau ka raso apie GSE (na cia kaip zirafai suveike), kad GSE turi but tirstas, o mano buvo skystas, nes buvo grepfruto eterinis aliejus, nzn ar seklu ar ne seklu.. bet man keli pagaminti kremukai su juo nesugedo apie 3 men, po to paprasciausiai buvo sunaudoti..
o rozmarinus kiek iziurejau grineviciutes laidoje KN naudoja kaip konservanta (kremuke su sviestmedziu ir vandenine dalim) tik nepamenu ka apie galiojima sake, reiktu isijung is naujo ta laida paziuret..
Siaip ar taip liudnoka su konservantais..
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 18, 21:06)
Tai va leidzia tai leidzia, bet as vien perskaicius jo sudeti suabejojau ir nenaudoju jo.. kam saukstu deguto gadinti statine medaus.. bet naticido sudetis slepimas, kaip "draugauja" su vartotoju teisem? (gali but retorinis klausimas, gal kada idomumo deliai pasidomesiu placiau wink.gif ) kaip kvepalai? na ant AZ buteliuko taip  ir parasyta "fragnance".. Bet skelbia, kad gali alergizuot, tai vadinasi ir nera toks nekaltas..  g.gif
Siaip dar is keistos patirties.. geda net pasakot, bet kai tik susiruosiau plakti kremukus, kaip tycia ne vienoj internetinej nebuvo pirkti GSE, tada dar sunkiai gaudziausi situacijoj ir paklausiau vienoj eko parduotuvej ar jo neturi.. ir turejo. ir naudojau. kol viena diena pamaciau ka raso apie GSE (na cia kaip zirafai suveike), kad GSE turi but tirstas, o mano buvo skystas, nes buvo grepfruto eterinis aliejus, nzn ar seklu ar ne seklu.. bet man keli pagaminti kremukai su juo nesugedo apie 3 men, po to paprasciausiai buvo sunaudoti..
o rozmarinus kiek iziurejau grineviciutes laidoje KN naudoja kaip konservanta (kremuke su sviestmedziu ir vandenine dalim) tik nepamenu ka apie galiojima sake, reiktu isijung is naujo ta laida paziuret..
Siaip ar taip liudnoka su konservantais..

sako jog CO2 ekstraktai irgi,kaip konservantai eina....tik idomu,ar cia tik kalbos..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2011 04 18, 21:36)
sako jog CO2 ekstraktai irgi,kaip konservantai eina....tik idomu,ar cia tik kalbos..... 4u.gif

dar sako, kad GSE konservantas, kiti, kad konservuoja jis tik tada jei nera naturalus t.y. su parabenais, dar kiti sako, kad vit. E konservantas.. o CO2 ekstraktai apart rozmarinu negirdejau kad tokiais butu, kita vertus ir praktiskai prie kiekvieno EA risim parasyta, kad turi antibakteriniu savybiu smile.gif
Atsakyti
sveikos,

nesu aš labai daug kremų dariusi, bet kiek dariau, jokio GSE nedėjau, naudoju rozmarino CO2. Dideliais kiekiais kremų nesuku, bet mėnesį su rozmarinu laikosi be problemų ax.gif
Atsakyti
Su rozmarinu CO2 ekstraktu man yra isstoveje kremai ir 3-4 menesius (cia kaip KN buvau pasidariusi)..

O kas del kitokiu CO2 ekstraktu.. tai nereikia galvoti, kad bet koki paemus ir tiks kaip konservantas schmoll.gif tikrai ne..
Papildyta:
Beje.. isbandziau A-Z emulsini vaska nr.3.. tai galiu pasakyti, kad riebesnei odai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 18, 22:24)
isbandziau A-Z emulsini vaska nr.3.. tai galiu pasakyti, kad riebesnei odai  thumbup.gif

man ir sausesnei odai jis visai neblogas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 18, 22:24)

Beje.. isbandziau A-Z emulsini vaska nr.3.. tai galiu pasakyti, kad riebesnei odai  thumbup.gif



QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 18, 22:35)
man ir  sausesnei odai jis visai neblogas smile.gif

kaip jum konsistencija su juo?
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 04 18, 23:34)
kaip jum konsistencija su juo?

dar tik viena krema su juo dariausi, tai stengiausi deti kuo maziau to emulsiklio.. bet visai normali konsistencija isejo.. kita karta bandysiu daryti siek tiek tirstesni..
aisku, skiriasi konsistencija nuo nr.2 emulsinio vasko..

o tu maciau pardavineji nr.3. kodel? blush2.gif
Atsakyti
Niekaip nepavyksta pasigaminti makiažo valiklį- pienelį. Tiksliau pavyksta, tik jis man gausnasi per tirštas, kaip kremas. Kol maišau lyg ir gerai, bet vėliau sutirštėja. Ar galiu mažinti emulsinio vaško kiekį, kad gaučiau skystesnį valiklį? Ar sumažinus e.vaško kiekį fazės susijungs? rolleyes.gif Ačiū toms, kas netingės parašyti.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 19 balandžio 2011 - 09:48
QUOTE(rytorasa @ 2011 04 19, 10:47)
Niekaip nepavyksta pasigaminti makiažo valiklį- pienelį. Tiksliau pavyksta, tik jis man gausnasi per tirštas, kaip kremas. Kol maišau lyg ir gerai, bet vėliau sutirštėja. Ar galiu mažinti emulsinio vaško kiekį, kad gaučiau skystesnį valiklį? Ar sumažinus e.vaško kiekį fazės susijungs?  rolleyes.gif Ačiū toms, kas netingės parašyti..  4u.gif

mažinkit aliejų kiekį smile.gif ir žinoma, pamažinkit emulsinio. Būna nurodyta, kokį emulsinio vaško pricentą naudoti kremuose, tai galit bandyti žemutinę ribą arba viduriuką 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2011 04 19, 09:19)
dar tik viena krema su juo dariausi, tai stengiausi deti kuo maziau to emulsiklio.. bet visai normali konsistencija isejo.. kita karta bandysiu daryti siek tiek tirstesni..
aisku, skiriasi konsistencija nuo nr.2 emulsinio vasko..

o tu maciau pardavineji nr.3. kodel?  blush2.gif

Man jo konsistencija ir nepatinka smile.gif tokia pienelio.. o man patinka standūs kremai. Jei turi svarstyklytes, galiu pasidalinti juo daugiau ar mažiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 04 19, 09:47)
Niekaip nepavyksta pasigaminti makiažo valiklį- pienelį. Tiksliau pavyksta, tik jis man gausnasi per tirštas, kaip kremas. Kol maišau lyg ir gerai, bet vėliau sutirštėja. Ar galiu mažinti emulsinio vaško kiekį, kad gaučiau skystesnį valiklį? Ar sumažinus e.vaško kiekį fazės susijungs?  rolleyes.gif Ačiū toms, kas netingės parašyti..  4u.gif

ziurint kiek tu dejai procentaliai ir kokio mirksiukas.gif
Atsakyti