Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

Siandien vyras man pasake, kad "turi nuosava ragana" lotuliukas.gif Is pat ryto susisukau kondicionieriu plaukams, nes vakar pribaigiau, tada isgrudau vyra su mazaja is namu ir terliojuos visa pusdieni - verdu skysta muila is alieju ir sarmo bigsmile.gif Procesas ilgas, bet malonumas uztat koks tongue.gif Bandysiu isburti is savo skysto muilo duso zele ir sampuna, pridesiu visokiu pagerinimu, sureguliuosiu ph... ax.gif

Beje, supratau, kodel i pirktinius muilus tiek daug kvapu deda - naturalus muilas (bent jau verdamas) kaip reikiant smirdi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 04 17, 08:32)
ar būtinai reikia į apsauginį kremą nuo saulės dėti cinko oksido ir titano dioksido, juk pavyzdžiui aviečių sėklučių aliejaus aprašyme rašo, kad  aliejus suteikia natūralią apsaugą nuo kenksmingų UV -A ir UV-B spindulių, jo natūralus apsaugos nuo saulės faktorius svyruoja 28-50?
Neturiu dabar nei cinko, nei titano  g.gif


Pati Monika is AN rase, kad tikrai neuztenka vien alieju apsaugos. Viena nare kause butent apie avieciu seklu alieju, tai atsake, kad realiai apsaugos faktorius zymiai mazesnis. Pasiskaitykit AN temos gala, ten dar ji nuoroda i kazkoki straipsni buvo imetus apie tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 17 balandžio 2011 - 15:49
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 17, 16:49)
Pati Monika is AN rase, kad tikrai neuztenka vien alieju apsaugos. Viena nare kause butent apie avieciu seklu alieju, tai atsake, kad realiai apsaugos faktorius zymiai mazesnis. Pasiskaitykit AN temos gala, ten dar ji nuoroda i kazkoki straipsni buvo imetus apie tai.

Ačiū. Atrodo skaičiau viską iš eilės, bet matyt "praslydo".
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 17, 16:08)
Siandien vyras man pasake, kad "turi nuosava ragana"  lotuliukas.gif  Is pat ryto susisukau kondicionieriu plaukams, nes vakar pribaigiau, tada isgrudau vyra su mazaja is namu ir terliojuos visa pusdieni - verdu skysta muila is alieju ir sarmo  bigsmile.gif Procesas ilgas, bet malonumas uztat koks  tongue.gif  Bandysiu isburti is savo skysto muilo duso zele ir sampuna, pridesiu visokiu pagerinimu, sureguliuosiu ph...  ax.gif

Beje, supratau, kodel i pirktinius muilus tiek daug kvapu deda - naturalus muilas (bent jau verdamas) kaip reikiant smirdi lotuliukas.gif

blink.gif dar ant muilo gamybos neuzsokau biggrin.gif bet manau cia tik laiko klausimas....reikia tik info susigaudyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 17, 17:08)
Siandien vyras man pasake, kad "turi nuosava ragana"  lotuliukas.gif

Man apie raganas namie tą patį sako biggrin.gif Kai tik ateina koks eilinis siuntinukas, gaunu komentarą, kad pamiršo šluotą į komplektaciją įdėti lotuliukas.gif

Aš šiandien irgi užsiėmiau gamyba, rezultate - plaukų kaukė (konsistencija nelabai tokia, bet poveikis thumbup.gif ), lūpų balzamas, šampūnas iš AN bazės ir papaino gelis po depiliacijos
Atsakyti
O as ateinu pasiguosti del savo balzamo biggrin.gif vis tik jis smagesnis,kaip nenuplaunamas balzamas galiukams biggrin.gif nes plaukai sulipe siandienatsikelus.Susimakalavau kita balzama-kauke.palaikiau pries plovima kokia valandziuke ant plauku,tai po to uzteko tik su sampunu isplauti,nebereikejo jokio balzamo plaukams bigsmile.gif kokia apsipatenkinus,nes be balzamo,tai plaukai kaip siaudai buna,o db minkstuciai svelnuciai.vienu zodziu man labai tikes wub.gif
Atsakyti
Mmmm smile.gif as retkarciais pati visa gaminimo procesa vadinu "raganos puota" smile.gif

nesuprantu ka det i sampunus ir zele duso, kad nesausintu odos?..
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 17, 20:56)
nesuprantu ka det i sampunus  ir zele  duso, kad nesausintu odos?..

AN tai turi riebalinio sluoksnio atstatytoją, jo dėka galima reguliuoti sausinimo laipnsį - sausiems plaukams dedama daugiau, riebiems mažiau, tai gal tiktų?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 17, 20:16)
AN tai turi riebalinio sluoksnio atstatytoją, jo dėka galima reguliuoti sausinimo laipnsį - sausiems plaukams dedama daugiau, riebiems mažiau, tai gal tiktų?

Kilo ir man tokia mintis, jeigu nieko kito nesugalvosiu bandysiu tai..
Atsakyti


Aš šiandien irgi užsiėmiau gamyba, rezultate - plaukų kaukė (konsistencija nelabai tokia, bet poveikis thumbup.gif ), lūpų balzamas, šampūnas iš AN bazės ir papaino gelis po depiliacijos
[/quote]
Kur pirkai papainą? AN neturi, o AZ kaip tik deduosi krepšelį, bet kažkaip nepastebėjau jo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 17, 21:33)
Kur pirkai papainą? AN neturi, o AZ kaip tik deduosi krepšelį, bet kažkaip nepastebėjau jo unsure.gif

Pirkau AN, bet dabar neturi jo
Atsakyti
Turiu toki klausima, gaminau pirma karta krema (kadangi pirmas kartas tai jis toks skurdokas)
Aliejinei fazei 15ml: arganu, avokadu ir makadamiju aliejai.
Vandeninei fazei 30 ml: distiliuotas vanduo, levandu ir roziu hidrolatai.
2,1 g. emuls. vasko.
1 lasiukas Frankincenso EA
ir 9 lasai Greipfrutų sėklų ekstrakto

Pakaitinus vaska ir sudejus aliejine ir vandenine fazes viskai graziai susijunge, pradejo kaip ir tirstet, gal nepakankai sutirstejo bet jau atveso gerokai g.gif primine pirktini krema, as ilasinau 1 lasiuka EA, sumaisiau, ir ilasinau GSE, ir iskarto kremo konsistencija pavirso i kazkoki skystala ir daugiau nebesutirstejo. Ka dariau ir dejau blogai??? unsure.gif gal kad EA pirmiau idejau nei GSE, o gal kas vienas su kitu nedraugauja?
Atsakyti