Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 10, 14:40)
bet turejo buti-pazymeta juk piestuku zenklas,vadinasi,sunaudotas.
taip,kaip ir aiskinta-apatineje eiluteje surasyti nr spalvu ir kad reikia imti po viena gija,t.y.blendingas,o kur yra 9-11 tai reiskia,kad sios spalvos turi buti ne vienas nr,o net trys,nes daug reikia tos spalvos.as pati siuvineju lenarte dideli darba ir pvz,yra parasyta 9-11-tai tos pacios spalvos siuliukai sukabinti ant siu skaiciu,tai ne blendingas,o ta pati spalva,tik,kadangi jos daug,sukabinta ant keliu skyluciu.apacioje,po lentele syrasyta kombinacijos-tai yra, blendingas.kaip suprantu,tai irgi rinkinys,bet jau panaudotas.tikuosi,kad suprantamai parasiau.sekmes 4u.gif

tai kaip suprantu 6-7 vienas ir tas pats g.gif doh.gif kazkiek pagavau,bet vistiek nesuprantu kam taip sudetingai reikia sudaryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 gegužės 2011 - 12:47
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 09, 20:34)
as irgi nieko nesizymiu ir neskaiciuoju,pacius pirmus sunkaisuia buna surast,ir nusprest,nuo kur lengviausia pradet,o toliau-kaip sviestu tepta eina thumbup.gif

Tai jus saunuoles. 4u.gif As aida susibraizau kvadratais, susiskaiciavus po 10langeliu, kitaip net nepradedu siuvinet doh.gif O lino nesusikvadratavus net neisivaizduoju, kaip reiketu nepasimest. blush2.gif
Atsakyti
bet užtat kokias nuostabias schemas kuri thumbup.gif bigsmile.gif wub.gif

turbūt geriausiai kiek teko matyt 4u.gif
Atsakyti
[quote=Uodegyte,2011 05 10, 12:43]
tai kaip suprantu 6-7 vienas ir tas pats g.gif doh.gif kazkiek pagavau,bet vistiek nesuprantu kam taip sudetingai reikia sudaryti

as irgi manau, kad Nr6. = Nr 7, o Nr.9 = NR10 = Nr11, ir Nr12 = Nr13. manau, kad jei daug tu siulu yra, jie netelpa ir viena angele, todel padaryta kelios, o ir pimoj eilutej aiskiai parasyta, kad imi 1 siuliuka is 6 Nr.9 (arba 10 arba 11),1 siuliuka is 6 Nr12 arba Nr13, ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maijkute: 10 gegužės 2011 - 15:31
na,cia suprast nieko sudetingo-kitaip ir neissiuvinesi,pagal mane lenarte labai aiskiai suraso.
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 05 10, 14:24)
Tai jus saunuoles. 4u.gif As aida susibraizau kvadratais, susiskaiciavus po 10langeliu, kitaip net nepradedu siuvinet doh.gif O lino nesusikvadratavus net neisivaizduoju, kaip reiketu nepasimest. blush2.gif


Nesuprantu, kam dygsniuoti arba žymėtis liną ir jau visiškai negaliu suprasti, kam žymėtis Aidą g.gif Kaip jūs žemėlapius arba, tarkim, buto planus skaitote?..
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 10, 18:05)
Nesuprantu, kam dygsniuoti arba žymėtis liną ir jau visiškai negaliu suprasti, kam žymėtis Aidą  g.gif Kaip jūs žemėlapius arba, tarkim, buto planus skaitote?..


Aš susilanguoju tada, kai paveikslas nėra ištisinis, pvz. toks:
user posted image
Kad būtų paprasčiau surasti išsibarsčiusių elementų vietas. O ištisiniam paveisklui to nereikia, imi ir siuvinėji iš eilės.
Atsakyti
as ir niekada gyvenime nesu braiziusi tu kvadratu biggrin.gif
Atsakyti
o as viena paveiksla siuvinejau be kvadratu, kita - su. Nepalyginamai patogiau man ax.gif , nesusibraizius ne karta prasokau langeliuose (aisku, kai pirma karta siuvineji, gal dar ir del to) ir nematau cia nieko stebetino, kas susibraizo. Kaip kam patogiau gi taip siuvineja 4u.gif . man pvz nepatogu atrodo, kai matau pas kitas paliktus siulus kabancius busimiems langeliams uzpildyti, bet tai, jei kazkam toks budas super, tai viskas good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 10 gegužės 2011 - 18:33
QUOTE(vasarė @ 2011 05 10, 18:32)
man pvz nepatogu atrodo, kai matau pas kitas paliktus siulus kabancius busimiems langeliams uzpildyti, bet tai jei kazkam toks budas super, tai viskas good.gif


Šito ir aš nesuprantu, kažkada pabandžiau ir nusprendžiau, kad siuvinėti vienu siūlu yra patogiau, o kai daug- tai gali susipainioti.
Atsakyti
Pagaliau turiu ką pasirodyt. Didesnis vaizdelis paraše.
Ryt nešiu rėminti.

http://i154.photobuc...as/100_4768.jpg


Nesąmonė kažkokia, negaliu įdėt normaliai.
Atsakyti
Ir man susibraižius daug patogiau ir greičiau. Kažkada, seniai seniai(skamba kaip pasakos pradžia lotuliukas.gif ) kai dar nebuvo išplaunamų markerių, siuvinėjau nesusibraižiusi, bet dabar taip jau nebedaryčiau, nei už ką.Man daug patogiau siuvinėti lape po spalvą o ne iš eilės, tai be langelių greitai nuvaryčiau į lankas doh.gif
Atsakyti