Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(murkse @ 2011 05 05, 13:11)
gražiai gavos. viršuj kaip paukštis skrenda, dėl to, dar labiau patinka

dekui 4u.gif tas "paukstis" visai netycia gavos biggrin.gif

QUOTE(Lauryt @ 2011 05 05, 13:45)
Žiūrėjau žiūrėjau ir įžiūrėjau besibučiuojančią porelę smile.gif gražu smile.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
InDovi, man irgi grazu ir viskas puikiai izvelgiama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 05 05, 13:47)
Sveikos! 4u.gif
ateinu pasidalint darbeliu, idomu, ar izvelgsite, kas issiuvineta. vakar draugui rodziau, tai visokiu spejimu buvo, bet tik ne tikrasis  lotuliukas.gif  schema pati dariau. remai tik siaip, del bendro vaizdo, manau reminsiu su pasportu. Kaip manot, ar verta ta uzrasa det isvis?  ax.gif

kažin ar ne jūs ir dėjot šita darbelį dar prieš siuvinėjant paveiksliuką? g.gif nes man jau jis matytas sitam forume buvo, gal dėl to ir aiškiai įžiūrėjau kas ten pavaizduota 4u.gif

beje, ir visų kitų darbeliai nuostabūs 4u.gif 4u.gif 4u.gif nu bet jūsų ir tempai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metaxa: 05 gegužės 2011 - 14:06
QUOTE(Metaxa @ 2011 05 05, 14:04)
kažin ar ne jūs ir dėjot šita darbelį dar prieš siuvinėjant paveiksliuką? g.gif  nes man jau jis matytas sitam forume buvo, gal dėl to ir aiškiai įžiūrėjau kas ten pavaizduota 4u.gif

beje, ir visų kitų darbeliai nuostabūs 4u.gif  4u.gif  4u.gif nu bet jūsų ir tempai doh.gif


aha, dejau kazkada smile.gif
Atsakyti
InDovi idomiai,ir neblogai gavos,kokia nuotrauka buvo kai darei,ir su kokia programa.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 05 05, 14:34)
InDovi idomiai,ir neblogai gavos,kokia nuotrauka buvo kai darei,ir su kokia programa.

dariau su PM, originalios foto nedesiu, bet apdirbus ja photoshop'u gavosi toks maketas, kuri patalpinau i PM. (vyro plaukus iskarpiau, nes butu gavesis didelis blynas ir nusveres visa bendra vaizda)
user posted image

pati parinkau rudas spalvas, nes nors maketas juodas, PM "isvercia" kaip melyna su pilka.
is pradziu buvau kitoki maketa parinkus, daugiau detaliu, spalvu apie 20, bet is tiesu pradejus siuvinet teko ardyt daug, nes visiskai netinkamai gavosi. rimtu darbu nerizikuociau kurt ax.gif
Atsakyti
o geras bigsmile.gif o galeciau pagalbos paprasyti ax.gif padeti su photoshop'u .ir as tokio noreciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 05 05, 16:15)
o geras  bigsmile.gif o galeciau pagalbos paprasyti  ax.gif padeti su photoshop'u .ir as tokio noreciau  thumbup.gif


prasom, jei galesiu - padesiu smile.gif siaip ne eksperte as tam photoshope, bet pagooglinu ir daug atsakymu randu, kaip ka daryt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 05 05, 18:18)
prasom, jei galesiu - padesiu smile.gif siaip ne eksperte as tam photoshope, bet pagooglinu ir daug atsakymu randu, kaip ka daryt wink.gif

as taipat ne eksperte,taipat darau su programa smulkias schemas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 04 14, 22:26)
aciu uz nuoroda 4u.gif esu radus dar pigiau,bet irgi,tik UK apsimoka siustis,plius,tik dideli kieki perkant,tada pigiau gaunasi.
Pumpurėli,gyvenciau Vilniuje-rasyciau ir tartumemes  mirksiukas.gif grazus turetu buti darbelis

labukas.as ir gyvenu uk londone,o esu siuvinejimo fane,tik va savo visus instrumentus palikau LT, gal zinai kur galima visko nusipirkti siuvinejimui Londone?smile.gif
Atsakyti
Hello mergyyytes smile.gif nezinau ar ten pataikiau..
siuvinet visiskai nemoku.. kazka is youtubo paziurejau.. kazka paziurejau google.. labai uzsimaniau siuvinet.. nes pamaciau grazu idekla telefonui su katineliu blush-anim-cl.gif
ir as taip noriu... pasidaryt..

murkse tavo labai fainas avataras.. noreciau tokios schemute.. wub.gif
o cia giriates tik issiuvinetais? ar ir padedat su schemutem?
Atsakyti
QUOTE(~Dark Elf~ @ 2011 05 05, 20:41)
Hello mergyyytes smile.gif nezinau ar ten pataikiau..
siuvinet visiskai nemoku.. kazka is youtubo paziurejau.. kazka paziurejau google.. labai uzsimaniau siuvinet.. nes pamaciau grazu idekla telefonui su katineliu   blush-anim-cl.gif
ir as taip noriu... pasidaryt..

murkse tavo labai fainas  avataras.. noreciau tokios schemute..  wub.gif
o cia giriates tik issiuvinetais? ar ir padedat su schemutem?

schemutem yra atskira tema ,o jai kurios darbelis patinka schemutes galima paprasyti parasant i asmenine zinute.

schemu paieska

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 gegužės 2011 - 18:47