Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 15, 22:34)
Apelsinų 4u.gif
Jei plaukai riebūs- citrinų mirksiukas.gif


Aciu.
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2011 04 15, 19:16)
o,labai net praverte.aciu aciuks.gif
o kainos nesikadzioja? 4u.gif


Kadangi siuo metu nieko nereikejo, tai neatkreipiau demesio i kainas. Tik kad stikliniai indeliai kremui nebrangus pastebejau, iki dvieju litu jei gerai pamenu.
Atsakyti
Nebuciau as jei nepasirodyciau ir nepasigirciau cool.gif
Su splavom, nors ir ilgokai terliojausi, bet atrodo pataikiau tiek sau, tiek mamai, ryt dienos sviesoj bus aiskiau smile.gif
tik maniau, kad ir bus toks labai bjauriai lipnus reikalas (nes lanolinas toks), tik va ipilus kvapiuju ekstraktu suminkstejo! Zodziu visai kaip pirktiniai tik be etiketes smile.gif
user posted image
o sampunam siandien laiko taip ir neliko.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 15 balandžio 2011 - 22:46
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 16, 00:44)
Nebuciau as jei nepasirodyciau ir  nepasigirciau  cool.gif


Fantastika, saunuole! thumbup.gif Dekoratyvine kosmetika kada nors bus mano paskutinis laiptelis ax.gif Gal isduosi receptuka nelipnaus pagrindo? (spalvas pacios susibursim rolleyes.gif )

Na va, padariau du sveitiklius - viena kunui su kava, kita veidui su migdolu milteliais ir graikiniu riesutu kevalu milteliais. Gavosi puikiai! Dariau kaip ir emulsija, tik laaabai lengva - vos 6% aliejaus, 2% emulsinio vasko, vanduo ir glicerinas, tada idejau dar ksantano 2%, priedus sveitimui, ir isejo toks vidutinio tirstumo kreminis gelis, lygiai toks, koki megstu, net pirktinis, kuri dabar turiu, ne toks malonus thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif Gavau svarstykles iš buyincoins thumbup.gif

Iš karto puoliau žiūrėti ar gerai sveria, tai kiek spėjau visus aplinkui esamus daiktus pasverti tai rodo gerai, to pačio daikto svoris nesiskiria. Tik va, pačios svarstyklės man atrodo naudotos, o ne naujos. Vieta kur dedasi produktai svėrimui, vos vos pabraižyta, jokių apsauginių lipdukų nėra ir nuskilęs svsrstyklių kampukas plasmasinis verysad.gif Aišku liūdna dėl to, Lietuvos parduotuvėm tikrai gražinčiau, bet čia... Na svarbu sveria gerai biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Taskuotas_vabalas,2011 04 15, 22:44]
Nebuciau as jei nepasirodyciau ir nepasigirciau cool.gif
Su splavom, nors ir ilgokai terliojausi, bet atrodo pataikiau tiek sau, tiek mamai, ryt dienos sviesoj bus aiskiau smile.gif
tik maniau, kad ir bus toks labai bjauriai lipnus reikalas (nes lanolinas toks), tik va ipilus kvapiuju ekstraktu suminkstejo! Zodziu visai kaip pirktiniai tik be etiketes smile.gif
Saunuole!!!!!!!Labai grazus blizgiai 4u.gif Kokios spalvos zeruti naudojai?Balta ar rozini?Ir ar dar ko nors be zerucio,lanolino dejai?Aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 15, 22:11)
Jis nera blogas - tiesiog as jo neturiu, o sveitiklio noriu siandien  hihihi.gif

biggrin.gif ai mat nekantrumas visgi cia slypi.Na tuomet darai is to ka turi,tai faktas...(nors as taip nedarau 4u.gif )
o gal tau visai gerai ten gausis,siaip ir turetu blush2.gif ech,savaidgalis....
atsilieku truputi....smagu jog lb gerai gavosi... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meshkute3: 16 balandžio 2011 - 08:53
Ar yra kurios naudojusios skysta emulsikli? stai toki
http://www.love-eco....products_id=174 ?
mastau ismeginti, tik stai galvoju, kad ko gero su juo galima isgauti tik labai skystos konstitencijos kremus..? g.gif gal yra su juo gaminusiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapuaite: 16 balandžio 2011 - 09:11
QUOTE(lapuaite @ 2011 04 16, 10:03)
Ar yra kurios naudojusios skysta emulsikli? stai toki
http://www.love-eco....products_id=174 ?
mastau ismeginti, tik stai galvoju, kad ko gero su juo galima isgauti tik labai skystos konstitencijos kremus..? g.gif gal yra su juo gaminusiu?

tik pieneli gausi, kremo be kitu tirstikliu niekaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 16, 09:21)
tik  pieneli  gausi, kremo  be kitu tirstikliu  niekaip wink.gif

tai vandenine faze sumaisius pvz su ksantanu, o aliejine faze su situo skystu emulsikliu, gal vistiek konstinecija gausis siek tiek tirstesne nei pienelis ar ne? g.gif nes galvoju ar verta ji ismeginti.. g.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif

Siandien toks laisvesnis rytas, tik vaikas ir namai, jokiu kitu darbu, tai tupiu prie kompo, zvalgausi, ko noreciau is Naturallythinking ir AZ... Velnias, tas mano hobis tiksliai brangus lotuliukas.gif Arba mano norai pernelyg dideli blush2.gif

Visa sia savaite kad ir nedideli, bet vos ne kasdien siuntinukai man i namus ejo - is love-eco, ekolinijos, ekosalos, dar is Vilniaus atsiunte sarmo (isbandysiu save ir muilo gamyboje) - mano vyras tik mirksi, bet jau nieko nebesako lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 16, 10:43)
Labas rytas visoms  4u.gif

Siandien toks laisvesnis rytas, tik vaikas ir namai, jokiu kitu darbu, tai tupiu prie kompo, zvalgausi, ko noreciau is Naturallythinking ir AZ... Velnias, tas mano hobis tiksliai brangus  lotuliukas.gif  Arba mano norai pernelyg dideli  blush2.gif

Visa sia savaite kad ir nedideli, bet vos ne kasdien siuntinukai man i namus ejo - is love-eco, ekolinijos, ekosalos, dar is Vilniaus atsiunte sarmo (isbandysiu save ir muilo gamyboje) - mano vyras tik mirksi, bet jau nieko nebesako  lotuliukas.gif

labas rytas,
cia kaip manija kokia... biggrin.gif as irgi jau visko i prieki uzsinorejau,tik va laukiu savuju uzsakytu prekiu is aromanatural,na veluos,bet su 5% nuolaida,vis sis tas....varau dabar i laisve,paziuresiu tu kolbu... ax.gif
Atsakyti