Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos, esu naujoke cia smile.gif mano vienas is didesniu darbeliu.

http://www.ipix.lt/desc/25814393/

sakykite o jus gal kuri su programa "stich art easy 4" dirbat? Jei taip, kaip jus tiksliai siulus pasirenkate ten?
Atsakyti
Ačiū, merginos, už gerus žodžius mano fėjai 4u.gif

Nice1 - bent jau man nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 02, 22:20)
Na ką gi, pribaigiau savo Sodo fėją Adią (Mirabilia).
Zweigart Belfast linas, Dirty linen spalva, DMC siūlai ir Kreinik metalikas, Mill Hill karoliukai ir papuošimai.

Bet jau grožis koks wub.gif wub.gif wub.gif gal po kiek laiko pamilsi,kai pasimirš kiek vargai prie karoliukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 05 03, 13:37)

Kiaušiniai irgi labai gražūs, bet kur tokius paveikslus dedat? Ant sienos tai jaučiu tikrai nenorėčiau....


aciu visoms uz pagyrimus mano darbeliams 4u.gif
as juos padovanojau-kadangi zinau,kad gavejams patiks.antra,nemanau,kad juos reikia ant sienu kabint-vien del to,kad as manau,kad jie per mazi,o kita vertus-juk atrast vietos salia pvz knygu arba siaip ant lentynos ar panasiai,visada galima,tik noro reikia mirksiukas.gif

patiko procesai-saunuoles.as siuo metu dar viena bandau kiausini pabaigt-tikuosi spet iki ryt vakaro biggrin.gif

o toliau laukia nebaigti darbeliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 05 03, 15:37)
tai kad nelabai yra ką rodyti dar, tik du lapus teišsiuvinėjau nuo tada, kai rodžiau  blush2.gif pusę metų buvo siuvinėjamos kalėdinės dovanėlės, dabar vėl dovanėlės gimtadienių ir šv. Velykų proga, dabar pradėjau naują paveikslą, vasarą vėl prasidės Kalėdų maratonas, tai dar toli pabaiga mano HAEDo  biggrin.gif  biggrin.gif

tai tad primink procesiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Atvirukas mazai mergytei ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 04, 01:36)
aciu visoms uz pagyrimus mano darbeliams 4u.gif
as juos padovanojau-kadangi zinau,kad gavejams patiks.antra,nemanau,kad juos reikia ant sienu kabint-vien del to,kad as manau,kad jie per mazi,o kita vertus-juk atrast vietos salia pvz knygu arba siaip ant lentynos ar panasiai,visada galima,tik noro reikia mirksiukas.gif

Jie maži? Iš foto supratau, kad tokie bent jau 13x18 kokie, tikrai ne mažesni.
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 05 04, 09:38)
Atvirukas mazai mergytei  ax.gif


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nice1 @ 2011 05 03, 17:31)
Sveikos, esu naujoke cia smile.gif mano vienas is didesniu darbeliu.

http://www.ipix.lt/desc/25814393/

sakykite o jus gal kuri su programa "stich art easy 4" dirbat? Jei taip, kaip jus tiksliai siulus pasirenkate ten?

programa nekokia,geriau rinktis pattern maker originalia versija.
Atsakyti
paskutinis mano drugelis smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 05 04, 12:00)
paskutinis mano drugelis  smile.gif



labai krupstu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 05 04, 08:05)
Jie maži? Iš foto supratau, kad tokie bent jau 13x18 kokie, tikrai ne mažesni.

na,remeliai mazesniojo mazdaug tokiu ismatavimu,bet pats darbelis tai mazesnis,tad mano nuomone(zinoma,cia tik mano nuomone),jie per mazi,kabint ant sienos ,jei po viena.jei kabint kelis kartu-tada taip.pvz nimue fejukes mezesnes as irgi ruosiuos sukabint ant vienos sienos kelias.
grazus drugelis ir atvirukas smile.gif
Atsakyti