Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 18, 02:29)
Ka dariau ir dejau blogai???  unsure.gif  gal kad EA pirmiau idejau nei GSE, o gal kas vienas su kitu nedraugauja?

GSE suskystina, nepriklausomai kokia eiles tvarka dedi..
Atsakyti
4u.gif sveikutes,o man ekokonservantas sposus krest pradejo,nors ilasinu i tikrai atvesusi krema,pradeda atsiskyrinet vandens ir aliejine dalys,kai vel viska pakaitinu,ismaisau,tada viskas gerai g.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Gaminau pirma karta kremuka savo sunui pagal stai toki recepta:

sviestmedzio 25ml
sezamu seklu 11ml
agurkles (visada ne daugiau 10%) 9ml
btms 2g
dist.vandens 45ml
3-4lasai arbatmedzio EA (daug geriau vaikuciui nedeti)
konservanto

Nezinau ar gerai dariau, bet papasakosiu... Visus indus garinau garuose. I stiklini indeli ipyliau 9ml agurkles ir 2g BTMS, maisiau kol istirps BTMS. Tada ta mase ipyliau i kita didesni inda, kuriuoje gaminau toliau. Idejau sviestmedzio, sezamu al., dist. vandeni ir viska ilgai maisiau kol nepasidare vientisa mase. Tada ilasinau 3 lasus arbatmedzio EA ir 16 lasu Cosgard konservanto. Pagaminta mase idejau i svaru stiklini indeli ir viskas.

Sakykit, ne per daug ilasinau konservanto? Paziurejau AZ, kad 100ml gaminio reikia ilasinti 19 lasu konservanto, o man isejo mazdaug 85-100ml, tai ilasinau 16l. Ar as kazka ne taip supratau?
Kai idejau konservanto, ar reikia vis tiek laikyti saldytuve?


Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 18, 10:36)
GSE suskystina, nepriklausomai kokia eiles tvarka dedi..

g.gif tai ka daryt kad nebutu toks skystas, maziau deti? Jei taip, tai kiek? O gal kokia alternatyva jam geresne yra? Gal kur jau buvo parasyta blush2.gif bet viskuo nespeju perskaityt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 18, 12:56)
g.gif  tai ka daryt kad nebutu toks skystas, maziau deti? Jei taip, tai kiek? O gal kokia alternatyva jam geresne yra? Gal kur jau buvo parasyta  blush2.gif  bet viskuo nespeju perskaityt  4u.gif


pastebejau, kad daznai kam tas GSE sugadina viska, o jus nenorit geriau ekokonservanta arba naticida naudot? Aplamai kodel visos verciau renkasi GSE? As tai kazkaip susidarius apie ji neigiama nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 18, 14:18)
pastebejau, kad daznai kam tas GSE sugadina viska, o jus nenorit geriau ekokonservanta arba naticida naudot? Aplamai kodel visos verciau renkasi GSE? As tai kazkaip susidarius apie ji neigiama nuomone.

Eko konservantas-sintetinis, naticidas -brangesnis.. bent jau as delto dazniausiai naudoju GSE, kur jis netinka/nepatinka dedu naticida
Atsakyti
Ar kam nors yra buvę, kad kremuke jaučiasi tokie mažuliukai grūdeliai( ar kaip čia juos pavadinus)? Ant pirštų pašildžius tirpsta ir kaip ir nieko tokio, bet norėtųsi, kad iki galo būtų gerai viskas. Čia dėl bičių vaško ko gero. Gal per mažai buvo pašildytas. Bet buvo ištirpęs pilnai.O jau sudėjus sviestus ir aliejus nebesinori daug kaitinti, kad neprarastų savo savybių.
Be to kvapas tamanų tai man schmoll.gif Nebesijaučia jokių EA. Pradžioje galvojau, kad kremas sugedo nuo kokios nors dalies( gal neapžiūrėjau ar visi aliejai geri), nes kvapas kaip pasenusio aliejaus. Bet paskui gi pauostau tamanus ir aišku pasidarė kas čia per kvapas.
Ir bičių vaško įdėjau kiek per daug, nes gavosi kremukas kietokas toks.Aš galvoju, kad geriau dėti vandeninės fazės mažiau ir išsukti nekaitinus su emulsinių savybių turinčiais sviestais. Bent man toks kremas patinka labiau, nei kaitintas. Bet riebus žinoma būna. Žodžiu, eksperimentuosiu toliau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 04 18, 14:16)
Ar kam nors yra buvę, kad kremuke jaučiasi tokie mažuliukai grūdeliai

man buna, kai mango sviesta naudoju ir nekaitinu, o tik issuku mirksiukas.gif zinau tikrai, kad mango sviestas cia kaltas mirksiukas.gif bet mano dukryte -labai megsta tuos grudelius, tai jai kremus su grudeliais ir darau tongue.gif o sau, jei mango dedu, tai pakaitinu ax.gif kad neliktu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 18 balandžio 2011 - 14:58
QUOTE(nikofija @ 2011 04 18, 15:16)
Ar kam nors yra buvę, kad kremuke jaučiasi tokie mažuliukai grūdeliai

O man nuo sviestmedzio grudeliai pasidaro, nors ir sildau, atrodo istirpsta gerai, bet sustingsta (lupu vazelinas) ir vel jie susidaro. Napatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 04 18, 15:16)
Ar kam nors yra buvę

Cia kazkuris sviestas, bet man kreme dar nebuvo, kad susigrudeliuotu.

QUOTE(Kopka @ 2011 04 18, 15:48)
O man nuo sviestmedzio grudeliai pasidaro, nors ir sildau, atrodo istirpsta gerai, bet sustingsta (lupu vazelinas) ir vel jie susidaro. Napatinka biggrin.gif

Man lupu balzamai irgi pasidaro su grudeliais, kazkur skaiciau, kad perkaitinus taip buna, bet kad ir pakaitinus minimaliai vis vien taspats.. nebent daryt vien is skystuju alieju doh.gif nors man is skystu alieju labai patinka balzamai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 18, 14:28)
Eko konservantas-sintetinis, naticidas -brangesnis.. bent jau as delto dazniausiai naudoju GSE, kur jis netinka/nepatinka dedu naticida

Ekokonservantas sintetinis, bet ji (tiksliau jo sudetines dalis) leidzia Ecocert'as.. zinoma, minimalia doze.. Bet nors ir leidzia Ecocerta'as, vistiek as nusprendziau jo privengti, kai placiau pasidomejau unsure.gif
Naticidas neisku is ko padarytas.. jo sudetis slepiama, nors ir traktuojama, kad tai naturalus konservantas..
O kas del GSE, tai jis ne velnio nekonservuoja (kalbu apie ekologiska), o jei ne ekologikas, tai gal kazkiek ir pakonservuoja, nes jo sudetis ne visai gera (priklauso nuo gamintojo)..
Zodziu, su tais konservantais, tai.. su jais negerai, bet ir be ju blogai doh.gif Taip, kad reikia rinktis pagal save, t.y. apgalvot kas priimtina, o kas ne ir pan..

As dabar nusprendziau naudoti rozmarinu CO2 ekstrakta.. jis yra antioksidantas, bet raso, kad kazkiek ir pakonservuoja.. Reiks stebet savo kremus kaip jie laikosi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 18 balandžio 2011 - 16:59
QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 18, 02:29)
Ka dariau ir dejau blogai???  unsure.gif  gal kad EA pirmiau idejau nei GSE, o gal kas vienas su kitu nedraugauja?

na visad darau su greifruto ekstraktu ir tikrai niekas neskysteja,gal per trumpai maisei? mastau.gif nes pamenu,kai pirma karta dariau krema,tai atrode gera konsistensija,atrode jau viskas ir tik lasinsiu konservanta ,atsiskyre aliejus....na sildziau dar karta ipilus hidrolato ir sukau ilgai,pavyko blush2.gif na ir kremas gerai laikesi,negedo...na gal cia tik prielaida,bet nzn.... smile.gif
Atsakyti