Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 05 14, 14:05)
O aš baigiau MTSA gėlę. Reiks nešt rėmint, būtinai reikės pasporto, nes vienas šonas labai arti krašto gavosi. NEįsivaizduoju kokį rėmą dėt doh.gif
Siuvinėjau ant lino. Patiko, bet akys pavargdavo beskaičiuojant. Kai kur ir susimaišydavau, bet patinka galutinis variantas, tai tikrai nebus paskutinis ant lino smile.gif

Labai grazus darbelis. grazu ant lino. Bet man irgi labai akis paskausta. O taip norisi ...

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 05 15, 00:04)
Ir dar mano juosta rankšluosčiui. Skubėjau užsiūti ir padovanoti, tai nenufotografavau galutinio varianto.  blush2.gif


Labai razus piesinys ir puikiai issiuvinetas thumbup.gif


QUOTE(Princesė @ 2011 05 15, 19:43)
as ir pasirodau su savo dama:)

Tiesiog palyginimui parodysiu savo dama. Nuotraukoje tik su pasportu. Reminimo centre uzsakiau pasporta ir nugarele. Visa kita daro vyras. Remelis siauras, juodas. bet galutinis variantas nenufotografuotas, nes iskart padovanojau.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 05 15, 00:04)
Ir dar mano juosta rankšluosčiui. Skubėjau užsiūti ir padovanoti, tai nenufotografavau galutinio varianto.  blush2.gif

jau spalvo tai thumbup.gif labai gražu

QUOTE(Princesė @ 2011 05 15, 19:43)
Sveikos,

as ir pasirodau su savo dama:)

verysad.gif tikrai kad reminimas sugadino darbą, perrėminčiau verysad.gif

QUOTE(Sela:) @ 2011 05 16, 08:23)
Tiesiog palyginimui parodysiu savo dama. Nuotraukoje tik su pasportu. Reminimo

tikrai labai labai gražu
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 05 16, 09:23)
Labai grazus darbelis. grazu ant lino. Bet man irgi labai akis paskausta. O taip norisi ...
Labai razus piesinys ir puikiai issiuvinetas thumbup.gif
Tiesiog palyginimui parodysiu savo dama. Nuotraukoje tik su pasportu. Reminimo centre uzsakiau pasporta ir nugarele. Visa kita daro vyras. Remelis siauras, juodas. bet galutinis variantas nenufotografuotas, nes iskart padovanojau. 


super ,iskart graziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Medag @ 2011 05 15, 23:45)
o yra kurios pacios isireminat ir visai graziai gaunasi? smile.gif

Aš visus darbus TIK pati rėminu.
Atsakyti
Sveikos!
i tema tada ir paklausiu, kaip apskaiciuojat, kokio platumo tarkim pasporta deti? ar yra kazkokios taisykles proporcijoms? eisiu sian remeliu uzsakyti, pirma karta reminsiu, gal kas patarsit smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 05 16, 11:57)
Sveikos!
i tema tada ir paklausiu, kaip apskaiciuojat, kokio platumo tarkim pasporta deti? ar yra kazkokios taisykles proporcijoms? eisiu sian remeliu uzsakyti, pirma karta reminsiu, gal kas patarsit smile.gif  4u.gif

Apacia visada darau platesne nei sonus. Kartais apacia ir virsu darau vienodus, o sonus siauresnius.
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 05 16, 12:27)
Apacia visada darau platesne nei sonus. Kartais apacia ir virsu darau vienodus, o sonus siauresnius.

O kodėl platesnę g.gif

Aš visur darau vienodai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 11, 20:39)
Tik mane stebina vis išlendantis nusiteikimas, kad be braižymo gali būti neįmanoma dirbti.


Pritariu Jums. Šiuo metu siuvinėju ant Zweigart drobės RP paveikslėlį, akys raibsta, tuoj apžabalsiu, bet žymėtis tikrai nepatogu. Viena - gaila laiko, kita - paskui su adatėle vistiek perskaičiuoju dar sykįsmile.gif
Man labai pasiteisino toks būdas: su bet kokiu ryšiu siūliuku "apeinu" viso siuvinio rėmus kas 10 langelių ir viskas. O siuvinėti juk imamės dažniausiai nuo vidurio.


QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 05 14, 13:05)
O aš baigiau MTSA gėlę. Reiks nešt rėmint, būtinai reikės pasporto, nes vienas šonas labai arti krašto gavosi. NEįsivaizduoju kokį rėmą dėt doh.gif

Nuostabus Jūsų darbas! 4u.gif
Man regis jam labai tiktų ramus, paprastas medinis rėmukas 4u.gif
Atsakyti
nuostabūs darbeliai jūsų smile.gif wub.gif gražu, aš tai be jokiu pasibraižymu siuvinėju, aišku susiskaičiuoju langelius pradzią ir pabaigą pasižymiu ir viskas, o gal galit pasakyt net pas keles siuvinėtojas mačiau tokias melynas šviesei druželes ant audinio kaip jas padarot? ar taip reiškia pasižymit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 05 16, 14:56)
o gal galit pasakyt net pas keles siuvinėtojas mačiau tokias melynas šviesei druželes ant audinio kaip jas padarot? ar taip reiškia pasižymit?  g.gif

jooo, čia ir yra tas žymėjimas išsiplaunančiu turkio spalvos markeriu:) drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2011 05 16, 15:34)
O siuvinėti juk imamės dažniausiai nuo vidurio.


o ar tikrai čia dauguma siuvinėjat nuo vidurio? blush2.gif dažnai schemose matau parašyta nuo vidurio siuvinėti, bet man kažkaip atrodo taip nepatogu tą vidurį apsiskaičiuot, o jei suklysiu ir kažkur paskui medžiagos neliks? todėl visada nuo šono pradedu, gal pagal taisykles taip ir negalima biggrin.gif o jums tikrai nuo to vidurio patogiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 05 16, 16:39)
o ar tikrai čia dauguma siuvinėjat nuo vidurio?  blush2.gif dažnai schemose matau parašyta nuo vidurio siuvinėti, bet man kažkaip atrodo taip nepatogu tą vidurį apsiskaičiuot, o jei suklysiu ir kažkur paskui medžiagos neliks? todėl visada nuo šono pradedu, gal pagal taisykles taip ir negalima  biggrin.gif o jums tikrai nuo to vidurio patogiau? g.gif


aš visada siuvinėju nuo kurio nors kampo, man taip patogiausia ir tikrai žinau kad neapsiskaičiuosiu 4u.gif
Atsakyti