Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(bituteba @ 2011 04 14, 17:07)
sveikutes,

koks geriausias bazinis ir eterinis aliejus nuo rauksliu ? (mano zinios uzsibaigia ties roziu, slamuciu, nerolio ? ) ar klystu ? gal kitu yra ?
aciu  4u.gif

Argano, nakvišų,agurklių, kviečių gemalų, erškėtrožių, sviestmedžio, avokadų. EA : sandalmedžio(ypač tinka žąsų kojelėms),rozmarinų, palmarozų, mirų. Reikia maišyti keletą pagal odos tipą .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 14 balandžio 2011 - 17:58
QUOTE(SaDa @ 2011 04 14, 12:28)
is kur uzsakinejat arganu al., man reikia cia iki velyku mamai krema padaryt, o va aromanatural iki 19d. nesius prekiu, naturata neturi, love-eco neturi. Kaip kazi is Sveiku produktu arganai?

4u.gif maciau ekolinijos uz gera kaina arganas,bet pati nesu bandziusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 04 14, 14:49)
Gal kas noretu kaune dalintis migdolu ir kukui riesutu sviestus is naturallythinking.  4u.gif


Sveika, Aš norėčiau, ypač kukui riešutų sviestuku 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 14, 19:13)
4u.gif maciau ekolinijos uz gera kaina arganas,bet pati nesu bandziusi ax.gif


Aš ekolinijai savaitės pradžioje parašiau laiškuti, nes norėjau kad nereikėtų siųstis prekių esant Kaune, bet iki šiandien nieko neatrašė, gal irgi nedirba šiuo metu... Reikės turbūt dar kartelį pabandyt su jais susisiekti.
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2011 04 14, 20:20)
Aš ekolinijai savaitės pradžioje parašiau laiškuti, nes norėjau kad nereikėtų siųstis prekių esant Kaune, bet iki šiandien nieko neatrašė, gal irgi nedirba šiuo metu... Reikės turbūt dar kartelį pabandyt su jais susisiekti.


Vakar gavau siuntinuka is ekolinijos, tikrai dirba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 14, 19:54)
Vakar gavau siuntinuka is ekolinijos, tikrai dirba  4u.gif


Ačiū 4u.gif Dar kartelį pakartojau savo laiškutį.
Papildyta:
QUOTE(nikofija @ 2011 04 13, 22:24)
Gavau svarstykles 
http://www.buyincoin...oduct-1546.html
Manau, kad viskas su jomis gerai. Pagyvensim , pamatysim.  smile.gif Dar ėmiau terometrą. Jis turi mygtuką On/off. Bet neišjungia. Tačiau po kiek laiko išsijungia pats. biggrin.gif


Norėjau paklausti, per kiek laiko atsiuntė svarstykles? Aš užsisakiau iš jų Kovo 29 d, dar laukiu, bet taip nekantrauju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2011 04 14, 20:03)
Ačiū  4u.gif  Dar kartelį pakartojau savo laiškutį.
Papildyta:
Norėjau paklausti, per kiek laiko atsiuntė svarstykles? Aš užsisakiau iš jų Kovo 29 d, dar laukiu, bet taip nekantrauju  ax.gif

Aš užsakiau kovo 23, gavau užvakar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 14 balandžio 2011 - 19:16
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 14, 20:13)
4u.gif maciau ekolinijos uz gera kaina arganas,bet pati nesu bandziusi ax.gif



Sveikuose produktuose pigiau, kazi ar kokybe ta pati bus g.gif
Atsakyti
sveiki, jei darytumete užsakyma iš naturallythinking ar nepriimtumete ir manes,nes manau kuo daugiau merginu tuo pigiau atsiuntimas kainuotu????ar ne taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo godė: 14 balandžio 2011 - 21:15
QUOTE(godė @ 2011 04 14, 21:14)
sveiki, jei darytumete užsakyma iš naturallythinking ar nepriimtumete ir manes,nes manau kuo daugiau merginu tuo pigiau atsiuntimas kainuotu????ar ne taip?

sveikos , as ir labai noreciau prisijungti blush2.gif gal galima butu i az tiksliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 04 14, 22:14)
sveiki, jei darytumete užsakyma iš naturallythinking ar nepriimtumete ir manes,nes manau kuo daugiau merginu tuo pigiau atsiuntimas kainuotu????ar ne taip?



QUOTE(Florexile @ 2011 04 15, 08:47)
sveikos , as ir labai noreciau prisijungti  blush2.gif gal galima butu i az tiksliau 4u.gif

mergaites paskaitykit tema doh.gif
flos zadejo rinkti uzsakyma ir savo el.p. buvo rasiusi 4u.gif
man asmeniskai butu geda prasyti kad kas man primintu i AZ kad renka uzsakyma ir gal as noreciau prisijungti doh.gif ir be tokiu priminimu yra sitoj temoj neatsakytu klausimu ir turetume dekoti keletuj mergaiciu kuruios savo pasisakymais galima sakyti ir isvijo kunigunda o kokie geri jos patarimai buvo 4u.gif sugrizkit ax.gif
Atsakyti
Nereikia cia jau taip dramatizuot su ta Kunigunda. Jei zmogus sugeba kitam drebt savo nuomone tiesiai i akis ir ne paciais draugiskiausiais ir korektiskiausiais budis, tai ir pats turi sugebet kritika priimti. Nieko pries ja neturiu, nemazai ziniu ir patirties turinti moteris ir manes jau senokai neerzina jos pasisakymai, bet nesistebiu, kad kitos gali pasijusti izeistos ir nematau, kodel turi tylet tokiu atveju.
Atsakyti
tai taip ir toliau klausinekim bet atsakymus gaukim ne i visus klausimus kaip kad praeitoj temoj doh.gif
Atsakyti