Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Matrioske @ 2011 05 08, 14:31)
Sveikos darbstuoles  smile.gif
Reikia man jusu pagalbos  ax.gif Noriu pasidaryti schemute dukrytes veiduko, kadangi esu tik pradedancioji ir schemuciu savo gyvenime nesu dariusi, tai noriu jusu pagalbos 4u.gif Su kuria programele yra nesudetingiausa pasidaryti schemute? Ka svarbiausia reiketu zinoti darant schemute paciai? Kaip jus manot ar as kaip pradedancioji iveiksiu sita misija  blush2.gif

patarčiau geriau nerizikuoti, bent jau mano tokia nuomonė schmoll.gif geriau bandykit ieškoti kas jau yra tai darę ir galėtų sutikt pagelbėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 05 08, 13:11)
patarčiau geriau nerizikuoti, bent jau mano tokia nuomonė schmoll.gif geriau bandykit ieškoti kas jau yra tai darę ir galėtų sutikt pagelbėti 4u.gif

Aciu uz nuomone mirksiukas.gif Tikriausiai taip reikia ir padaryti blush2.gif

HELP!!!
Gal atsirastu zmogeliuku kurios jau yra dariusios schemutes pacios is nuotrauku ir gal galetu paaukoti savo brangu laika ir man pagelbeti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos siuvinetojos, idedu ir as savo procesa smile.gif siek tiek pasistumejau i prieki, bet pabaigos dar reiks palaukti

user posted image
Atsakyti
Kaip visada yra i kur akis paganyti, Jus visos saunuoles !

Ps: zirafiukai labai mieli wink.gif

O as noriu pasirodyti jau ireminta darba (kazkada be remu buvau idejus), gal foto neatrodo,bet realiai iremintas atrodo tobulai 4u.gif blush2.gif

user posted image


Dar noriu paklausti, diskutavome su tokia moteriske ( ne lietuve) ir ji man pasakojo apie purskiamus klijus, kurie skirti specialiai darbui istempti ant pagrindo ir priklijuoti (reminant darbus). Ar kas nors juos naudojot ? (supratau,kad jie flakone,kaip koks plauku lakas smile.gif ) Tiesiog idomu kokie atsiliepimai, aciu.
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 05 08, 15:11)
patarčiau geriau nerizikuoti, bent jau mano tokia nuomonė schmoll.gif geriau bandykit ieškoti kas jau yra tai darę ir galėtų sutikt pagelbėti 4u.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(I.V.A. @ 2011 05 08, 16:23)
Sveikos siuvinetojos, idedu ir as savo procesa smile.gif siek tiek pasistumejau i prieki, bet pabaigos dar reiks palaukti

gražu bus

QUOTE(Antarktida44 @ 2011 05 08, 17:46)
O as noriu pasirodyti jau ireminta darba (kazkada be remu buvau idejus), gal foto neatrodo,bet realiai iremintas atrodo tobulai  4u.gif  blush2.gif

wub.gif lalai labai . spalvytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 05 08, 18:46)
Kaip visada yra i kur akis paganyti, Jus visos saunuoles !

Ps: zirafiukai labai mieli wink.gif

O as noriu pasirodyti jau ireminta darba (kazkada be remu buvau idejus), gal foto neatrodo,bet realiai iremintas atrodo tobulai  4u.gif  blush2.gif

tiesiog tobula rolleyes.gif
Atsakyti
nuostabus drugelis! bigsmile.gif

QUOTE(Matrioske @ 2011 05 08, 16:23)
Aciu uz nuomone  mirksiukas.gif Tikriausiai taip reikia ir padaryti  blush2.gif

HELP!!!
Gal atsirastu zmogeliuku kurios jau yra dariusios schemutes pacios is nuotrauku ir gal galetu paaukoti savo brangu laika ir man pagelbeti 4u.gif


jei skaitai rusiškai - čia yra išsami instrukcija, kaip pasidaryti schemą smile.gif Schema is foto
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 05 08, 18:46)

O as noriu pasirodyti jau ireminta darba (kazkada be remu buvau idejus), gal foto neatrodo,bet realiai iremintas atrodo tobulai  4u.gif  blush2.gif



sita drugeliu serija taip pat labai faini wub.gif todel ir sitas darbelis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 05 08, 20:43)
sita drugeliu serija taip pat labai faini  wub.gif  todel ir sitas darbelis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif



As daugiau net neesu macius drugeliu is sitos serijos.
Jei zinote kur galeciau pasiziureti,parasykit i az,aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 05 08, 21:43)
sita drugeliu serija taip pat labai faini  wub.gif  todel ir sitas darbelis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

sis darbelis tik vienas g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Atsiliepkit, kuri siuvinejot tulpes vazoje ant veidrodinio padeklo juodam fone ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 05 09, 10:59)
Labas rytas  4u.gif

Atsiliepkit, kuri siuvinejot tulpes vazoje ant veidrodinio padeklo juodam fone  ax.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

siuvinejo doviem

tema
Atsakyti