Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 05 04, 11:00)
paskutinis mano drugelis  smile.gif



ugninis mirksiukas.gif galėtų ir oras būti pagal jį - saulėtas biggrin.gif
labai dailus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 04 gegužės 2011 - 11:16
Aciu uz pagyras wink.gif
Atsakyti
Aciu, uz pagyras mano atvirukams 4u.gif
Murkse, o man graziau tavo ireminimas. Kazkaip vaikyste, mediniai zaislai... Mazam vaikui norisi kazko paprasto, tad mediniai remeliai kaip tik. Aisku, cia tik mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manele @ 2011 05 04, 13:15)
Aciu, uz pagyras mano atvirukams 4u.gif
Murkse, o man graziau tavo ireminimas. Kazkaip vaikyste, mediniai zaislai... Mazam vaikui norisi kazko paprasto, tad mediniai remeliai kaip tik. Aisku, cia tik mano nuomone mirksiukas.gif

matai, kai rėminau, žinojau, kad mažoji turi tokius pačius rėmus tik su įrėminta nuotrauka. Tad pamaniau šalia stovės, gerai atrodys ax.gif Bet man gražu ir kaip buvo ir dabar
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 02, 20:34)
ateinu si karta ir as su pora-dar dveji Faberge kiausiniai,su pakalnutemis siuvinetas ant 14ct aidos,raudonas-ant 16ct(o gal 18ct g.gif ,nebeatmenu dabar jau blush2.gif ),va toks skirtumas gavosi.Abu jau padovanoti.Viskas puikiai ejosi,isskyrus metalikus-keikiausi baisuaisia su jais siuvinedama-cia DMC metalikas,gal kitokiu gamintoju lengviau siuvinetusi,bet jau buvau butent juos isigyjus,mat pagal schema jie ir reikalingi.


Gražu, ypatingai raudonas wub.gif Su DMC metaliku siuvinėjau šnekėdama matais, paskui nusipirkau Madeiros špūlikę - visai kitas reikalas biggrin.gif

Pumpurėli, Gintariuxt gražu, kruopštu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms. Turiu vieną pronlemėlę, nusižiūrėjau kelis HEAD darbelius, tik niekaip negaliu rasti nemokamos schemos verysad.gif . Gal kas žinot kur rasti HEAD darbeliu schemas ax.gif
Atsakyti
Lendu i dienos šviesa su savo procesu ax.gif jau puse paveikslo yra thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=Džeinė,2011 05 04, 14:45]
Lendu i dienos šviesa su savo procesu ax.gif jau puse paveikslo yra thumbup.gif

Grazus paveikslas sis. Ir mano planuose jisai biggrin.gif O jau nemanazai ir nusiuvinejusi!
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 05 04, 14:45)
Lendu i dienos šviesa su savo procesu  ax.gif  jau puse paveikslo yra  thumbup.gif


labai grazus procesas wub.gif nu bet ir tempai tavo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 03, 20:02)
Ačiū, merginos, už gerus žodžius mano fėjai  4u.gif

Nice1 - bent jau man nerodo  g.gif


hmm, keista, man lyg ir atidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 05 04, 13:45)
Lendu i dienos šviesa su savo procesu  ax.gif  jau puse paveikslo yra  thumbup.gif


rimtas ir labai grazus darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 05 04, 15:45)
Lendu i dienos šviesa su savo procesu  ax.gif  jau puse paveikslo yra  thumbup.gif

vauuu, labai viskas gražiai ryškėja bigsmile.gif
Atsakyti