Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

Nuuu, merginos, kas cia vyksta? Gyvenkime draugiskai 4u.gif

Patarkit, nesugalvoju... Noriu pasidaryt kuno sveitikli. Kaip pagrinda apgalvojau ksantano geli, del milteliu viskas aisku, bet kaip konservuoti? g.gif GSE netinka, naticidas tirpus tik aliejuje, vandeniniame gelyje nenaudingas, ekokonservanto neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 15, 13:55)
Nuuu, merginos, kas cia vyksta? Gyvenkime draugiskai  4u.gif

Patarkit, nesugalvoju... Noriu pasidaryt kuno sveitikli. Kaip pagrinda apgalvojau ksantano geli, del milteliu viskas aisku, bet kaip konservuoti?  g.gif GSE netinka, naticidas tirpus tik aliejuje, vandeniniame gelyje nenaudingas, ekokonservanto neturiu  doh.gif


o kaip benzoino absoliutas koks netinka?
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 15, 12:55)
Nuuu, merginos, kas cia vyksta? Gyvenkime draugiskai  4u.gif

Patarkit, nesugalvoju... Noriu pasidaryt kuno sveitikli. Kaip pagrinda apgalvojau ksantano geli, del milteliu viskas aisku, bet kaip konservuoti?  g.gif GSE netinka, naticidas tirpus tik aliejuje, vandeniniame gelyje nenaudingas, ekokonservanto neturiu  doh.gif

kazkas yra minejas kad kavos tirsciai g.gif man tai thumbup.gif pridedu dar EA,medaus ,ar aliejaus kelis laselius ,pasidarau tik tam kartuj drinks_cheers.gif oda tikrai labai svelni buna tik kad paskuj labai bjauru sveisti dusa lotuliukas.gif
kazkurio temoj viena mergaite rase kad su cukrum,druska aliejais maise bet nepasakysiu kokios proporcijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 04 15, 11:51)
tai taip ir toliau klausinekim bet atsakymus gaukim ne i visus klausimus kaip kad praeitoj temoj doh.gif


Nesuprantu, kas čia per sudievinimas žmogaus. Taip, ji tikrai daug žino, taip ji tikrai turi didelę patirtį. Bet ir bendraut reikia mokėti. Nepakeičiamų nėra. O jei ir pasiklausinėsim daugiau, ar pačios daugiau info pasiieškosim, tai nuo to blogiau tikrai nebus.

Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2011 04 15, 13:03)
kazkurio temoj viena mergaite rase kad su cukrum,druska  aliejais maise bet nepasakysiu kokios proporcijos blush2.gif


man irgi pats geriausias šveitiklis yra cukrus+aliejus+EA.
Čia ir nereikia tikslių proporcijų, tik nepadaugint ea.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 14, 18:03)

O paprasta kaukė, ne kosmetologinė, kuri man labai patiko ir labai palygino veidą buvo į 5 ml įlašinti 2 lašai AHA.

5ml bazinio aliejaus? ar ko kito?
o jei is vakaro tokia kauke pasidarai, tai gal nieko po puses paros ta saule nepadarytu? g.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau murumuru sviestą plaukams, sumaišiau su kanapių aliejum - rezultatas buvo labai geras, gal net pernelyg. Mano normaliems, bet linkusiems pūstis ir priešgyniauti plaukams užtektų vien kanapių ar kokoso aliejaus, murumuru nebūtina.
Sviesto kvapas buvo savotiškas, bet nebjaurus ir neintensyvus, tai kaip ir neturiu tam kvapui pretenzijų. Sakyčiau, sviestas turėtų puikiai tikti labai nualintiems, sausiems ar šviesinimo nuvargintiems plaukams.

Patarkit, kuris citrusinis EA suteikia daugiausia blizgesio plaukams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke: 15 balandžio 2011 - 14:07
Merginos reikia Jųsū pagalbos 4u.gif Žadu plaukus dažyti tamsiai raudoa spalva.. kiek žinau aliejaus kaukės blukina ryškiai dažytus plaukus.. taigi žadu pasidaryti plaukų klaukę dažytiems plaukams.. sudėtį planuoju maždaug tokią: rozmarinų hidrolatas, japoninių kamelijų sėklų aliejus, jūrų šilkas, pantenolis, augalinis silikonas, pieno rūgštis. Gal patartumėt kokį ingridientą galima įdėti, kad pagyvintų raudoną atspalvį.. šiaip galvoju apie chna miltelius raudonus, bet kiek man žinoma jie netirpsta.. tada dar galvoju gal raudonosios paprikos milteliai tiktų.. žodžiu gal kuri ką patarsit? bučiau labai dėkinga.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 04 15, 10:01)
mergaites paskaitykit tema  doh.gif
flos zadejo rinkti uzsakyma ir savo el.p. buvo rasiusi 4u.gif
man asmeniskai butu geda prasyti kad kas man primintu i AZ kad renka uzsakyma ir gal as noreciau prisijungti doh.gif ir be tokiu priminimu yra sitoj temoj neatsakytu klausimu ir turetume dekoti keletuj mergaiciu kuruios savo pasisakymais galima sakyti ir isvijo kunigunda o kokie geri jos patarimai buvo 4u.gif sugrizkit ax.gif

atsiprasau jei ka ne laiku ir ne vietoj uzklausiau blush2.gif neturiu galimybes skaityti visu psl kas kur ir kada rase savo duomenis del uzsakymo. As tiesiog draugiskai paparasiau, kad bruksteltu man kas galetu uzsakyti ax.gif
dekoju Taskuotas vabalas uz issamia info, jau prisijungiau prie uzsakymo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 04 13, 22:24)
Gavau svarstykles 
http://www.buyincoin...oduct-1546.html
Manau, kad viskas su jomis gerai. Pagyvensim , pamatysim.  smile.gif Dar ėmiau terometrą. Jis turi mygtuką On/off. Bet neišjungia. Tačiau po kiek laiko išsijungia pats. biggrin.gif


Norejau suzinoti ir kaip svarstyklemis ar esate patenkinta? Ar tiksliai sveria? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ViGaMa @ 2011 04 15, 15:56)
Norejau suzinoti ir kaip svarstyklemis ar esate patenkinta? Ar tiksliai sveria?  g.gif

Taip, sveria gerai, šiandien jų pagalba gaminau kremuką. Užvakar gavau HA ir Q 10. Tai prisidėjau visko daug, kaip aš mėgstu. Todėl kiekis gavosi nemažas. Vašką bičių pasisvėriau, nes anksčiau nuo akies dėdavau. Tik hialuroną dėjau pirmą kartą ir pamiršau, kad negalima kaitinti virš 40 laipsnių. O susidėjau iš pradžių į vandeninę fazę. Tai pabaigoje dar pridėjau, gal nebus per daug.
http://img155.images...i/img2159x.jpg/
Aš susipilu kremuką į porcelianinį induką( cukrinukę). Jei jau malonumas, tai iki galo. Tik gaila, kad dangtelis taip giliai lenda vidun, negalima pripilti iki viršaus.
Seniai bekėliau nuotraukas, reikia prisiminti kaip įkelti, kad matytųsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 15 balandžio 2011 - 16:07
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 15, 12:55)
Nuuu, merginos, kas cia vyksta? Gyvenkime draugiskai  4u.gif

Patarkit, nesugalvoju... Noriu pasidaryt kuno sveitikli. Kaip pagrinda apgalvojau ksantano geli, del milteliu viskas aisku, bet kaip konservuoti?  g.gif GSE netinka, naticidas tirpus tik aliejuje, vandeniniame gelyje nenaudingas, ekokonservanto neturiu  doh.gif

na as darysiu su juros druska,ruduoju cukrumi,abrikosu kauliuku aliejumi,o konservantas tai vitaminas E
Eterini alieju rinksiuos greifrutu,dar gal ilasinsiu aromatinio ekstrakto
o kavos tirsciai irgi geras pilingas,tik bent jau man nusibodes... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 04 15, 16:54)
Seniai bekėliau nuotraukas, reikia prisiminti kaip įkelti, kad matytųsi.

Kelkit ne per tą langelį, kur http, bet šalia - kur IMG.

Svarstyklių siuntimas į LT , kaip supratau, lygtais nekainuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 15 balandžio 2011 - 16:33