Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Florestina @ 2011 05 13, 15:12)
Aš nusiperku tik trūkstamas spalvas, nors kartais ir paderinu. Tiesą pasakius, visaip padarau.


drinks_cheers.gif priklausomai nuo to, kokio sudėtingumo paveiksliukas - jei tai vaikiškas, "animacinis", tai tikrai nėra didelio skirtumo, kokio atspalvio bus meškiuko kaspinas ar nykštuko kepurytė, tačiau jei paveikslas sudėtingas, su blendingais ar šiaip jame svarbu gražūs perėjimai - perku visas spalvas pagal schemą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2011 05 13, 16:04)
Sveikutes,

Nu ir as savo pirmaji blyna uzbaigiau. Dabar jau noreciau kita pradeti. Tik man cia toks klausimas, gal ir kvailas iskilo. Jus kiekvienam darbeliui perkat siuliukus kokie nurodyti, ar kartais pamazinat, ar paderinat ka turit? Nes bankrotas nusimato, kiekvienam pirkt vis kitus siuliukus biggrin.gif Gal aisku kitos jau cia tiek prisiuvineja tai turit sukaupe kolekcija smile.gif aciu  4u.gif

man taipat striuka pirkti siuliukus.tai as is visokiu firmu tiksliai priderinu,o kuriu neturiu dasiperku.ir puikiai gaunasi thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 gegužės 2011 - 10:01
Sveikos smile.gif
Daisiuke - nuostabūs darbeliai wub.gif

O aš baigiau MTSA gėlę. Reiks nešt rėmint, būtinai reikės pasporto, nes vienas šonas labai arti krašto gavosi. NEįsivaizduoju kokį rėmą dėt doh.gif

user posted image

Siuvinėjau ant lino. Patiko, bet akys pavargdavo beskaičiuojant. Kai kur ir susimaišydavau, bet patinka galutinis variantas, tai tikrai nebus paskutinis ant lino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 05 14, 15:05)
O aš baigiau MTSA gėlę.

Gražus darbas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 05 14, 14:05)
O aš baigiau MTSA gėlę. Reiks nešt rėmint, būtinai reikės pasporto, nes vienas šonas labai arti krašto gavosi. NEįsivaizduoju kokį rėmą dėt doh.gif


nu labaia labai. wub.gif prašosi šis paveiksliukas ant tašės nutupt biggrin.gif spalvos wub.gif
Atsakyti
peachy sheila labai grazu wub.gif
Atsakyti
Seniai buvau užsukusi, per tą laiką tiek grožių pridėjote.
Nuostabios Florestinos ir Selos prijuostėlės 4u.gif
Labai mieli kabesitos skirtukai wub.gif
pelikos paveiksliukai labai gražūs 4u.gif Aš irgi baigiau vieną Dimensions paveiksliuką, rytoj bandysiu nufotografuoti mirksiukas.gif
Daisiukės išsiuvinėti meškučiai daug kartų matyti, bet jie man vis tiek labai gražūs, o kai dar taip gražiai pateiktas darbelis, manau bus sužavėti jaunavedžiai ir visi svečiai thumbup.gif
MTSA gėlės man atrodo tikri kruopštumo įsikūnijimai blush2.gif Peachy_sheila, nuostabi gėlytė thumbup.gif

Ir dar mano juosta rankšluosčiui. Skubėjau užsiūti ir padovanoti, tai nenufotografavau galutinio varianto. blush2.gif
user posted image

Daugiau nuotraukų - mano bloge
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 14 gegužės 2011 - 23:09
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 05 15, 01:04)
Seniai buvau užsukusi, per tą laiką tiek grožių pridėjote.

Ir dar mano juosta rankšluosčiui. Skubėjau užsiūti ir padovanoti, tai nenufotografavau galutinio varianto.  blush2.gif


Sveikutė 4u.gif
Malonu, kad vėl čia pasirodei, nes jau buvau pasiilgus tavo šiltų komentarų rolleyes.gif
Gražus rankšluosčio apipavidalinimas ir jo pristatymas bloge. O tavo nuotraukytės taip pat vertos pagyrimų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 15 gegužės 2011 - 06:55
pirmaargenta labai grazios lelijos, ir labai graziai pateiki foto thumbup.gif
Tas raideles ir as issirinkus buvau siuvineti ant rankluoscio, bet pasiskaiciavau kad netilps man ten.
Kvailas klausimelis ax.gif o kaip jus ta juosta uzsiuvat ant rankluoscio?
As siuvineju su tirpstancia kanva, bet va mastau ka reikes daryti su kita siuvinio puse g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siguliukas17: 15 gegužės 2011 - 08:53
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 05 15, 09:52)
o kaip jus ta juosta uzsiuvat ant rankluoscio?


Paprastuoju būdu biggrin.gif jeigu siūnu baltą juostelę prie mėlyno rankšluosčio, tai į siuvimo mašiną veriu viršutinį siūlą baltą, o apatinį mėlyną ax.gif
bet yra toks keblumas, juostelė traukiasi kitaip nei rankšluostis nuo nuolatinio skalbimo.. lankiausi kaip tik pas draugę, kuriai dovanojau tokį rankšluostį, tai buvo progos pamatyt, kad juostelė dabar yra kiek pasitraukus doh.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už gražius žodžius smile.gif Tašytė graži būtų, bet pridėjau prie sienos ir man taaaaaip gražiai atrodo, toks švelnus akcentas, tik sakau man rėmai problema, reiks ryt varyt vietoj išsirinkti smile.gif
Pirmaargenta - graži juosta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mege2 @ 2011 05 12, 22:19)
Man kažkaip įprasčiau, kai yra kieno o ne kam  ax.gif Čia keli pavyzdžiai:

Kiek čia gražių darbelių wub.gif
o aš pradėjau nediduką ant lino siuvinėti- smagu, bet dėl smulkumo baigiu akis išsinarinti doh.gif - ne mano regėjimui tokie darbai, su Aida, kad ir labai smulkia lengviau įmatyti... Vyras juokiasi, kad man kaip laikrodininkui reik prisitaisyti padidinamąjį stiklą lotuliukas.gif
Atsakyti