Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 16, 00:44)
Nebuciau as jei nepasirodyciau ir  nepasigirciau  cool.gif
Su splavom, nors  ir ilgokai terliojausi, bet atrodo pataikiau tiek sau, tiek mamai, ryt dienos sviesoj bus aiskiau smile.gif
tik maniau, kad ir bus toks labai bjauriai lipnus reikalas  (nes lanolinas  toks), tik va ipilus kvapiuju ekstraktu suminkstejo! Zodziu visai kaip pirktiniai tik be  etiketes smile.gif
user posted image
o sampunam siandien laiko taip ir neliko.. unsure.gif

Super thumbup.gif Kokius žėručius naudojai?
Atsakyti
Kiek laiko galioja cinko oksido milteliai, DHA, bičių vaškas, Papaino milteliai?
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2011 04 16, 16:04)
Kiek laiko galioja cinko oksido milteliai, DHA, bičių vaškas, Papaino milteliai?
kur perki, ten ir reikia klausti. turiu 1 DHA, galiojantį iki birželio ir kitą-iki metų galo
Jei klausi apskritai, tai ilgai
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 16, 00:36)
Dekoratyvine kosmetika kada nors bus mano paskutinis laiptelis  ax.gif Gal isduosi receptuka nelipnaus pagrindo? (spalvas pacios susibursim  rolleyes.gif )
Asnorejau, kad butu  vienas is pirmuju bandymu, bet  vis atsirasdavo  reikalingesniu dalyku.. Receptai pagal AZ  wink.gif

Asnorejau, kad butu vienas is pirmuju bandymu, bet vis atsirasdavo reikalingesniu dalyku.. Receptai pagal AZ wink.gif
QUOTE(raskila77 @ 2011 04 16, 09:22)
Kokios spalvos zeruti naudojai?Balta ar rozini?Ir ar dar ko nors be zerucio,lanolino dejai?Aciu 4u.gif  4u.gif

lanolinas, aliejus, kvapnusis ekstraktas, ir spalvos. Viename rozinis oksidas, vario ir briliantinis zeruciai, kitame briliantinis, vario ir aukso zeruciai.

QUOTE(lapuaite @ 2011 04 16, 10:38)
tai vandenine faze sumaisius pvz su ksantanu, o aliejine faze  su situo skystu emulsikliu, gal vistiek konstinecija gausis siek tiek tirstesne nei pienelis ar ne?  g.gif  nes galvoju ar verta ji ismeginti.. g.gif

Nelabai ka galiu patart, daug neekspermentavus su juo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 16 balandžio 2011 - 15:43
Sveikos smile.gif

as siand ismeginau savo ekologiska duso geli kaip sampuna plaukams,ir dariausi balzama.slapi plaukai atrodo labai minkstuciai,ziuresiu ryt kai isdziuve bus,ar nebus riebaluoti nuo balzamo smile.gif be balzamo,siursktumas plauku neispasakytas buna unsure.gif dbr kol kas minkstumas laaaabai patinka wub.gif ta savo balzama ismeginau diena ir galiukam tepti,kaip nenuplaunama,tai irgi labai patiko poveikis smile.gif bet maza lasiuka emiau,tad labai idomu,kaip visi plaukai atrodys ryt isdziuve,po beveik 60ml balzamo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 04 15, 13:50)
5ml bazinio aliejaus? ar ko kito?
o jei is vakaro tokia kauke pasidarai, tai gal nieko po puses paros ta saule nepadarytu?  g.gif 
Aciu 4u.gif

Aš dariau su hidrolatu, tirštinau guaru. proporcijos iš čia, aš po 5 ml dariausi

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 15, 23:44)
Nebuciau as jei nepasirodyciau ir  nepasigirciau  cool.gif

Šaunuolė thumbup.gif Mes šiandien su sese irgi blizgius meistravojom. Tik kadangi mes fifanos iš Kauno, tai rūžavi mūsiškiai, dienos šviesoj nenufotkinau, bet fantastiški gavosi biggrin.gif ir sesuo baisiausiai patenkinta - pirmas gaminys kur ji pridėjo ranką gaminant smile.gif kada pafotkinsiu ir taip pat įdėsiu pasimavyti biggrin.gif
Gaminau kietą šampūną, labai greitai tą košę išmaišiau, išminkiau, po kelių dienų kai išdžius bandysiu ir tada jau girsiuos arba guosiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 16, 23:04)
Šaunuolė  thumbup.gif Mes šiandien su sese irgi blizgius meistravojom. Tik kadangi mes fifanos iš Kauno, tai rūžavi mūsiškiai, dienos šviesoj nenufotkinau, bet fantastiški gavosi biggrin.gif ir sesuo baisiausiai patenkinta - pirmas gaminys kur ji pridėjo ranką gaminant smile.gif kada pafotkinsiu ir taip pat įdėsiu pasimavyti biggrin.gif

Ką naudojai spalvai išgauti?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 16, 23:04)
Aš dariau su hidrolatu, tirštinau guaru. proporcijos iš čia, aš po 5 ml dariausi
Šaunuolė  thumbup.gif Mes šiandien su sese irgi blizgius meistravojom. Tik kadangi mes fifanos iš Kauno, tai rūžavi mūsiškiai, dienos šviesoj nenufotkinau, bet fantastiški gavosi biggrin.gif ir sesuo baisiausiai patenkinta - pirmas gaminys kur ji pridėjo ranką gaminant smile.gif kada pafotkinsiu ir taip pat įdėsiu pasimavyti biggrin.gif
Gaminau kietą šampūną, labai greitai tą košę išmaišiau, išminkiau, po kelių dienų kai išdžius bandysiu ir tada jau girsiuos arba guosiuos smile.gif


As sian giminaitei dar dariau, tai tarpini varianta vis rodziau ir bandziau prastumt ruuuzava, ale ne fyfana, tai nepasirase biggrin.gif

nu sumakalavau sian sampuna ir duso zele, sampunas tai matau, kad kolkas nepatinka, rankas praploviau, tai nusausino (pagerinimu lyg ir nemazai pridejau..) tai plaukam ir nebus pats geriausias.. as guosiuosi ryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 04 16, 23:18)
Ką naudojai spalvai išgauti?

Micas iš coastal scents. Esu padarius šiokį tokį swatch Gal kam pravers renkantis smile.gif
Beje, turiu lūpdažį su jom darytą.Tokio efekto ir spalvos kokios visada norėdavau nebuvau radusi parduotuvėse. Gavosi drėgnas, gaivus ir skanios spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 17, 00:05)
Micas iš coastal scents. Esu padarius šiokį tokį swatch Gal kam pravers renkantis smile.gif
Beje, turiu lūpdažį su jom darytą.Tokio efekto ir spalvos kokios visada norėdavau nebuvau radusi parduotuvėse. Gavosi drėgnas, gaivus ir skanios spalvos smile.gif

O blizgiui kurias būtent spalvas iš šių ėmei?
Turiu iš AZ kelis pigmentus, vis neprisiruošiu darytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 04 17, 00:13)
O blizgiui kurias būtent spalvas iš šių ėmei?
Turiu iš AZ kelis pigmentus, vis neprisiruošiu darytis smile.gif

Dėjau visas 4 iš tų rožinių. Ta raudoniausia man nelabai patinka, ji kažkokį bordavą rudumą duoda, tai vos vos dedu. o kitas jau dėjau pagal norimą atspalvį. Bet man labai patinka, kad žėri įvairiai. Ir su rožiniu atspalviu, iš kitos pusės pažvelgus lyg ir koralinė lenda. Ir ant lūpų labai maloniai jaučias. Dariau kaip ir taškuotas vabalas su lanolinu, dėjau į vieną sviestmedžio, į kitą - kokosų al., skaninau kavos kvapu, nes braškinį pamiršau atsivežti.. Aš labai naudoju lūpų visokius tepalus, tai džiaugiuosi, kad chemijos nebevalgysiu.. biggrin.gif
Atsakyti
Prisikaupiau jau labai daug informacijos apie aliejus ir kremų gamybą, bet iškilo pora klausimėlių:
ar aliejus, kurių aprašymuose neparašyta, kad tinka ir paakių sričiai, nenaudoti paakiams ( klausimas iškilo dėl to, kad noriu gamintis kremuką su apsauga nuo saulės) ;
ar būtinai reikia į apsauginį kremą nuo saulės dėti cinko oksido ir titano dioksido, juk pavyzdžiui aviečių sėklučių aliejaus aprašyme rašo, kad aliejus suteikia natūralią apsaugą nuo kenksmingų UV -A ir UV-B spindulių, jo natūralus apsaugos nuo saulės faktorius svyruoja 28-50?
Neturiu dabar nei cinko, nei titano g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 17 balandžio 2011 - 08:33