Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos, siuvinėtojos 4u.gif vis grožiuosi jūsų darbais ir pati karts nuo karto pasiuvinėju, tik neprisiruošiu sukelti nuotraukų ir prisijungti prie jūsų smile.gif Bet atėjau su prašymu:
labai reiktų pagalbos konvertuoti DMC vilnos spalvas į DMC muline, gal galėsit kuri pagelbėt blush2.gif Išsirinko sesuo būtent tą schemą, kuri vilnoniams siūlams skirta doh.gif kelias dienas naršau ir nieko... unsure.gif DMC-usa puslapyje yra keletas palygintų spalvų, bet man reikalingų kaip tyčia nėra...
O gal jau kas nors atitaikė DMC muline spalvas šiam darbui? Ačiū 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martini: 05 gegužės 2011 - 19:03
QUOTE(Doviliukep @ 2011 05 05, 17:09)
labukas.as ir gyvenu uk londone,o esu siuvinejimo fane,tik va savo visus instrumentus palikau LT, gal zinai kur galima visko nusipirkti siuvinejimui Londone?smile.gif

as ne Anglijoj,as-skotijoj,tad del Londono nieko negaliu patart,bet galeciau pasiulyt pagooglint arba zurnala isigyt apie siuvinejima,ten buna daug parduotuviu adresu arba internetiniu adresu.as pati tai viska ebay isigyjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 05 05, 17:09)
labukas.as ir gyvenu uk londone,o esu siuvinejimo fane,tik va savo visus instrumentus palikau LT, gal zinai kur galima visko nusipirkti siuvinejimui Londone?smile.gif

As is cia perku siuliukus ir visko ko prireikia smile.gif Gal ir tau pravers mirksiukas.gif http://www.theneedle...o.uk/index.php/ http://www.laineswor...k/L/needle.html
Atsakyti
QUOTE(~Dark Elf~ @ 2011 05 05, 19:41)
murkse tavo labai fainas  avataras.. noreciau tokios schemute..  wub.gif
o cia giriates tik issiuvinetais? ar ir padedat su schemutem?

ačiū. jau rašiau kelis kartus, schemutės pavadinimas "liubitelskaja" (mėgėjų) biggrin.gif Į az maila parašyk-atsiusiu biggrin.gif 21x15 dydis, 14 aida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 06 gegužės 2011 - 07:35
SVEIKOS 4u.gif
o ka siuvinejate is tokiu siulu kur pereinamos spalvos, na kaip vaivorykste? smile.gif esu maciusi, kad tokiu yra, o schemutes jiems ir yra?

turiu tokiu blizganciu siuliuku, pabandziau siuvineti,sunkiai man su jais...matyt kad neigudusi...tokie kaip irirsiniai, nemoku nupasakot, bet atrodo tokie zvilgantys blizgus...susigundziau jais ir va neiseina... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 05 06, 10:29)
SVEIKOS 4u.gif
o ka siuvinejate is tokiu siulu kur pereinamos spalvos, na kaip vaivorykste? smile.gif esu maciusi, kad tokiu yra, o schemutes jiems ir yra?

turiu tokiu blizganciu siuliuku, pabandziau siuvineti,sunkiai man su jais...matyt kad neigudusi...tokie kaip irirsiniai, nemoku nupasakot, bet atrodo tokie zvilgantys blizgus...susigundziau jais ir va neiseina... smile.gif

tiuri gal omeny melanziniai ?(spalvoti) turiu viena schemute skirta siuvineti melanziniais siuliukais.jai domina rasyk i az.

melanziniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 06 gegužės 2011 - 08:46
QUOTE(Doviliukep @ 2011 05 05, 19:09)
labukas.as ir gyvenu uk londone,o esu siuvinejimo fane,tik va savo visus instrumentus palikau LT, gal zinai kur galima visko nusipirkti siuvinejimui Londone?smile.gif

Geras yra ir is UK zmoniu siuvinejanciu clap.gif Yra parduotuve Hobbycraft, dar daug ka galima nusipirkti John Lewise, o siaip pati perku is internetiniu parduotuviu, pagooglinus ju daug surasi, neddlecraft, sewand so, crossstitch ir t.t.

Sveiki jusu tema daznai paskaitau mirksiukas.gif labai patinka visu darbeliai, labai ikvepia mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos help.gif

buvo neseniai klausta, bet neberandu doh.gif

puslapiuko nuoroda, kur žodžius irašius gauni ju schema...
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 05 06, 11:52)
Merginos  help.gif

buvo neseniai klausta, bet neberandu  doh.gif

puslapiuko nuoroda, kur žodžius irašius  gauni ju schema...


gal sitas ?
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 05 06, 12:52)
Merginos  help.gif

buvo neseniai klausta, bet neberandu  doh.gif

puslapiuko nuoroda, kur žodžius irašius  gauni ju schema...

Ir šitas tada buvo įdėtas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 05 06, 12:19)
Ir šitas tada buvo įdėtas 4u.gif

4u.gif va šis, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 05 06, 09:29)
SVEIKOS 4u.gif
o ka siuvinejate is tokiu siulu kur pereinamos spalvos, na kaip vaivorykste? smile.gif esu maciusi, kad tokiu yra, o schemutes jiems ir yra?

turiu tokiu blizganciu siuliuku, pabandziau siuvineti,sunkiai man su jais...matyt kad neigudusi...tokie kaip irirsiniai, nemoku nupasakot, bet atrodo tokie zvilgantys blizgus...susigundziau jais ir va neiseina... smile.gif


Mano paraše yra vienas nykštukas, siuvinėtas melanžiniais siūlais. Bet ten naudoti Atalie siūlai, kadangi jie rankomis dažyti, jų spalvų perėjimai subtilesni, švelnesni nei, tarkim, DMC. Esu pirkusi ir jų, bet man nelabai jų spalvų aštrumas. Melanžiniais siūlais galima siuvinėti įvairius ornamentus, kurie šiaip būtų siuvinėjami viena spalva.

Kadangi kalbi apie blizgančius siūlus, nesu tikra, ką turi omeny. DMC turi blizgius Rayon siūlus. Esu juos bandžiusi, tikra tragedija doh.gif Bent jau aš privargau su jais kaip reta.
Atsakyti