Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Laba diena,
ar galima is sito psl http://www.crossstit...-landscapes.php parsisiusti schemutes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisitnaa& @ 2011 05 15, 17:15)
Laba diena,
ar galima is sito psl http://www.crossstit...-landscapes.php parsisiusti schemutes? g.gif


Čia yra parduodami gatavi rinkiniai siuvinėjimui.
Atsakyti
wub.gif labai dailus darbeliai merginos, labai smagu matyt tokius grozius
Atsakyti
Sveikos,

as ir pasirodau su savo dama:)
deja, ireminimu likau nepatenkinta, apmaudu, kad moki pinigus ir padaro ne taip jau gerai kaip norejosi..
dama:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 05 15, 20:43)
Sveikos,

as ir pasirodau su savo dama:)
deja, ireminimu likau nepatenkinta, apmaudu, kad moki pinigus ir padaro ne taip jau gerai kaip norejosi..

Darbas gražus, o man atrodo ar tikrai, paspartas kreivai išpjautas g.gif Pažiūrėjus net nepasakyčiau, kad rėminta rėminimo centre rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 05 15, 21:56)
Darbas gražus, o man atrodo ar tikrai, paspartas kreivai išpjautas g.gif Pažiūrėjus net nepasakyčiau, kad rėminta rėminimo centre rolleyes.gif

man rodos cia ne paspartas,o medziaga istempta blogai.sako ai bus gerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 05 15, 19:43)
Sveikos,

as ir pasirodau su savo dama:)
deja, ireminimu likau nepatenkinta, apmaudu, kad moki pinigus ir padaro ne taip jau gerai kaip norejosi..


tikrai grazus darbelis, bet del ireminimo tai tikrai gaila...reikejo pinigu nemoketi blink.gif
Atsakyti
nerodo man darbelio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 15, 21:56)
nerodo man darbelio verysad.gif


Man irgi nerodo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 05 15, 19:43)
Sveikos,

as ir pasirodau su savo dama:)



Perisprasau, nenoriu izeisti, bet nei ir viskas labai tiesiai ir idealiai butu, mano akimis-nevykes reminimo pasirinkimas. blush2.gif Na toks tik biuro dokumentams tinkamas su tais geleziukais. blush2.gif
Atsakyti
ir dar moketi uz toki ireminima pinigelius? ar paciai neisejo remintis?

pastebejau, kad daug cia nesanciu reminti kazkur, o yra kurios pacios isireminat ir visai graziai gaunasi? smile.gif
Atsakyti
as pati reminuosi-gal ne visada profesionaliai gaunasi,bet sutaupau daug pinigeliu ir nervu.ir tikrai,dabar jau rodo paveiksliuka-as tikrai nebuciau dejus i tokius remus,juk jis labai graziai atrodytu paprasciausiuose juoduose siauruose remeliuose mirksiukas.gif bet cia tik mano nuomone 4u.gif darbelis grazus
Atsakyti