Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Sandrulia @ 2011 05 06, 22:39)
Ateinu su dar šiltu darbeliu, labai jis man mielas, smagiai siuvinėjosi wub.gif

O čia mažiukas vakaro darbelis - dovanėlė smile.gif


nu bet jau žirafų grožis wub.gif labai gerai spalvos atrinktos, gyvesnis darbas 4u.gif
o ta rožytė nejaugi per vakarą padaryta? blink.gif 4u.gif
QUOTE(InDovi @ 2011 05 07, 09:42)
ir as sitas zirafas siuvineju, nuostabios  wub.gif  tik mano spalvos visai kitokios, visai nebe daug liko:

irgi gražiai labai atrodo 4u.gif tik ne per mažai medžiagos iš šonų palikta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 05 07, 15:03)
o ta rožytė nejaugi per vakarą padaryta? blink.gif  4u.gif

Na ne visai per vakarą, sakykim per dieną, bet su didelėm pertraukom biggrin.gif ji nedidelė juk
Atsakyti
Niu bet jau tu zirafiuku grazumas ir meilumas wub.gif
kiti darbeliukai taip pat grazus, saunuoles merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 05 07, 14:03)
nu bet jau žirafų grožis wub.gif labai gerai spalvos atrinktos, gyvesnis darbas 4u.gif
o ta rožytė nejaugi per vakarą padaryta? blink.gif  4u.gif

irgi gražiai labai atrodo 4u.gif tik ne per mažai medžiagos iš šonų palikta? g.gif


kadangi reminsiu prie pat krastelio, tai trukstama reminimui medziaga siusiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2011 05 07, 15:10)
Na ne visai per vakarą, sakykim per dieną, bet su didelėm pertraukom biggrin.gif ji nedidelė juk

įsivaizduoju kokie tempai pas jus bigsmile.gif nedidelė, bet visvien yra kas veikt, as su savo rankų "miklumu" niekaip per dieną nepadaryčiau cool.gif man knygai skirtukas kur kirmėlė ant knygų krūvelės atėmė kokias tris dienas doh.gif dabar aišku su rėmu greičiau darbai juda, bet vis tiek tokie tempai man nerealūs dar atrodo blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2011 05 06, 22:39)
Ateinu su dar šiltu darbeliu, labai jis man mielas, smagiai siuvinėjosi wub.gif


Nuostabios žirafos, labai gražiai atrodo ir spalvos atrodo daug gyvesnės negu orginale wub.gif thumbup.gif .
Ateinu ir aš apisirodyti su naujausiu darbeliu, žinoma yra keletas klaidelių, bet aš dar tik mokausi ir manau po truputi tobulėju blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vitalija13x @ 2011 05 07, 16:52)
labai gražiai atrodo ir spalvos atrodo daug gyvesnės negu orginale wub.gif  thumbup.gif .
Ateinu ir aš apisirodyti su naujausiu darbeliu, žinoma yra keletas klaidelių, bet aš dar tik mokausi ir manau po truputi tobulėju blush2.gif

kaip gražu ir šilta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija13x @ 2011 05 07, 15:52)
Ateinu ir aš apisirodyti su naujausiu darbeliu, žinoma yra keletas klaidelių, bet aš dar tik mokausi ir manau po truputi tobulėju blush2.gif

grazus, pavasariskas, siltas darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 05 05, 13:47)

Geras!

Aš tai dienai irgi siuvinėjau smile.gif Irgi bus Ramunė, tik vyro vardas kitas smile.gif Jau beveik baigiu, gal ryt-poryt ir pavyks pasirodyti smile.gif
Atsakyti
[quote=InDovi,2011 05 07, 08:42]
ir as sitas zirafas siuvineju, nuostabios wub.gif tik mano spalvos visai kitokios, visai nebe daug liko:

niu super wub.gif sis variantas man mielesnis, ramesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija13x @ 2011 05 07, 16:52)
Ateinu ir aš apisirodyti su naujausiu darbeliu, žinoma yra keletas klaidelių, bet aš dar tik mokausi ir manau po truputi tobulėju blush2.gif

pakvipo pavasariu biggrin.gif o tai savaitgalį orelis nekoks.
dailiai gavos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles smile.gif
Reikia man jusu pagalbos ax.gif Noriu pasidaryti schemute dukrytes veiduko, kadangi esu tik pradedancioji ir schemuciu savo gyvenime nesu dariusi, tai noriu jusu pagalbos 4u.gif Su kuria programele yra nesudetingiausa pasidaryti schemute? Ka svarbiausia reiketu zinoti darant schemute paciai? Kaip jus manot ar as kaip pradedancioji iveiksiu sita misija blush2.gif
Atsakyti