Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Misisipe10 @ 2011 05 09, 14:13)
Aciu uz info.  smile.gif
Gal kas zino patikrinta konverteri Dimension DMC? 4u.gif Radau kelis internete, tai gal kuri turi jau patikrinta  blush2.gif


konverteris
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 05 09, 12:39)
Mano vargelis ant lino:



O ko gi jau čia vargelis? rolleyes.gif Vienas malonumas... thumbup.gif
Gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 05 09, 12:43)
grazus vargelis  thumbup.gif  thumbup.gif  vertas to vargo  thumbup.gif  o as ant lino turbut ir neisdrysiu niekada...net pabandyti...nu kazkaip rankos nekyla nors tu ka  doh.gif
oi,kartais besiuvinedama aptingstu,bet apsilankau cia,pamatau tiek graziu darbeliu,ir vel azartas pakyla  biggrin.gif
beje,ko nepaminejau,visu labai grazus darbai  4u.gif

o man kaip tik labiau ant lino ir evenweave patinka,nei ant aidos smile.gif
Atsakyti
Man ziauriai sunku ant lino siuvineti. Jau vien kol susizymejau. Dygsniavau, skaiciavau su padidinimo stiklu. Sakiau zvaira liksiu. ax.gif
Atsakyti
o aš ant lino dar tik vieną darbelį labai nedidelį darius, ir tas linas buvo dar prosenelės nuo senų laikų išsaugotas, kur gijos nevienodo storio, galvojau kad bus be proto sunku - bet pasirodo visai lengvai ten, ir pačiai labai patiko thumbup.gif vos kelių kryžukų reikėjo kad akys priprastų, o paskui savaime matosi, skaičiuot nereikia ax.gif
Atsakyti
as irgi nieko nesizymiu ir neskaiciuoju,pacius pirmus sunkaisuia buna surast,ir nusprest,nuo kur lengviausia pradet,o toliau-kaip sviestu tepta eina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 05 09, 11:39)
Mano vargelis ant lino:

bigsmile.gif ir labai dailus "vargelis" thumbup.gif
Atsakyti
Labai daili damute ant lino, tikrai verta vargo mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image

labukas visoms,paaiskinkit nesuprantanciai biggrin.gif ka reiskia 6-7 ,9-11,12-13.apacioje suprantu kad blendingas.o kaip cia suprasti g.gif o po lentele pirmos eilutes isvis nesuprantu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 gegužės 2011 - 12:05
[quote=Uodegyte,2011 05 10, 13:00]

as manau, kad reikia imti po viena siuliuka 9-11 siuluko ir 12-13 siuliuko is lenteles. Cia mano toks supratimas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misisipe10: 10 gegužės 2011 - 12:10
QUOTE

as manau, kad reikia imti po viena siuliuka 9-11 siuluko ir 12-13 siuliuko is lenteles. Cia mano toks supratimas ax.gif

9 ,13 netgi nera.pasakys kas tikrai zino ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 gegužės 2011 - 12:13
bet turejo buti-pazymeta juk piestuku zenklas,vadinasi,sunaudotas.
taip,kaip ir aiskinta-apatineje eiluteje surasyti nr spalvu ir kad reikia imti po viena gija,t.y.blendingas,o kur yra 9-11 tai reiskia,kad sios spalvos turi buti ne vienas nr,o net trys,nes daug reikia tos spalvos.as pati siuvineju lenarte dideli darba ir pvz,yra parasyta 9-11-tai tos pacios spalvos siuliukai sukabinti ant siu skaiciu,tai ne blendingas,o ta pati spalva,tik,kadangi jos daug,sukabinta ant keliu skyluciu.apacioje,po lentele syrasyta kombinacijos-tai yra, blendingas.kaip suprantu,tai irgi rinkinys,bet jau panaudotas.tikuosi,kad suprantamai parasiau.sekmes 4u.gif
Atsakyti