Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Manyka @ 2011 05 16, 15:34)
O siuvinėti juk imamės dažniausiai nuo vidurio.

Aš niekuomet nuo vidurio nesiuvinėju. Tik nuo kampo. O žymėti ar nežymėti priklauso nuo kiekvienos siuvinėjančios įpročių. Manau net ginčytis čia neverta. Lygiai kaip vienos schemą išsiuvinėtą dalį spalvina, kitos ne. Aš pati niekuomet nespalvinu, nepaklįstu ir nematau jokios prasmės gaišti laiką ir gadinti markerį, bet jei kam smagiau spalvinti - kodėl ne? Juk rezultatas nuo to nepasidaro nei gersenis, nei blogesnis. Tas pats ir su kanvos ar lino žymėjimu.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 05 16, 18:12)
Aš niekuomet nuo vidurio nesiuvinėju. Tik nuo kampo. O žymėti ar nežymėti priklauso nuo kiekvienos siuvinėjančios įpročių. Manau net ginčytis čia neverta. Lygiai kaip vienos schemą išsiuvinėtą dalį spalvina, kitos ne. Aš pati niekuomet nespalvinu, nepaklįstu ir nematau jokios prasmės gaišti laiką ir gadinti markerį, bet jei kam smagiau spalvinti - kodėl ne? Juk rezultatas nuo to nepasidaro nei gersenis, nei blogesnis. Tas pats ir su kanvos ar lino žymėjimu.

as nuo vidurio pradedu, daug lengviau man apsiskaiciuot medziagyte...sulenkiu medziaga i 4dalis ir zinau kur viduriukas smile.gif
o kaip cia ta dali spalvinti? kodel , kam? g.gif kazko nezinau as matyt smile.gif
Atsakyti
bent jau man nuo apacios patogiau siuvineti nes o jei netilps kas tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2011 05 16, 15:34)
Nuostabus Jūsų darbas!  4u.gif
Man regis jam labai tiktų ramus, paprastas medinis rėmukas 4u.gif

Ačiū, jau šiandien išsirinkau rėmus. Bus žalia tema smile.gif tikiuosi viskas bus ok. Trečiadienį pasiimsiu. O rėminu tik centre, pati - ne ir niekada nenusivyliau ax.gif pfu pfu pfu doh.gif
Atsakyti
Sveikos, apsisprendziau nesti atgal, kad perremintu "Dama su skrybele". tikrai akis bado, kaip sitaip daro, nezinau. ir brnagiia sumokejau, salone dare, ne siaip kur.. tik net nezinau, gal pagyvinimui pasparta deti bordo, kaip kad idejus buvo viena siuvinetoja pasirodyti su savo dama? pastebejau kad daug kas siuvineja dama be juodo remo (nors jis schemoj yra), tuomet ireminti lengviau, dabar reikia prie to remo derintis. Siaip, pati nereminu, nemoku blush2.gif
O del diskusijos-ar zymeti darbus isuvinejant ir nuo kur pradeti-tai as tik remus su piestuku nusipiesiu ir pradedu nuo krasto visada. manau taip patogiausia, nors kiekviena savo stiliu turi, svarbu rezultatas drinks_cheers.gif
Atsakyti
bijociau su tuo markeriu braizytis, nes niekad nebandziau o piestukas visada issiplauna darau taip kaip princese sako 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 05 16, 17:44)
Sveikos, apsisprendziau nesti atgal, kad perremintu "Dama su skrybele". tikrai akis bado, kaip sitaip daro, nezinau. ir brnagiia sumokejau, salone dare, ne siaip kur..

Nesuprantu už ką jie galėjo brangiai paimti- rėmas max turėjo iki 20 Lt kainuoti už įrėminimą pas mus 5 Lt im. Ir viskas... g.gif
Manau, kad pasportas tikrai papuoštų šį darbą.
Atsakyti
QUOTE(Medag @ 2011 05 16, 17:14)
as nuo vidurio pradedu, daug lengviau man apsiskaiciuot medziagyte...sulenkiu medziaga i 4dalis ir zinau kur viduriukas smile.gif
o kaip cia ta dali spalvinti? kodel , kam? g.gif kazko nezinau as matyt smile.gif


o kas, jei tada kraštuose labai daug medžiagos lieka? kai pradedi nuo krašto, tai kažkuriam šone lieka didesnis gabaliukas, nei kad būtų pasiskirstęs visuose šonuose, ir galima panaudoti smulkmenėlėm smile.gif

dėl spalvinimo - kai kurios užspalvina popierinėje schemoje kvadratėlius, kuriuos jau išsiuvinėjo, anot jų, tai geriau padeda nepasimesti mirksiukas.gif o dar yra ir tokių, kurios prieš siuvinėdamos markeriu susižymi kiekvieną kryžiuką ant medžiagos biggrin.gif čia turbūt patogumas priklauso nuo to, kuris smegenų pusrutulis aktyvesnis, - kažkam geriau pasismulkinti prieš siuvinėjant, kad paskui nereikėtų ardyti, kitoms toks dvigubas darbas visiškai nepriimtinas smile.gif kaip kažkas sakė - svarbiausia rezultatas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(glazauskiene @ 2011 05 16, 18:51)
bijociau su tuo markeriu braizytis, nes niekad nebandziau o piestukas visada issiplauna darau taip kaip  princese sako  4u.gif


oi, man su pieštuku tikrai baisiau būtų biggrin.gif jau ir forume buvo beviltiškų atvejų, kai pieštukas nenorėjo jokiais būdais išsiplauti, ir pačiai vieną kartą vos pavyko išplauti pieštuką, o markeris kol kas visada išsiplovė, nors tai priklauso ir nuo jo kokybės, - forume buvo atvejų, kai siuvinukas gavosi kalėjime biggrin.gif doh.gif gaila darbo.. todėl man saugiausia visai nesižymėti, tik siūlu kas 10 langelių susidygsniuoti siuvinio dydžio remą smile.gif o tada jau prireikus galima pagal tą rėmą atsiskaičiuoti, jeigu norisi pasitikrinti, ar nenusivažiavai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 16 gegužės 2011 - 18:02
su markeriu zymimasi didesni darbai.kad nepasimesti,nes buna kad susimaisai ir tenka viska ardyti .o susizymint lengviau orientuotis i schema.mazesniu darbu nesizymiu smile.gif
Atsakyti
o tas markelis kaip atrodo nes dideli darba zadu siuvinet gaila butu suklysti ir bjauroti jy. zinot dabar daug prigaminta visokiu bijau bloga nusipirkt. piestukas man visada issiplauna vesiam vandeny pamirkau ir patrinu. gal kokibiskas papuole. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 05 16, 21:29)
o tas markelis kaip atrodo nes dideli darba zadu siuvinet gaila butu suklysti ir bjauroti jy. zinot dabar daug prigaminta visokiu bijau bloga nusipirkt. piestukas man visada issiplauna vesiam vandeny pamirkau ir patrinu. gal kokibiskas papuole. smile.gif


Pieštuku jau neberizikuoju, nes sugadinau kelis darbus. Gal tau pasitaikė kokybiškas... Ką ten gali žinot ax.gif

Markeris siuvinėjimui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 16 gegužės 2011 - 19:50
QUOTE(Princesė @ 2011 05 16, 18:44)
ir brnagiia sumokejau, salone dare, ne siaip kur..

blink.gif elementarus biuro kanceliarinis remas ir tikrai klausimas kyla uz ka reminimas ivertintas, kaip sakote - brangiai. Mano manymu, tokio stiliaus remelis sugadina visa darba, net jei butu iremintas tiesiai ax.gif . Visiskai atsaldo pati darba 4u.gif

QUOTE(B_March @ 2011 05 16, 19:01)
oi, man su pieštuku tikrai baisiau būtų  biggrin.gif jau ir forume buvo beviltiškų atvejų, kai pieštukas nenorėjo jokiais būdais išsiplauti

drinks_cheers.gif


as kadangi siuvineju nemaza darba, tai neisivaizduoju, kaip be langeliu apsieiciau, nes rankioju atskirom spalvom lape. mazesnio darbo taip pat nesibraiziau pirma karta, bet ir nukrypdavau i sonus nemazai, dabar ramu.
Atsakyti