Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(vitalija13x @ 2011 05 04, 15:45)
Labas visoms. Turiu vieną pronlemėlę, nusižiūrėjau kelis HEAD darbelius, tik niekaip negaliu rasti nemokamos schemos verysad.gif . Gal kas žinot kur rasti HEAD darbeliu schemas

Jau neberasi taip lengvai, saugodami autorines teises labai prašlavė/uždarė viešus albumus, schemų dalinimosi psl. HAED firminiam psl. yra kas mėnesį įdedama nemokama schema. O dėl kitų - prašom kreiptis SM schemų paieškos temoje gal kas padės Schemų paieška
Atsakyti
dar galima pasisiknaisioti po osinkos haed procesus,ir tiesiog parasyti autorei rusaitei ir paprasyti schemos.turetu atsirasti draugisku kurios pasidalins ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 05, 10:19)
anksčiau 3dienų užtekdavo, dabar reikia 2savaičių  biggrin.gif . Viskas priklauso kiek tam skirsi laiko mirksiukas.gif


labai ačiū už atsakymą, nuraminai, kad ne mėnesį karsta.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai ir procesai, aš parodysiu savo smulkmenėlę, prijuostėlė buteliui.

user posted image

user posted image
Atsakyti
gražu, o dar ant juodo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 05 05, 12:37)
gražu, o dar ant juodo blink.gif


Tamsiai žalio, tik gal todėl kad drėgnas, atrodo juodas. Šį ruošinį prijuostėlei esu gavus dovanų. Ką siuvinėti parinko mano sesuo, o šia prijuostėle papuošim vyno butelį, kitą šeštadienį (05.14) mano tėvų vestuvių metinės. Tai čia bus kaip atvirutė prie dovanos.
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

ateinu pasidalint darbeliu, idomu, ar izvelgsite, kas issiuvineta. vakar draugui rodziau, tai visokiu spejimu buvo, bet tik ne tikrasis lotuliukas.gif schema pati dariau. remai tik siaip, del bendro vaizdo, manau reminsiu su pasportu. Kaip manot, ar verta ta uzrasa det isvis? ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 05 05, 10:20)
Jau neberasi taip lengvai, saugodami autorines teises labai prašlavė/uždarė viešus albumus, schemų dalinimosi psl. HAED firminiam psl. yra kas mėnesį įdedama nemokama schema. O dėl kitų - prašom kreiptis SM schemų paieškos temoje gal kas padės Schemų paieška


O ką manote apie tai, kad pati pasidaryčiau schemą iš orginalaus paveikslėlio? Gal esate kas pabandę, ar rezultatas gaunasi? Aš pati mažiems darbeliams esu bandžiusi pasidaryti, visai pakenčiamai gaunasi, o su dideliu bijau bandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 05 05, 13:30)
Labai gražūs darbeliai ir procesai, aš parodysiu savo smulkmenėlę, prijuostėlė buteliui.

4u.gif smagi smulkmenėlė

QUOTE(InDovi @ 2011 05 05, 13:47)
Sveikos! 4u.gif

ateinu pasidalint darbeliu, idomu, ar izvelgsite, kas issiuvineta. vakar draugui rodziau, tai visokiu spejimu buvo, bet tik ne tikrasis  lotuliukas.gif  schema pati dariau. remai tik siaip, del bendro vaizdo, manau reminsiu su pasportu. Kaip manot, ar verta ta uzrasa det isvis?  ax.gif

gražiai gavos. viršuj kaip paukštis skrenda, dėl to, dar labiau patinka
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 05 04, 18:12)
norėjau paklausti siuvinėjančių metrikus - kiek maždaug laiko užtrunka išsiuvinėti tuos įprastus jau daug kartu matytus metrikiukus, pvz, vaikiukas miegantis su žaisliuku? tikiuosi suprantate, kurią seriją turiu omenyje  4u.gif


na aš dar tokia siuvinėtoja tesu, bet per 5 vakarus įveikiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 04, 21:20)
Vargšas briedis, jį tuoj tuoj suvalgys...  verysad.gif Kad ir gamtos realybė, na bet... aš Animal planet kanalo žiūrėt negaliu...  ax.gif

PAŽADU jo nesuvalgys biggrin.gif

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 05 05, 09:11)
Nekreip dėmesio į kai kurias mūsų lyrines pastabas - jei pačiai patinka, tai tik pirmyn

juk kiek žmoniu, tiek nuomonių, labai super, kad nebijot tiesos sakyt 4u.gif

šis paveikslas skitras medžiotojui, jam jis labai patiko mirksiukas.gif
Rinkiny buvo 18 aida, siuvinėju 2 siulais

QUOTE(Florestina @ 2011 05 05, 12:30)
Labai gražūs darbeliai ir procesai, aš parodysiu savo smulkmenėlę, prijuostėlė buteliui.

Labai gražu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 05 05, 12:47)
Sveikos! 4u.gif

ateinu pasidalint darbeliu, idomu, ar izvelgsite, kas issiuvineta. vakar draugui rodziau, tai visokiu spejimu buvo, bet tik ne tikrasis  lotuliukas.gif  schema pati dariau. remai tik siaip, del bendro vaizdo, manau reminsiu su pasportu. Kaip manot, ar verta ta uzrasa det isvis?  ax.gif



Žiūrėjau žiūrėjau ir įžiūrėjau besibučiuojančią porelę smile.gif gražu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauryt: 05 gegužės 2011 - 13:46