Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Džeinė @ 2011 05 11, 14:45)

aš pasisiūnu pati  mirksiukas.gif  labai paprasta  biggrin.gif

grazus visi darbeliai cia Jusu merginos 4u.gif
o kaip pasisiuni? schema gal turi kokia? smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos. Aš irgi nekantriai laukiu įrėminto. Šiandien nuvežiau smile.gif

Uodegyte, Tu prie to grožio irgi prisidėjai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 05 11, 11:39)
Katik pabaigiau:

jau kokia prijuostele grazi wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(pelika @ 2011 05 11, 14:02)
Keletas senu naujienu, kurios pagaliau atsidure ant sienos... isimylejau Dimensions Gold kolekcija...

labai grazus darbai wub.gif
Atsakyti
nu,kaip man grazu tos prijuosteles ant buteliu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuoles merginos!as dar issisiuvinet,tai gal ir taip,bet kaip pasisiuti ta mini prijuoste schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 05 11, 18:51)
Ačiū, merginos. Aš irgi nekantriai laukiu įrėminto. Šiandien nuvežiau smile.gif

Uodegyte, Tu prie to grožio irgi prisidėjai  mirksiukas.gif

blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 05 11, 09:14)
Tik tam, kad butu paprasciau, lengviau ir maziau klaidu. Beje, zemelapiai irgi buna suzymeti lygegretem ir dienovidiniais, kad butu lengviau susigaudyt. O breziniai del tos pacios priezasties daromi ant milimetrinio popieriaus, kuris  suzymetas dar ir po 10 langeliu.  ax.gif


Jeigu žemėlapyje matosi tik milimetrinis popierius, tada tai problema - už kiekvieno posūkio vis reiks stoti ir ieškoti ant gatvės nupieštų milimetrinių linijų smile.gif

Jei kam patinka braižyti medžiagą, tai labai gerai. Tik mane stebina vis išlendantis nusiteikimas, kad be braižymo gali būti neįmanoma dirbti. Ir ypač - kad ant lino taip baisu ir taip neįmanoma siuvinėti. Tikrai įmanoma ir tikrai puikiai gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 11, 22:39)

Jei kam patinka braižyti medžiagą, tai labai gerai. Tik mane stebina vis išlendantis nusiteikimas, kad be braižymo gali būti neįmanoma dirbti. Ir ypač - kad ant lino taip baisu ir taip neįmanoma siuvinėti. Tikrai įmanoma ir tikrai puikiai gaunasi.

imanoma viskas smile.gif tik kam vargt ir skaiciuot kryzelius ir pan, ypac jei daug spalvu ir pan, nes aspvz istisai susipainioju...as tai nesibraizau, bet visad siuvineju viena spalva, tai tuomet su isnykstanciu markeriu pasizymiu ka siuvinet, taip patogiau nepasimest ziurint i medziaga i schema...
profem tai zinoma,kad nereikia nieko, uzsimerkusios varot doh.gif biggrin.gif ir ant lino taip pat...mes ir ismoksim...
Atsakyti
pritariu Pumpurėliui:sutinku man netgi lengviau ant lino siuvinet,na,kad nepasirodyt,jog tik gyriuosi,bet nieko neveikiu,imetu viena darbeli,laukianti tik bs uzbaigimo ir siandien pradeta-pirmasis ant evenweave,antrasis-ant belfast lino,nei vieno nebraukiau ir nelaikau saves profe ar pan,siuvineju net nepilnai 6men
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 11 gegužės 2011 - 21:37
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 11, 22:33)

kokio dydzio gavosi sitas nimue? dievinu nimukus wub.gif tris jau turiu, planuoju dar ne viena i kolekcija issisiuvinet.
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 11, 21:33)
pritariu Pumpurėliui:sutinku man netgi lengviau ant lino siuvinet,na,kad nepasirodyt,jog tik gyriuosi,bet nieko neveikiu,imetu viena darbeli,laukianti tik bs uzbaigimo ir siandien pradeta-pirmasis ant evenweave,antrasis-ant belfast lino,nei vieno nebraukiau ir nelaikau saves profe ar pan,siuvineju net nepilnai 6men

Labai grazus paukstukas 4u.gif

As kad ir pradedancioji, bet irgi nesibraizau, tik pasiskaiciuoju kad zinociau del kiekio medziagos.
Tuoj pradesiu darbeli ant juodos aidos, vat cia bijau kad neprimalciau klaidu unsure.gif

Gal patarsit merginos ax.gif nusipirkau ranksluoscius mamai, kadangi sia vasara atostogausim abi tai sugalvojau kad pasiuvinesiu jai krastus ir bus grazi dovana tinkancia proga. Noriu issiuvineti varda bet kaip geriau ax.gif vardas VILE tai rasyti Vilei ar Viles g.gif Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2011 05 11, 20:39)
kokio dydzio gavosi sitas nimue? dievinu nimukus  wub.gif tris jau turiu, planuoju dar ne viena i kolekcija issisiuvinet.

as irgi jau trejas turiu,si yra 15cmX22cm,matavau realu jos dydi,be krastu,zinoma,remelio reiks daug didesnio. dar mano planuose bent trys nimukes biggrin.gif


jei siuvineciau mamai,taip ir parasyciau-mamai arba mamos,man kazkaip rasyt varda artimiausio zmogaus-nelabai ax.gif jei siuvineciau anytai arba draugei,kitai giminaitei-tada taip,rasyciau varda,bet mamai....
Atsakyti
QUOTE(pelika @ 2011 05 11, 15:02)
Keletas senu naujienu, kurios pagaliau atsidure ant sienos... isimylejau Dimensions Gold kolekcija...

thumbup.gif Labai grazu. Man tas pirmas ypac grazus thumbup.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 11, 21:39)


4u.gif biggrin.gif

Atsakyti