Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 04, 17:23)
vauuu, labai viskas gražiai ryškėja  bigsmile.gif

Aciukas merginos 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 05 04, 15:45)
Lendu i dienos šviesa su savo procesu  ax.gif  jau puse paveikslo yra  thumbup.gif



tikrai, kad wau bigsmile.gif bigsmile.gif kaip ryšku ir tikroviška wub.gif labai įspūdingas paveikslas bus thumbup.gif

norėjau paklausti siuvinėjančių metrikus - kiek maždaug laiko užtrunka išsiuvinėti tuos įprastus jau daug kartu matytus metrikiukus, pvz, vaikiukas miegantis su žaisliuku? tikiuosi suprantate, kurią seriją turiu omenyje 4u.gif
Atsakyti
ir dar vienas klausimas - planuoju siuvinėti šį paveikslą kaip vestuvių metriką, kurioje vietoje siūlytumėte siuvinėti sutuoktinių vardus ir datą? viršuje? o gal dešinėje pusėje apačioje? bet ar gražiai tada atrodys, kai įrėminus siuvinukas nebebus centre.. g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 05 04, 21:48)
ir dar vienas klausimas - planuoju siuvinėti šį paveikslą kaip vestuvių metriką, kurioje vietoje siūlytumėte siuvinėti sutuoktinių vardus ir datą? viršuje? o gal dešinėje pusėje apačioje? bet ar gražiai tada atrodys, kai įrėminus siuvinukas nebebus centre..  g.gif



gal cia ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 05 04, 15:45)
Lendu i dienos šviesa su savo procesu  ax.gif


Vargšas briedis, jį tuoj tuoj suvalgys... verysad.gif Kad ir gamtos realybė, na bet... aš Animal planet kanalo žiūrėt negaliu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 05 04, 21:29)


bet įdomu ar tilps, juk gausis ilgokas užrašas - abiejų vardai ir pavardė. Na, užsisakiau didesnį gabalą medžiagos, paliksiu vietos visur ir žiūrėsim jau išsiuvinėjus patį motyvą ir renkant šriftą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 04, 22:20)
Vargšas briedis, jį tuoj tuoj suvalgys...  verysad.gif Kad ir gamtos realybė, na bet... aš Animal planet kanalo žiūrėt negaliu...  ax.gif


tik pažiūrėk, koks tas briedis karingas, niekas jo nesuvalgys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 05 04, 22:47)
tik pažiūrėk, koks tas briedis karingas, niekas jo nesuvalgys  biggrin.gif


Paveikslas labai išraiškingas, o briedis labai susigūžęs rolleyes.gif Ir pagal kitų veikėjų dantis darosi aišku, kad jis turi priežasčių gūžtis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 04, 22:20)
Vargšas briedis, jį tuoj tuoj suvalgys...

drinks_cheers.gif
Pagirtinas Džeinės darbas, bet pats motyvas man ne prie širdies verysad.gif
Atsakyti
Džeinė 4u.gif labai greitai link pabaigos judi. Nuostabus procesas
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 04, 23:20)
Vargšas briedis, jį tuoj tuoj suvalgys...  verysad.gif Kad ir gamtos realybė, na bet... aš Animal planet kanalo žiūrėt negaliu...


Šiaip aš ir baisiai jautri tokiems dalykams, bet man ir briedžio gaila ir vilkų verysad.gif

Paveikslas labai gražus, bet ir man motyvas man žiaurus/grėsmingas (Džeine, ant kokio tankumo siuvinėji?) Geras triptikas iš tos gautųsi: šitas, stirnos, vilkai. biggrin.gif Nekreip dėmesio į kai kurias mūsų lyrines pastabas - jei pačiai patinka, tai tik pirmyn
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 05 04, 20:12)
tikrai, kad wau  bigsmile.gif  bigsmile.gif kaip ryšku ir tikroviška  wub.gif labai įspūdingas paveikslas bus  thumbup.gif

norėjau paklausti siuvinėjančių metrikus - kiek maždaug laiko užtrunka išsiuvinėti tuos įprastus jau daug kartu matytus metrikiukus, pvz, vaikiukas miegantis su žaisliuku? tikiuosi suprantate, kurią seriją turiu omenyje  4u.gif

anksčiau 3dienų užtekdavo, dabar reikia 2savaičių biggrin.gif . Viskas priklauso kiek tam skirsi laiko mirksiukas.gif
Atsakyti